Тръпнат ДЕКЕМВРИйчета добри- почнаха рождените им дни

  • 10 375
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 150
Ани  bouquet
Запис за сега ,че много сте писали ,аз допреди малко ви изчитах,но ме заболя главата и ще пиша по късно! Grinning

# 31
  • Мнения: 1 212
Magesta по какъв повод сте пуснали кръв и урина ?
И какво ще кажеш за температурите навън. Притеснява ме че е привидно приветливо ...
А аз понякога успявам да сготвя нещо само като му оставя на Дани една опаковка клечки за зъби. Но откакто откри, че може да виси на мама на ръката, а тя с другата да върши 1000 неща, не са му интересни такива тихи самостоятелни занимания ;-(

Ами регулярните изследвания около годинка дето се правят .
Ами хладничко е временцето ... зимно  Wink .... ама дет'викаш : усмихнато  Grinning
Ние дрехи хич нямаме  ама количката е с чувал и дъждобран и спасява екстра положението .  Peace
Уффф, трябва да търся сега някакъв космонавт или комплект за ляпавица / като падне и се окаля , да не ме е яд/ ...  Thinking ... и ботуши, ама се чудя дали ще му е удобно на "кекавите" краци още с ботуши  newsm78
А ти Поли направо си му намерила цЯра с тези клечки  Hug .... наистина е куриозно умението му  Peace. Даже за телевизия е , сензационно даже  Peace
liletka   : www.scrapblog.com   -  регистрираш се и действаш  Grinning

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Вержи, колажчето е сладко и аз съм замислила такова за Петър, но още не съм го задействала, че сега работя едни календари за бабите......уф, дано не се окажат само мисия невъзможна........

Никки,аватарчето ти е жестоооокооооо.

Мда и аз си го харесвам Simple Smile Даже мислих да ви предложа да си направим всички такива аватари  newsm78 Ще е яко....

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 12:06 от Никки

# 33
# 34
  • Мнения: 654
Запис
Ади  bouquet

# 35
  • Мнения: 171
Magesta ,и аз искам такова губи-време.Как става тая работа? newsm78

 И аз яко се зарибих и вижте какво сътворих, докато Нини спи  Laughing

http://www.scrapblog.com/viewer/viewer.aspx?sbId=122241

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 13:38 от Eui

# 36
  • Мнения: 183
Благодаря за аплодисментите ! Wink))
Аз досега се борих с аватара, ама не успявам да го докарам до качество, някой ако знае как хем да намалиш до 160х120 ли беше, хем да запазиш качеството, моля да обясни за мнозинството ...

# 37
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мами.

Много е хубава темата zа кой ли път. Hug

Да ви напомня,че очакваме много снимки от партито. Wink
Жалко,че ние сме далеч и няма да можем да дойдем. Confused

ПоЗдрави е весел ден.  bouquet

# 38
  • Варна
  • Мнения: 893
desidm ами без Фотошоп не знам дали става,на някоя друга програма newsm78
ако искаш прати ми снимки (или си направи едно албумче и дай линк) и ще ти ги сложа в дупките на едната от двете рамки. или ако искаш аз ще ти направя "календарче" на Годинката. (не се плаши от шаренията на Лориния, експериментирах снощи. твоя ще е по-изчистен и момчешки  Laughing)

poli - с Irfan View -> Image -> Resize/Resample 
размера на аватара е 160 шир./200 вис. затова ако сиакш да е по-голям трябва да е вертикален , не хоризонтален  Peace

# 39
  • Мнения: 95
Исках да пиша и да отговоря в предишната тема, но не успях много сте бързи. Аз съм с оплакванията относно Рождения ден на отрочето. Оплаквам се защото целият шум ще е за това какво ще каже родата и приятелите. Всъщност свекърва ми е идвала да види бебчо всичко на всичко пет шест, пъти. Не се интересуват изобщо, но ги подпитват и за това искат да направят"грандиозно шоу" Twisted Evil. Просто ми беше гадно за това че го правят неискрено. Много ме дразни лицемерието на хората и най-вече на тези които ти се пишат най близки. Съжалявам ако съм досадила  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 768
Исках да пиша и да отговоря в предишната тема, но не успях много сте бързи. Аз съм с оплакванията относно Рождения ден на отрочето. Оплаквам се защото целият шум ще е за това какво ще каже родата и приятелите. Всъщност свекърва ми е идвала да види бебчо всичко на всичко пет шест, пъти. Не се интересуват изобщо, но ги подпитват и за това искат да направят"грандиозно шоу" Twisted Evil. Просто ми беше гадно за това че го правят неискрено. Много ме дразни лицемерието на хората и най-вече на тези които ти се пишат най близки. Съжалявам ако съм досадила  bouquet
Бела,не се ядсовай. HugПреЗ едното да минава,преЗ другото да zаминава и това е. GrinningОт беЗраЗличието най-боли. Sunglasses
РаЗбери се най- добре със съпруга ти.Нека вие си решите с кой,къде и как да прекарате първия рожден ден на детето ви.Все пак то е само ваше и вие определяте и отговарято zа него. Naughty
Успех и не се предавай така лесно. Hug Peace

# 41
  • Мнения: 183
Вержи, става ли да ти изпратя снимката и да ми я намалиш, нямам я тази програма, а и ме съмнява, че като минава през сайта, от който да я качиш и там допълнително се "смъцъфръцва" ?

# 42
  • Мнения: 514
Даже мислих да ви предложа да си направим всички такива аватари  newsm78 Ще е яко....

Аре давайте да правим аватари.

poli.jekova, да нацелуваш това умно дете  Heart Eyes ....моето не е такова, едно чао не може да научи, обаче много хубаво имитира оригване и т.н. Ако е глупост я учи на момента  Grinning Сега не знам т'ва смешно ли е  Grinning

И на Алекс днес му взеха кръв, че и урина. За месец и нещо не е качил нищо, но за сметка на това е 80 см. Чудно как така не е качил нищо след като си хапва добре  newsm78

Оф, пак не сварих да напиша нищо, айде бягам...

# 43
  • Мнения: 654
Уф, Роси рева цяла нощ. Какво й беше-  newsm78. Сега се хили като пъпеш..

# 44
  • София
  • Мнения: 888
Зизу може някой зъб да ви дебне и да изкочи скоро Hug
Поли страшен е Дани, ще пробвам при нас дали ще има такъв интерес към клечките Wink

Общи условия

Активация на акаунт