Тръпнат ДЕКЕМВРИйчета добри- почнаха рождените им дни

  • 10 373
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 144
засега само запис , довечера ще ви чета ! хубав ден на всички !

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Поли според мен най-добре ресайзването става с фотошоп - дай снимка и ще ти я направя.

# 47
  • Мнения: 376
Поли синът ти е просто невероятен.....да го нацелуваш от мен и Теди. А за снимката ако искаш ми я прати на мен и аз съм с Фотошоп.

Да взема да покажа и мойта щерка, че да ни видите колко сме пораснала и сме се разхубавили. Ще вземат да я забравят момците, а не бива така  Naughty
http://images.ivanina.multiply.com/image/3/photos/9/500x500/189/ … 80P7%2BqskqN5qk9A тук ни се виждат зъбетата
http://images.ivanina.multiply.com/image/3/photos/9/500x500/190/ … NIkWqETo9pdj3ZvCw а тук колко сме музикални

Аз също се занимавам с календар за родата и вижте докъде съм стигнала: http://ivanina.multiply.com/photos/album/11
Само да си призная, че има крадени неща, но има и изцяло мой  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 1 424
лелееее, потресена съм от компютърните ви умения  bouquet
браво на вас!!!

# 49
  • Мнения: 258
Мда и аз си го харесвам Simple Smile Даже мислих да ви предложа да си направим всички такива аватари  newsm78 Ще е яко....
Даже много яко Peace
Поли, малкия мъж направо ме разби с неговите умения, сръчко ще е. Laughing
Момичета, аз в четвъртък ще ходя в музикалната работилничка, но сме от 11ч, защото от 10ч имало много хора.Ако някой друг ще ходи в този час, ще се радвам да се видим.За срещата в петък водя преговори с мъжа ми да ни закара до Ская, че съм много зле с шофирането и не искам да возя Митачето.

# 50
  • Мнения: 572
Запис
Адриана  Hug
Вержи, супер са албумчетата   bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Шапката я има тук: http://s.foto.radikal.ru/0704/c3/e16e33f276cd.png

Само да си призная, че има крадени неща, но има и изцяло мой  Laughing
А при моите няма крадени - всичко сама си правя  smile3534  smile3533

Айде Шру, Майче вие сте наред да се фукате  newsm10

 spam2 сама да се изкритикувам

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 15:16 от Никки

# 52
  • Мнения: 361
Имам си монитор най накрая. newsm44 От два дена забравям да се похваля и с нашите 2-3-4 самостоятелни крачки.В неделя момиченцето ми само се пусна да дотича до тате и в тоз щастлив за нас ден,с баща й я разигравахме на пинг-понг "ела при мама""ела при тате" и така около двайсетина пъти.Бяхме толкова щастливи,че превъзбудихме детето.

Шеметче,идейте ти за играчките са невероятни.
Поли Ж.-имаш изумителен син с невероятни умения.
Момичета,невероятни умения и красоти smile3501
Ади,за теб  bouquet

Все се каня да питам,някой може ли да ме опъти къде да прочета "захранването на деца от 8-12 мес.?Тези от първа стр. не ми се отварят,и съм закъсала. Praynig


# 53
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
П.С . Ето аз с какво си губя времето :  Моето губи-време   Grinning
Много ме заинтригува със загуби-времето си Simple Smile Само дето аз за сега си го губя със залагане на футболни мачове  Shocked без особен успех напоследък .... ooooh!
Вержи, колажите са много готини - за съжаление не постигнах особен напредък в тази област, но ще поработя над себе си.
Ники, радвам се че се появи - направо се притесних къде си. А аватарчето ти е супер.
Шеметче,идейте ти за играчките са невероятни.
Тъй като в БГ избягвах да купувам играчки, че нямаше как да ги домъкна и тях се получи малко като компенсация към детето - все пак не може вечно да си играе с първите си играчки. А картинките пуснах за идеи - фирмите производители се копират една друга така че марките не са от значение. Между другото цената не е право пропорционална на интереса - може би за някои играчки сме още малки, но пък на кутиите им пишеше възраст около нашата и по-малка.

# 54
  • Мнения: 1 483
Ехааа,ние си направихме една дъъъъъъълга разходка.Сега героят е уморен и спи.А мама си губи времето там,къдет я зарибила Магеста Crazy

# 55
  • Мнения: 654
Поли, браво за умния син!
Никки, Пижулинка, Вержинити Shocked-те ме с тия красоти. Май само аз съм смотана.....Един календар не мога да направя..
ina_nk , честито ви ходене!!!
оф и аз за зъб мислех, но нищо не с евижда никъде, нито е червено, но , най- интересното е ,че ни Т, ни болно гърло. И е кисела.. А рева точно като от болка. В момента се чудя за срещата утре.. Ако е болна- да не заразим някого..Искате ли ни такива ревящи?(естествено утре , ако видя, че не е добре, няма да я водЯ)

# 56
  • Мнения: 1 212
....А мама си губи времето там,къдет я зарибила Магеста Crazy

Ами губете, губете време тогава на воля щом имате  Wink
Аз пък съм с нов аватар  bowuu  с любезното съдействие на liletka   Hug
Maцка, благодарско огромно  Peace
Та .... ако ви хареса макета, пращайте снимки на отроци на :
sv_teneva@abv.bg ..... да си направим всички "Коледно - Новогодишни аватари "
Харесва ли ви идеята, мен наистина ми се струва много яко  Peace .. всички еднакви - само физиономиите различни  Grinning ?

# 57
  • Мнения: 4 970
И аз съм от смотаните - не мога такива красоти да произведа - та ще се възползвам от любезно предложените услуги на Светлето.  Май временно ще трябва да си сменя аватарчето, само с едно дете, та да съм в тон и аз!
Случайно ако решим да се присъединим утре към срещата в Ситито, ще има ли желаещи за подобна среща в МОЛа на Стамболийски? Знам, че всеки ден срещичка ще ни дойде малко в повечко - или пък може би не? Кажете - има ли навити за подобна ВТОРА среща?

# 58
  • София
  • Мнения: 375
мда, и аз харасеах идеята за аватарчетата  Peace

Леле Поли, и аз да кажа за Дани че съм изумена! Браво  Hug   

ina_nk, поздрави за ходещата Лори  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 183
Esy, все забравям да ти благодаря за върнатата чаша на Дани за вода в МОЛ-а. Аз почти бях излязла, когато забелязах, че я е хвърлил и се върнах и се оглаждах като глух петел в нива до последния етаж. Но, ти я беше оставила много предвидиливо на охраната. Благодаря ! Wink))

Общи условия

Активация на акаунт