Тръпнат ДЕКЕМВРИйчета добри- почнаха рождените им дни

  • 10 372
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Дали ще успея и аз да се вредя на първа страничка?
shemet_neveroiaten- играчките са супер!

# 16
  • Мнения: 3 324
Запис и от мен! Ади   bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 893
мацки аз се заиграх (и малко се поосрах както се вижда от часовете в които пиша  Embarassed)
и направих на Лорка едно "плакатче" за Рождения ден:

оставила съм място за снимката на 1 годинка Flutter
не е краен вариант, но се заблях по разни рамки в нета и тези "статистическите" ме грабнаха:

само дето не съм виждала такива и ще си ги правя на Фотошоп и принтер май  Confused ей така:

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 07:15 от Virginity

# 18
  • Мнения: 4 970
Ади,   bouquet!
Ники, не очаквай скоро да му стигнат краката на Пеш. Писах в миналата тема - нашата кола е същата, но червена. Наследство ни е от баткото, който успя да я кара на 2 годинки като стана. Иначе стоеше в средата на хола и той си играеше с нея. Сега е прибрана докато не я е потрошил, че и за бебка да има! Джипчето, дето се бута с крачета отстрани, за малко да оцелее, но в последния момент тъкмо преди да го прибера го счупи окончателно. А много здравичко беше - ползва го до 4 годинки.
Вержи, готино аватарче! Мале, ти май много си се отнесла снощи! Joy
Bla_bla, пощата пак! Hug

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 08:26 от Betty L.

# 19
  • Мнения: 669
Virginity  я ме светни и мен как да си направя нещо като това за годинката на синковеца  newsm78 как се слагат снимките в прозорчетата ако нямам фотошоп  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 483
Добро утроооооо  bouquet

Адриана lovekiss Flowers Bouquet

Никки,аватарчето ти е жестоооокооооо.

# 21
  • София
  • Мнения: 888
Шемет играчките са чудесни Wink
За Петък и Скай предлагам след 12ч. как мислите?
Малиии само да не се сърдят другите,че спамим Peace




















# 22
  • София
  • Мнения: 6 810
Чакайте да се запиша.
Аз в сряда не мога за МОЛ-а, защото сме на прощъпулник на едно януарче, а Сити-то ми е адски далече.... Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 424
записче  bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 183
Добър ден!
Докато хапна една-две препечени филийки да драсна някой ред.
Шемет силно ме заинтригува и впечатли с играчките. Дани си има една, като онази топка в която се пъхат различни по размер и форма фигури. Даваш ми идеи за много подобни,но ще трябва да ги издирвам по бг магазините. Провокиращи доста умения са всички, които си имате и това ми харесва много, понеже Дани проявява интерес да пъха една част в друга, да напасва една към друга и проявява неочаквана прецизност за едно бебе. Прилагам нагледен материал : http://www.vbox7.com/play:28f76396

Някой ако има свободна коледна рамка за да си сменя и аз аватара, бих я приела с удоволствие Wink

# 26
  • Мнения: 1 212
Eййй ... искам и аз коледно аватарче !!!  Rolling Eyes
Всички много хубави сте ги докарали ! Peace
liletke, активно ли ти е още Фреймшоуто ? ..... да ти пратя някоя снимка наша да сделаш , ще съм благодарна  Hug
Аз нямам програмка за Коледни рамки , май ...  newsm78 Sad
Шемет, страхотни играчки  Peace Май само Георги си играе с бутилки със стотинки и топки  Thinking
Поли , Дани ми скри шапката  ooooh! bowuu Grinning Как ги пъха в таз дупчица клечките само  #Crazy Grinning
Това си е за рекорд !  Money
Я да го сложим на първа страница ! Peace
Тъкмо щях да пиша как Жижо си играе с едни чашки дето влизат една в друга, ама много им се нерви , когато не може да напъха голямата в малката ..... и много му е чудна тая работа  Sunglasses Rolling Eyes
Ходихме сутрината за кръв и урина, сега чакам резултатите да видя ...
Времето е супер, чакам синковеца да се събуди и изхвърчаме навън !  Grinning
П.С . Ето аз с какво си губя времето :  Моето губи-време   Grinning

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 11:12 от Magesta

# 27
  • Мнения: 183
Magesta по какъв повод сте пуснали кръв и урина ?
И какво ще кажеш за температурите навън. Притеснява ме че е привидно приветливо ...
А аз понякога успявам да сготвя нещо само като му оставя на Дани една опаковка клечки за зъби. Но откакто откри, че може да виси на мама на ръката, а тя с другата да върши 1000 неща, не са му интересни такива тихи самостоятелни занимания ;-(

# 28
  • София
  • Мнения: 721
  понеже Дани проявява интерес да пъха една част в друга, да напасва една към друга и проявява неочаквана прецизност за едно бебе. Прилагам нагледен материал : http://www.vbox7.com/play:28f76396

 

Poli, това ме разби Shocked Дани е уникален с тези си умения, направо ми събра очите Hug

# 29
  • Мнения: 1 483
Magesta ,и аз искам такова губи-време.Как става тая работа? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт