Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 185
Честити празник на студентите и от мен, аз все още съм студентка, надявам се докато се роди бебо да съм завършила - стискайте палци! Та така това най-вероятно е последният студентски празник, който празнувам  Weary, освен ако после не запиша още нещо  newsm53!

Приятен ден ви пожелавам въпреки мрачното време - да ни топлят слънчицата в пупите ни  preggo

# 241
  • Мнения: 781
Честит празник и от мен на колегите и успешно дипломиране
Камчо, честита годишнина.
Зита, честит рожден ден на патерици, желая много здраве, любов и късмет.
Добре дошла на новата мама Яна
При мен нищо ново, бебко си трамбова от време на време, но не е от най-активните. Аз се чувствам добре горе долу и нямам търпение да дойде 15.12 за да си го видя а сега залягам над учебниците, че какво ме чака утре

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 11:17 от Сенди

# 242
  • Мнения: 8 956
Честит Празник на всички студенти и всички били такива скоро и не толкова скоро!

Хубав ден!


 Hug Hug Hug

# 243
  • Мнения: 4 242
Честит празник на студентите ни! Много успехи им пожелавам!   bouquet
Честита годишнина Камчо (на патерици малко) още дълги години да сте заедно обичащи се и щастливи!   bouquet
Сега гледам десетте най звездни бебета и разбрах за бебето на Сашка Васева, овцата пазила диети за да си запази фигурата и родила 20 дни преди термин (значи в 9 месец все пак) бебе тежащо само 1.600кг, детето било до скоро в кувьоз разбира се. Може ли такова нещо?  #2gunfire

# 244
  • Мнения: 384
Сега гледам десетте най звездни бебета и разбрах за бебето на Сашка Васева, овцата пазила диети за да си запази фигурата и родила 20 дни преди термин (значи в 9 месец все пак) бебе тежащо само 1.600кг, детето било до скоро в кувьоз разбира се. Може ли такова нещо?  #2gunfire[/color]

То поне да й личеше smile3502. Тази жена винаги ми е приличала на разплут травестит.

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 260
Честит студентски празник на празнуващите !
Аз изкарах още една кошмарна нощ в давене от суха кашлица въпреки ряпата, чая и сиропа. Тази вечер направо ми идва изобщо да не легна, в право положение се търпи повече.
yzida, и аз се сблъсках с този проблем. Десените, които харесах за спално бельо в нета, на живо се оказаха от хасе като тензух например : http://www.bertoni-bg.com/Bed%20linen.html , бях харесала синия на патета. Провери в  магазин Егоист, там имаха комплекти с олекотена завивка, може и да има пълнен вариант, защото те са производители. До края на месеца чакат нови хасета.
Мери, то пък Сашка Васева каква фигура има за пазене изобщо, тя е изящна като варел по рождение

# 246
  • Мнения: 663

Сега гледам десетте най звездни бебета и разбрах за бебето на Сашка Васева, овцата пазила диети за да си запази фигурата и родила 20 дни преди термин (значи в 9 месец все пак) бебе тежащо само 1.600кг, детето било до скоро в кувьоз разбира се. Може ли такова нещо?  #2gunfire[/color]
Гледах я преди време в "Часът на М. Цветков", тя всъщност решила да стане вегетарианка точно като забременяла и рязко спряла всичко животинско, но явно не се е хранила достатъчно рационално, защото лекарите установяват, че бебето имало остър недостиг на белтъчини #Crazy...и затова така се е получило.
Честит студентски празник, на всички които празнуват!

# 247
честит празник на всички студенти
добре дошли на новите мами
на патерици Ч.Р.Д. на zita
да е живо и здраво новородената мома да радва мама и тате
съжалявам ако пропускам някой
vivi viviаз пих проспан но кашлицата ми беше в началото и аз просто а овладях от рано,знам и равни количества краве масло,мед,алкохол,и малко сода за хляб, казвала ми го е акушерка,но на мен ми беше много гадно.ПРОБВАЙ,БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ
честити нови придобивки

# 248
  • Мнения: 387
Здравейте момичета   Two Hearts   smile3529Честит празник на всички  минали, настоящи и бьдещи студентки     Two Hearts
Някой мислил ли е за заглавието на новата тема  newsm78  Защото аз измислих едно нещо сутринта и ще ви го напиша smile3523

  santa2   През месец февруари ще се появят подарьците ви чудесни -
 каза дядо Коледа и потегли бьрзо сьс елените небесни !!!
  santa2

Как ви се струва ???  newsm78

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 10:02 от бубето 29

# 249
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Бубе - невероятна си, само това мога да кажа Hug
Момичета, благодаря на всички ви за милите пожелания, ние днес продължаваме маратона - все пак сме двама бивши студенти я Joy
Хубава вечер пък, макар и мъглива от мен...и много усмивки Laughing

# 250
  • Мнения: 70
Ей, това е! Който си го може, си го може! Бубе, страшна си!

vivi, и на мен ми го показаха този комплект спално бельо, но обиколниците ми се сториха малки, а и е в синьо...
Аз кошарката я поръчах от магазин Полием/Чико  и понеже я нямаха в наличност, затова реших да избързам с поръчването й. А колкото до това, как ще я гледам празна толкова време-ами , трудничко е, но само като вляза в спалнята и като я зърна и ми се пълни душата...Иначе легълцето е това http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2563 Малко калпава изработка, но ми се струва стабилно и безопасно, а и има люлка-все неща на които държах...
И не на последно място искам да поздравя всички бивши, настоящи, а защо не и бъдещи студенти с празника. Бъдете щастливи!  bouquet

# 251
  • Мнения: 58
Честит празник на всички бъдещи, настоящи и бивши колеги-студенти...много успехи ви желая...
Добре дошла на новата мама....
Изидка много е хубаво легълцето...Със здраве да си го ползвате....Нашето креватче е сглобено вече от месеци се издържа.... Hug Гледам го и му се радвам....

# 252
  • Мнения: 8
БЛАГОДАРЯ МНОГО ЗА ТОПЛОТО ПОСРЕЩАНЕ!4ЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!
легалцето е много хубаво!Аз съм се спряла на легло което може да се сгъва и пребира,понеже  много пътуваме ,а и ни предстои едно много голямо и  ще  трябва леглото да е с нас.  newsm07

# 253
  • Мнения: 307
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СТУДЕНТКИ!!!  bigdance2
Изида,много ви е хубава кошарката.А в магазин Делфин(зад Операта) провери ли за спално бельо  или в Калогера(имат няколко магазина в Бургас),аз за Петьо от Калогера купих много хубави спални комплекти,но не знам дали има обиколници и балдахин.
Бубе, smile3501,както винаги на ниво.
vivi.vivi,най-добре отиди на лекар ако кашляш много.Иначе чай,мед и лимони помагат за настинката,а за кашлицата момичетата са писали.
evil,честито на колежката ти EFP preggo
Камчо,честита ви годишнина на патерици  bouquet  bouquet
И добре дошла на новата мама Яна welcome

# 254
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти, студенти по душа и вечни студенти! newsm10
Много съм съгласна с вас за Сашка Васева - какво има и тя да пази, ама нейсе! smile3532
Да се похваля - днес си купихме легълце за бебка, матрак, протектор, обиколници, малко бодита, пеленки и т.н. Сега с таткото ще го сглобяваме, че нямаме търпение!
Добре дошли на новите мами!
Бубе, страшна си!
vivi vivi, бързо оздравяване!
Целувки и лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт