America the Beautiful, 35-та напета тема

  • 11 164
  • 330
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 593
Анет, да ти е жив и здрав малкия рожденник!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 286
  • Мнения: 3 367
ohoooooooooooooooo..колко много честитки!мерси много на всички!рожденникът се дразни като му пеем хепи брд(факт че ния цял ден само туй прави),затова сме млъкнали официално до утре когато му е партито!
благодаря ви че сте се сетили за смешко стефан..
*
мислех си за стереотипите и аз и съм съгласна с Хиър..ролевата игра е основен начин за изучаване на света,и в този контекст нямам нищо против кухни,къщи,лекарски сетове,тул боксове и пр и за 2та пола..но ако някой ми каже че ще занесе на рд на момченце розово бебе в джуфка няма да му повярвам,та да,има, и докато свят светува ще има стереотипи..

# 287
  • Мнения: 405
ЧРД на Стефан! Събрали са му се празници този месец, нали Стефанов ден е в края на Дек?

Анет, и аз не бих подарила на чуждо дете нещо толкова нетрадиционно. По-скоро става въпрос за моето си. И по този въпрос ми се иска да има и кукли/бебета и кухни и каквото още има там, независимо дали е за момче или момиче предназначено. Иначе за подаръци до сега сме залагали мисля на неутрални неща - топки, лего и от сорта, не е имало обидени. Simple Smile

И аз съм съгласна с Хиър - негативните коментари действат много зле и се помнят дълго. Сега ще ви кажа от къде ми дойде идеята за питането, на един семинар ни беше зададен въпросът кога за първи път сме разбрали, че сме от определен пол. Всеки си споделяше за ранното детство и в повечето случаи спомените не бяха положителни - напр. когато са накарали момиче да сложи пола за официален случай, защото така трябвало; когато казали на момче, че куклите, са само за сестра му и от сорта.

# 288
  • Мнения: 7 837
Честито на Стефан! Весел празник утре  Simple Smile
Тренира ли с духането на свещички  Simple Smile

# 289
  • Мнения: 3 367
Кейси Laughing не духа,плюе както като си мие зъбите и се сърди ако не става...тренировъчно занимание по темата ми предстои след като си изпия кафето след малко..
*
Атти,Ния участва в едни много сложни тестове за психолог.развитие; на 3тия и рд 1 ? от 3 часовия тест беше- ти като порастнеш ще бъдеш мама или татко? ; дотогава темата не беше обсъждана и бях изненадана когато даде правилен отговор..та явно е някакъв майлсоун това проумяването на пола..

# 290
  • Мнения: 1 147
Анет, честито и от мен, весело изкарване на празника утре! Simple Smile

# 291
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честито на малкия юнак Стефан! Весело прекарване утре!

Миз, бил-ни ме за терапията, пък ще видим.  Laughing

Бистра, с деца на море е както можеш да си представиш, но за щастие тичането по пясъка, плискането в океана са изморителни, и детето в края на краищата заспива, тогава е време да се седне с питие на терасата и да си говорим - това беше прекрасно. Иначе деца над 5 години могат да се оставят (ако искаш цял ден  Wink) на "лагер" в хотела, където си играят, плуват в детския басейн, рисуват и прочие веселби.

Тина, Реквием за Мечта беше наистина потресаващ...Елън Бърстин беше невероятна.

Зора (сега те видях и се сетих) - дано успяваш да намираш малко време за себе си, и да се чувстваш по-добре.  Hug

# 292
  • Мнения: 810
Честит рожден ден на Стефан! Да има весел празник и много подаръци, а мама и тати да си изкарат чудесно!

Бубка, много сте готини! Малкия бубчо е имал страхотна ваканция!

Блажка, така знам че безкрайното помпане има ефект Laughing Днес го мерихме 4850гр /при 2500родилно/.

Ноли и Иван правят два месеца днес  bowuu bowuu Надуват бузки и кървавички Grinning

Джена, снимки има ли нови на порастналия юнак?

# 293
  • Мнения: 2 255
Олеее,цели 2 месеца,ъпгрейдвайте ни със снимки,моля!
 Украсихме заедно елхата с малкия,с идеята да не я "закача" после ...нещо ме кара да си мисля,че няма да я бъде  Laughing
 После  пуснах малко музика,да потанцуваме...вече 5-ти път ме кара да му я пускам -"пак,пак"...ей тези неща,са ми необясними,как я харесва толкова много и то точно тази песен(и той като майка си)...където и да е из къщата,когато я пусна,и цъфва,много яко...
  На мен ми се бърборка,та знае ли се...а вас ви няма  Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 3 367
аааа..как ми няма..аз лично съм съвсем тук ; правих тортичка индивидуална от ориз,котидж чииз и шоколадов сироп, за да тренирам стеф да духа свещи, чудна вечеря им дойде (ако не знаеш какво е вътре дори и на вкус го докарва)..иначе дробих една от уж суперските торти на звездев,неговите представи на "пухкав крем" са далеч от това к се получи,но да живее хеви уипинг крема,всичко поправям с него..
*
ха честито 2м и на вашите малки мъже..
*
Зора,просветна ли ти ?
*
нещо отдавна се каня да споделя-значи много ми е странно как децата ни растат и учат неща,дето дори не ги знаем..днес случайно се оказа че ния познава цифрите до 50!малко казва файвтиин,но аз можех да се закълна че само до 10 го докарва..хем радостно,хем малко кисело..

# 295
  • Мнения: 3 491

нещо отдавна се каня да споделя-значи много ми е странно как децата ни растат и учат неща,дето дори не ги знаем..
И на мене ми е много странно. Моят син Борис на четири години, ако не и по-рано, вече знаеше къде-къде повече буболечки и видове животни от мене. На мене живата природа не ми се поддава особено за научаване. Като се има предвид, че първите 14 години от живота си съм живяла на село и не би трябвало да съм ощетена откъм условия, значи съм направо безнадежден случай. Трудно различавам дъб от бук. Съмнявам се, че бих идентифицирала успешно щурец, богомолка или попова лъжичка. А той ги учи тези неща от само себе си и не знам как става. Като вървим, току забие очи в земята и пак си намери и назове някоя странна гадинка, която за мене е все "буболечка". Съответно в класовете си досега все е бил есксперт по буболечки и животни. От друга страна - неща, които на мене са ми интересни, за него нямат стойност. Ей това пък на мене ми е много интересно - как децата се раждат с някакви заложби, и интереси, които понякога нямат нищо общо с тези на родителите.

# 296
  • Мнения: 3 367
блажка,поповата лъжичка не живее ли във вода бре?а другите 2 в редицата да сухопътни? newsm78

# 297
  • Мнения: 3 491
блажка,поповата лъжичка не живее ли във вода бре?а другите 2 в редицата да сухопътни? newsm78
Ако ми ги препарират и ги сложат едно до друго, няма да ги позная. Или на картинки без какъвто и да е контекст или придружителен текст. Аз я знам, че във вода живее поповата лъжичка, но бих приела за нормално да излиза от време на време и на сушата. Виж, за рибите такова нещо чак не допускам. Simple Smile Но не ме питай що е то пъстърва и скумрия - ако ми ги поставиш една до друга, няма да ги идентифицирам - никога.  Laughing

# 298
  • Мнения: 1 393
Честит рожден ден на Стефан и от мен, да е жив и здрав!   bouquet

Зоре,  Hug

# 299
  • Мнения: 3 367
Бубка,на ол инклузив ли бяхте? (извини ако си казала и съм пропуснала) ; син ви ти е копие

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт