Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 320
А като ви чета от какви килограми тръгвате ми иде да рева  newsm45

# 61
  • Мнения: 631
аз определено нямах никакъв корем но сега си имам издутичко коремче, само аз още си го забелязвам но като се вгледам си се вижда и от дрехите
тези които ме познават и не знаят че съм бременна / то няма много такива/ биха забелязали разликата, засега имам само едни дънки които не ми стават тоест те си ми бяха стегнати и преди аз обичам по свободни дрехи и за сега нямам проблеми
вообще не се отчайвайте майки че не ви стават старите дрехи просто за сега си купете по един чифт плитки дънки с лека еластичност хубава модерна кройка с един номер по голям от вашия и си носете тях. Защо да се тормозим че не ни става нещо .....
на мен ми става лошо по точно ми се гади ужасно сутрин но както споделих преди известно време открих че като пия едно 3в1и ми се оправя иначе ако не пия откачам гади ми се лошо ми е повдига ми се а изям ли нещо ясно ви е какво става
а с 3в1 съм добре
на обед дори си похапвам доста добре
смятам че е от особена важност да се храним добре балансирано не прекалено едностранчиво в смисъл само плодове само кисело мляко само месо или да се набляга на едно или друго
просто трябва да се яде каквото ти се яде
а за емоциите случва се понякога ако ви се крещи повикайте си ако ви се плаче поплачете
аз например колкото и да ми е зле намирам сили изкъпвам се обличам се и излизам и като се поразходя и се оправят нещата не ми е криво не ми е лошо  добре ми е

# 62
  • Мнения: 2 171
Добре дошли на новите майчета Hug. Лека бременност Peace

А като ви чета от какви килограми тръгвате ми иде да рева  newsm45
И на мен така Sad. Ужас, толкова много напълнях последните 3 години, че направо не се понасям Embarassed. И въпреки че си имах коремче, при това "коремче" е много меко казано Confused, пак ми личи вече бременността. Много ми се изду корема последната седмица и си е точно като на бременна. Мисля утре да ходя да си купя нещо против стрии, мислех на  Мамма Донна, защото вече май си е време.

# 63
  • София
  • Мнения: 545
Астарта, браво на мъжа ти!
Дуци, как 260 лв. Аз преди година я купих за 150 лв.  ooooh! Сложиха ми я някъде през 7 месец, ако не се лъжа, а когато бебчо се роди се оказа и той с отрицателен и си спестих другите 150 лв., н0 260 са страшно много.
За концерти, аз миналата бременност ходих на концерта на Депеш Мод и бях някъде към края на 7 месец. Беше супер  Peace

# 64
  • Мнения: 2
здравейте за днес и от мен!
много бързо действате...докато се ориентирам и ве4е нова тема Embarassed

дуци, всичко ще е наред....стискам палци

да ви се оплача и аз.......не стига че винаги съм си била пухкавка(както казват) ами отгоре на всичко ве4е не един, не два маи нито един панталон не ми става......но както казвате , догодина на фитнес Simple Smile

айде отивам да поработя още малко ......и дано като се върна сте все още в тази тема Laughing

# 65
  • Варна
  • Мнения: 289
Мами..сега се мотах по работа с колата и ми стана зле докато карах..прилоша ми.та спрях на една бензиностанция вода да си копувам, извенъж ми пресъхна устата.. TiredИ започна  Sick На мен само ми се гади, не съм повръщала до сега  - аз много трудно повръщам по принцип.После в Пощенска банка - съответно -опашка 10 човека. Прави.Ужас. Изпих си водата- пак ми е лошо. Едвам свърших работа и се върнах обратно.Сега се чувствам малко по-добре, пия кола.Шубе ме е вече да карам:cry: Cry Cry

# 66
  • Мнения: 782
Момичета да ви се оплача.....от обяд много ме боли  отстрани талията и болката преминава отзад и към корема...случва ми се за първи път и не мога да си обясня каква е тази болка и от къде тръгва Thinking нещо май се оплетох, моля ви ако на някоя от вас се е случвало нека сподели Praynig
много се притеснявам...

# 67
  • Мнения: 6 910
Здравейте, момичета Hug
Напоследък нещо все се изнервям и накрая не ми остава време да пиша. Но сега  поне имам за какво, вчера ходих на преглед Grinning Бях си записала час за 2 часа, но влязох в 2:45. Приятелят ми ми каза следващия път да питам кои лекари са в 4-ти и 5-ти кабинет и да си запиша час за тях, защото там по-бързо се минавало Laughing
Та аз съм решила да ходя в Майчин дом - Варна, но тъй като досега не бях стъпвала там си избрах случаен лекар. Който го интересува бях при д-р Халачева. Беше мила, но честно казано си мисля, че можеше и повече неща да ми обясни. Следващия път мисля да си запазя час за друг лекар и накрая ще се запиша на ЖК при този, който най-много ми допадне.
И да се върна на прегледа, че стана много дълго. Казах й за раничката, тя ме погледна и каза, че била добре. Попитах дали ще попречи нещо и тя ми каза, че няма. След това ме гледа на ехографа, вагинален разбира се. Оказа се, че имам киста (3 на 3,5 см) Shocked Не го очаквах просто. Но и за кистата ми каза, че нямало проблем. От това, което прочетох в интернет като се прибрах разбрах, че може да е киста на жълтото тяло (дано не се бъркам) и може да изчезне сама. Дано да е така. Иии накрая си видях точката Heart Eyes Малка и черна, нищо повече не се вижда. Ето я и нея - http://july2008.multiply.com/photos/photo/3/8 Надявам се, че знаете къде да гледате защото на мен ми е трудно да обясня Blush
Накрая я питах кога мога да отида за да чуя сърцето и тя ми каза преди Коледа или след нова година. Ще видим до кога ще изтърпя, но ако мога ще изчакам повечко, искам този път да видя бебчо.

# 68
  • Мнения: 925
Shada, не се тревожи, може да са бъбреците! Стой на топло и си завивай кръста, аз вече забравих да ходя с гол корем, откакто научих новината и, като селяните, спя с дебели плетени чорапи и дълга тениска, да ми топли на кръста. Няма как! Пази се и стой на топло!  Peace

# 69
  • Варна
  • Мнения: 289
Shada, не се тревожи, може да са бъбреците!

И аз това си помислих!Някъде си настинала..Пази се  Peace Hug

# 70
  • Мнения: 782
Ох, голяма съм паника #Crazy въобще не се сетих за това, а какво ли не ми мина през главата...наистина снощи бях заспала по тениска на дивана и съпругът ми ме пренесъл...ама кой да се сети Simple Smile
Благодаря ви момичета, май нещо изглупявам

# 71
  Бухти4ка,на колко седмици е беб4о? И това,по-вдясно ли е мехур4ето? Докторката какво ти каzа?
 Питам,zа6тото аz на моята снимка не мога да раzбера дали се вижда то4ица в сак4ето??? Теzи ма6ини нямамат ли zoom???  #Cussing out
 

# 72
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Майимунка аз живея в Сарафово,малко далече ама за едно кафе колко му е да прескоча някой ден.По принцип аз отидох при Ганчев във първа поликлиника,че имах зацапване и спешно му звънях почивните дни,и след това отидох в понеделник.Каза да ида пак на 12.12.Аз в момента съм в 7г.с.
Относно дрехите и килограмите ,искам да кажа на повечето да не се притесняват.Сигурна съм че водя класацията по килограми ,така че успокойте се момичета -има и по тежки случай. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 6 910
malkonosle, реално са минали 4 седмици (всъщност утре стават) от зачеването, което ще рече че ще станат пълни 6 г.с. и ще карам 7-ма. Иначе да, мъничката черна точица леко в дясно от центъра е Grinning

# 74
  • Мнения: 2 660
Ника, радвам се, че тазгодишните юлски майки се отбиват при нас.  Hug Толкова е рано още, че ми е трудно да си представя, че това беше последното ми лято без бебе  Grinning

Докато се обърна и вие вече сте изписали 4 страници  Grinning Да помрънкам и аз малко - и на мен ми е лошо. Аз имам толкова здрав стомах, че ми е непонятно как така, но факт... И за да бъде описанието по-сочно - чувствам се все едно след много тежко препиване, когато си мислиш, че всеки момент ще повърнеш, но ядеш с надеждата да е просто глад...

Колкото до корема - да изпъча и аз един корем във вашите редици... preggo Не съм сигурна обаче от какво е. Със сигурност при мен не е от много ядене, защото някак не ми върви тази част напоследък (затова започвам и витамините вече!).. А и запек нямам... Но при мен е рано да е от друго, в началото на 7 гс съм...

Общи условия

Активация на акаунт