Бебчетата ни по няколко грамчета, а през ЮНИ по три килограмчета!

  • 14 146
  • 291
  •   3
Отговори
# 285
  • Мнения: 99
Ох, момичета, уплашихте ме с тези масажи...  newsm12
Аз бях питала лекаря си първо може ли, каза може. После говорих с една масажистка по домовете, която препоръчваше процедурата да започне с мезотерапия и след това масаж, но като й казах, че съм бременна каза, че тогава само масаж с поглаждащи движения, без потупване, каквото има иначе. А този масажист при който все пак реших да ходя е масажирал бременни, и ми каза, че разликата между масажа за бременни и "нормални" е, че при "нормалните" се третира и гърба и талията, което при мен нямало да прави. Не ми беше болезнена процедурата, а само приятна  Party Иначе, какво да кажа, надявам се масажа да не е толкова пагубен все пак, защото аз от малка съм много схваната в гърба и всяка вечер преди лягане карам мъжа ми да ме разтрива, иначе се въртя в леглото и не мога да спя.
За новата тема предлагам и аз нещо просто - може това със сладуранчетата и числа или както беше предложил някой - Бебета ЮНИ - 1, 2, 3 и тн. Все пак по-важно е да има тема, а не как ще се казва, че иначе няма къде да пишем  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 65
За новата тема предлагам и аз нещо просто - може това със сладуранчетата и числа или както беше предложил някой - Бебета ЮНИ - 1, 2, 3 и тн. Все пак по-важно е да има тема, а не как ще се казва, че иначе няма къде да пишем  Simple Smile

Досега са темите са били:

1. Очакващи юни 2008?
2. Още сме фини мадами, но ще бъдем юнски мами!
3. През ЮНИ слънцето ще грее, а на нас красиво бебче ще се смее!
4.  Бебчетата ни по няколко грамчета, а през ЮНИ по три килограмчета!


Може би, ако сега започнем някаква номерация трябва да бъде нещо от сорта "Бебета ЮНИ - тема 5"

# 287
  • Мнения: 1 464
Бебета ЮНИ - тема 5 Peace

# 288
  • Мнения: 67
И аз съм за темата.

# 289
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
днес бях на преглед. Не бях ходила цял месец!
Бебо е пораснал и вече е 7 см. Махаше с крака и ръце и като го подразнеше доки се премяташе като акробат   Mr. Green! Беше весело   Mr. Green! Мериха нухална гънка и си е в норма. Иначе ме изкара със седмица повече, ама не знам защо  newsm78! Било си нормално каза  newsm78! Надявам се да е така   Praynig! След две седмици ще направя Биохимични изследвания и това е за сега!

П.П. На мен нещо не ми допадат такива сухи заглавия  Crazy!

# 290
  • Мнения: 2
Момичета, благодаря ви искрено за подкрепата! Настина това означава много за мен!
Прегръщам ви всички подред и ви пожелавам лека и щастлива бременност и здрави и усмихнати бебоци юни месец!
Дано със затварянето на тази тема се приключат и недобрите новини за всички нас!
Поздрави на всички и до скоро в някоя от следващите теми!

# 291
  • Мнения: 339
Момичета, пуснах нова тема. Заглавието  е такова, за каквото повечето от вас изказаха предпочитания - с номерация.

нова тема

Общи условия

Активация на акаунт