след дуфастон 6 дни

  • 4 106
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Как така ще ти изписва Клостил, без да ти е правил никакви изследвания?Според мен трябва да смениш лекаря!Тоя Клостил вече го изписват като бонбонки тик-так #Cussing out

# 46
  • Мнения: 23
Цецинка проблема е там,че в нашия град няма добри лекари и аз потърсих най-добрия в нашия край и се оказа,че е той,че той е най-добрия.Страшно се хвалят жените от него.А и сега покрай празниците няма при кого да отида.Ще видим как ще протекат нещата до януари и ако нещо се чувствам несигурна или притеснена все още може и до София да отида.Благодаря ти за съвета! babydust7 babydust7

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
За нищо,само бъди вниматлна за себе си!Успех ти желая!

# 48
  • Мнения: 740
Шушенце, не приемай клостилбегит без направена спермограма на съпругът ти, фоликууметрия и цветна снимка при теб. Не е шега работа прием на хормонални лекарства без проследяване на фоликулите.

# 49
  • Мнения: 23
Благодаря Ви много момичета!Четох ,че е особено това лекарство ама да си призная честно не очаквах да е чак толкова.Просто не си обяснявам как може да ми го изпише при положение,че се изискват такива подробни изследвания и то не само на мен ,а и на партньора ми.ЗАЩО ми ги е изписал тоя доктор?Та той ме е преглеждал само с вагинален ехограф!?Как може да прецени? Притеснена съм. CryОще повече,че аз съм и с алфа таласамия минима, и ми се струва,че по-особено трябва да подходи спрямо мен, а не да е рутинна процедура, която вероятно прилага при всеки!Не знам!Имам една позната,която трудно забременя с първото, а сега и с второто и е проблем, но тя е много доволно от него ,защото той и помогна за първото.Абе нещо и аз се отплеснах, ама се опитвам да споделя моите разсъждения.Ще видим как ще се развият нещата, може пък да забременея Praynig преди да се наложи да ги пия.А вече сериозно смятам да отскоча до София при някой специалист.Много съм Ви багодарна ,че Ви има, защото аз съм голяма паника във всяко отношение и ми много трудно да мисля трезво, когато съм притеснена.БЛАГОДАРЯ ВИ!  bouquet

# 50
  • Мнения: 172
хехехе,браво скела.пропуснали с мъжо!а ако не бяхте пропуснали!!!!хехе,много се радвам,развесели ме много тази новина.браво момиче,браво и на мъжо!сега наистина се пази.бях пожелала 2 чертички преди няколко седмици.дано да е епидемияяяяяяяяяя.

# 51
  • Мнения: 23
Решението ми на този етап е яко секс пък дано да стане!По този начин ще избегна всякакви притеснения относно клостилбегита!Като съм бременна няма да има нужда от хапчета,защото няма да има цикъл и така. newsm78 Дано да се получи! Praynig С моя решихме да се отдадем на това 
 и да се молим!Според него също не трябва да ги пия,така че няма,А ако не забременея и този месец-отивам при друг лекар да чуя и неговото мнение относно тия лекарства!Целувам Ви силно и Ви прегръщам! Hug

# 52
  • Мнения: 23
maiabee на теб пожелавам да си заразена от тая епидемия! Praynig И не му мисли много ,както всички казват тук -декември е месец на чудесата! Hug

# 53
  • Мнения: 23
Весела Коледа на всички!Нека Ви донесе само щастие,сбъдване на мечтите и най-вече много здраве! Heart EyesПожелайте си нещо и дано Ви се сбъдне!Исках да кажа само хубави неща,но имам нужда от съвет.ПРОСТЕТЕ МИ!Вчера,вечерта,точно на Бъдни вечер получих бъбречна криза и възпаление на пикочните пътища.Изписаха ми антибиотици и някакви свещички.Чудя се сега да правим ли опити или да изчакаме другия месец?МОЛЯ ВИ кажете как да постъпя! Weary

# 54
  • BG
  • Мнения: 793
Шушенце, трябва да поизчакате с бебеправенето. Най- вероятно бъбречната криза е породена от песъчинки или бактериална инфекия, а с такава бебета не се правят  Naughty

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз бих те посъветвала да изчакате.В началото на месеца и аз имах подобни проблеми и заради антибиотиците се въздържах от бебеправенето.

# 56
  • Мнения: 23
Благодаря Ви за съвета момичета!Аз ще пия антибиотика до утре,после в началото на месеца ще отида но ехо граф да видят точно от какво се получи кризата и възпалението.Но след като спра антибиотика,т.е. от събота мисля да поработим по въпроса.Организма се изчиства от него до 24 часа.Пък ще видим какво ще се случи по-нататък.Не знам ,но имам хубаво предчуствие за този месец. newsm10Вече нямам търпение!

# 57
  • Мнения: 23
Честита нова година!Много здраве,щастие и много бебета!Споделете какво Ви се падна от новогодишната баница с късмети-на мен бебе,отчупих си един къс от нея и ми се падна да очаквам бебе!Надявам се тези късмети да са истински и това наистина да си случи Grinning  baby_neutralПожелавам на всички Ви да се радвате на такова щастие

# 58
  • Мнения: 189
Честита и на теб, шушенце. Дано да ти се случи както ти се е паднало. На съпругът ми миналата година му се падна бебе... Тази година пак. Засега не можем да се похвалим с нищо.
На мен през целият ми живот само веднъж ми се е сбъдвал късмет от баницата - падна ми се любов и тогава срещнах съпруга си.

Общи условия

Активация на акаунт