Бебчетата ни по няколко грамчета, а през ЮНИ по три килограмчета!

  • 14 163
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Catherine, съжалявам много! Не намирам други думи да те утеша Sad! Бъди силна!

П.П. И ние за това все още не сме казали на никого. Дори и на родителите ни!

# 256
  • Мнения: 33
много тъжна новина, Catherine! Дано скоро всичко при теб да се подреди!
 smile3518

# 257
  • Мнения: 616
Вероятно ще се повторя с някого, за което моля да ме извините, но този форум е направо ОГРОМЕН! И понеже тук сме се събрали все в едни и същи седмици, реших че най-добре да ви питам вас Simple Smile
Вие как сте със секса на този етап?  На мен докторът не ми е казал да се ограничавам, нито има някакви притеснителни признаци... просто нямам желание, ама никакво! По принцип това не е обичайно за мен  Embarassed  Аз съм "по-надъханата" половинка в нашето семейство, и досега не ми се е случвало да нямам желание. Сега - нищо. Като камък съм! Вече ми е гузно за мъжа ми, той втори месец е на сухо, чак ми е неудобно пред него... А толкова е съпричастен, че дори не мрънка...
Възможно ли е загрижеността ми за малкото същество да е толкова голяма, че да е притъпила физическите ми желания? Знам, че няма риск, но ми се чака поне до януари...
Иначе вече една седмица не ми се гади, ама днес ей тъй за разнообразие, изведнъж оповръщах новата мивка...  Whistling  За първи път ми е, ама се надявам и за последен!
Все съм си 49 килограма, няма качване, и това си е! Чуствам се ужасно непривлекателна, нося се като изпаднало германче, не мога да се понасям! Даже не отидох на йогата, проспах я, и сега се чуствам още по-зле... Дано следващият месец е по-добър!
Пожелавам на всички по-добро настроение от моето   bouquet

# 258
  • Мнения: 1 464
Catherine,много съжалявам че си преживяла това Cry
Точно затова и ние не бързахме да казваме защото лятото преживях аборт и после беше много неприятно да обяснявам на всички защо не съм бременна вече. Tired

# 259
  • Мнения: 1 464
Ами не ми липсва желание за секс но го даваме по-леко защото доки дори го забрани в началото EmbarassedТо добре че и скъпия го няма а на мен ми се доспива рано иначе как щях да издържа незнам.Сега сексим веднъж в седмицата  Tired

# 260
  • Мнения: 12
     Catherine само не се отчайвай. Аз  преживях същото преди 2 години, но не се предадох. Сега отново съм бременна.
     Maristuta забравих да спомена че това ми е втора бременност. Имам дете на 5год.

# 261
  • Мнения: 339
Ама колко много сте изписали за два дни. Като гледам и тази темичка е към края си.

Catherine, съчувствам ти,че трябва да преживееш това. Бъди силна  Hug

На мен бременността не ми променя по никакъв начин сексуалните желанията поне засега. Е, може би само през периода ми на гадене и отпадналост, но сега всичко си е както преди. Не мога да разбера защо някои лекари смятат,че сексът е опасен при една нормално и безпроблемно протичаща бременност. Нали бебето е защитено и се намира на сигурно място, където някои анатомични части на мъжа не могат да стигнат. Wink

# 262
  • Мнения: 1 464
MeryLu ,когато няма проблем едва ли някой доктор ще забрани секса.Аз с дъщерята изкарах една чудесна бременност без капка притеснение .До 6шия месец се чувствах страхотно,правили сме си секс,пътувала съм,водела съм съвсем нормален живот,все едно не съм бременна.Но сега имах кървене и отлепване в 5-6 седмица и доки каза никакъв секс!Трябваше да лежа и тн,а и като му казах че лятото правих спонтанен аборт направо подскочи.Да но закъсмет бебо се залепи и сега всичко е наред!Вече ни е разрешено но с мярка Mr. GreenШефката си призна че има 3 аборта ,прокървяла след "див секс" Crazyкак може да прави див секс и да е бременна,луда работа ooooh!

# 263
  • Мнения: 24
за секса,да каж аи аз че се притеснявам и се въздържаме колкото можем.защото с първата бременност прокървих в края на 3 месец и ми беше забранен секса както и да се возя на каквито и да е било превозни средства.и може ми оттогава имам страх.и затова гледаме да се въздържаме и да сме колкото се може по кротки Simple Smileпросто мн ме е страх да не преживея отново кошмарите н апървата ми бременност.лека вечер на всички мами  Hug

# 264
  • Мнения: 99
Здравейте, момичета, надявам се сте по-добре от мен днес - ужасно ми се спи и се чувствам толкова отпаднала, че просто едвам гледам Weary smile3507
А като си представя, че ме чакат осем часа работа и ми иде да се разплача на глас просто newsm45
Много хора ми казват, ама ти докога ще работиш, я си почивай, на бременна никой не отказва болнични...но на мен някак си не ми се струва редно така, само защото не ми се работи, а ми се мисли за бебета и ми се спи, да си взимам болнични. А и фирмата ни е малка, няма кой да ми свърши работата и тя така или иначе мен ще чака...Не искам да съм безотговорна, обаче наистина се чувствам толкова изстискана, че не знам  smile3560
И от друго да ви се оплача - появиха ми се много неприятни пъпки по лицето, като тези, които имах през пубертета - зачервени и болезнени, които не избиват, а си седят така и по някое време сами се прибиат.
В петък след работа ходих на антицелулитен масаж с идеята поне малко да компенсирам липсата на спорт - беше много хубаво, надявам се с постоянство да намаля последиците от напълняването и задържането на течности. Само се чудя какво ще правя, когато няма да мога вече да лежа по корем?

Това е засега от мен, хубав и спорен ден на всички, въпреки, че този дъжд навън е само да се завиеш на топло и меко и да заспиш!  smile3507 Wear Umbrella Wear Umbrella cold

# 265
  • Мнения: 326
ЧуШлИвО ЛюТе благодаря за пожеланията и че си се сетила за нас юлските майчета.
Желая на всички ви лека и щастлива бременност, а на финала здрави и умни бебочета.

# 266
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте, да си кажа и аз за секса  Simple Smile
За момента мъжа ми не го огрява много, много - просто обикновено ми е лошо и въобще не ми е до това - все пак гледам да се отчета поне 1-2 пъти в седмицата, че ми става жал за него   Crazy - и без това така се радва на порасналите ми гърди  Blush
Иначе са ми казвали, че след четвъртия месец, когато жената си възвръща кондицията и идвало страхотно желание за секс... е ще видим!

# 267
  • варна
  • Мнения: 1 395
 И аз като Бубачко. newsm46  Трябва да отивам да работя, защото при мен няма колеги, само клиенти, и всички чакат да им свърша работата. До Нова година само в неделя мога да си почивам и тя толкова бързо свършва. Cry
 Много съжалявам за Катрин и за Ати. Дано скоро пак се зарадвате. Hug
 Това е най-големият ми страх.
 Желая успешна седмица на всички.

# 268
  • Мнения: 36
Здравейте, моми4ета!!!
Лека седмица на вси4ки и успешен ден!
Дайте да помислим за име на ножа тема
Да бъде само юни, после юни 1 и т.н.???

# 269
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug 

Catherine, ужасно съжалявам за загубата ти. Бъди силна и дано скоро се похвалиш, че си в друг отчетен форум  Praynig

За секса... какво да ви кажа. В началото като разбрах, че съм бременна, много ме беше страх да не се случи нещо, да не прокървя и т.н. Обаче пък в крайна сметка желанието надделя  Crazy  И сега го даваме по-кротко, но не се лишаваме от това удоволствие  Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт