Отговори
# 285
  • Мнения: 307
Puhka,и ние имаме същата поставка за ваничката,чисто синя,наистина е удобна(или поне таткото така каза,защото той къпеше Петър Rolling Eyes)Сега пак ще си я ползваме за бебка,само ще купим нова ваничка.
vivi.vivi,за епилацията с кола маска знам че може да предизвика контракции,затова не се препоръчва(макар че аз още си ползвам епилатора),най-добре май  е самобръсначката.Виви,ти в Бургас ли мислиш да раждаш?Аз още се чудя newsm78хем не искам тука,хем не смея да тръгна да пътувам,и аз не знам.  Thinking
zlatоmira boneva,аз нямах следродилна депресия след първото раждане,надявам се и сега да нямам PeaceА д-р Ризова не я познавам,аз ходя при Добрева,само че миналата година една приятелка беше много недоволна от нея Confusedти си предцени,ако си доволна не се притеснявай.

# 286
  • Мнения: 543
Момичета, лекциите са вече в пощата на февруарките! можете да си ги сваляте!
ако някоя мама иска и умее, може да ги сложи и на първа страница, там под адреса на нашата поща например! ще чакам отзиви за тях, защото ми е много любопитно дали са ви помогнали! айде целувки!!
!!
[/size][/color

Благодаря на Алекс и на Алина си! смятам, че се справих!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 17:06 от gotika80

# 287
  • Мнения: 3 020
Много мерси gotika80.   bouquet
Аз само прегледах тази на която бях последно и ти се възхищавам как си успяла да запишеш всичко.  Hug
Само да уточня, че лекциите не са в Чекмеджето, а са пратени с писмо, да знаете къде да ги търсите.
Отивам да си ги свалям и да чета.  Shocked
Забравих да кажа, че имам упражненията за бременни и за родили мами. Ако искате да ги кача и тях, аз нещо вече се чуствам твърде тромава, за да ги правя, но съм сигурна, че ще са от полза.

# 288
  • sofia
  • Мнения: 482
Thedragonbg - Честит Рожден Ден!!! С пожелание за много здраве, усмивки и здраво бебче през февруари!
Здравич - Честита и на вас годишнина! Още дъъъълги години да посрещате заедно този празник, много любов, уважение и семейно щастие ви желая!

Честито и на мамчето, което са решили да се бракуват на 12 януари!

Чакам с нетърпение празниците, след тях смятам да спирам работата, че вече ми идва малко в повече. Във вторник съм на ЖК - дано всичко да е наред!

Виви - относно окосмяването, аз си ходя на кола маска, като преди това си пийвам по едно Но-Шпа - само че не правя цял триъгълник например, ами само т.н. "бикини" - все пак вида е доста по-приятен - както естетически, така и физически - чувствам се по-хигиенично и комфортно.

А относно "следродилната депресия" - ами честно казано, аз нямах време за нея... само в началато малко се бях шашнала "сега какво ще го правя това бебе" , т.е. дали ще мога да я гледам самичка Joy. Избор нямаш - особено  ако нямаш баби до тебе - така те завърта детето, че не знаеш къде се намираш... А сега пък и през ума не ми минава за такива състояния - само се моля да издържа психически и физически на лудницата. А и като се има в предвид, че татито хич го няма в помагането - по-скоро имам чувството че и той ще ми е ангажимент наравно  с останалите двама newsm78 Ама карай, все пак пък е перфектен в останалите "мъжки" задължения, които мисля, са по-важни отколкото домакинските такива...

Днес май всички имаме празник, мили мами. Едно бабешко поверие повелява, че ако има бременна жена в къщата и от какъвто пол е първия влезнал чужд човек в къщата, такова ще е бебето.  Аз с първото - първа влезна майка ми - тогава ми дойде на гости от Пловдив, но днес никой не е влизал..., ама нали вече сме в такива модерни 3 и 4ри измерни технологии - така че няма нужда от гадаене. Laughing

# 289
  • Мнения: 8 939
В пощата има папка ЛЕКЦИИ, там ги сложих!

Честито на всички празнуващи!   

 Hug

# 290
  • Мнения: 384
Готика, мерси за лекциите, сега си ги свалям на компютъра да се ограмотявам Hug
Mama avi, радвам се, че съм уцелила. Много се чудих, но тази подложка определено ми изглежда по-удобна от преградките на анатомичните ванички. Пък и ми се връзва с мечешката концепция Embarassed

# 291
  • Мнения: 3
Vivi, няма никакъв проблем за кола-маската и епилатора.

# 292
  • Мнения: 5
Здравейте тумбачета! И вие горди преносителки - Мамчета!
Много ми липсвате напоследък, защото чета на 2-3 дена. Rolling Eyes
Честит Рожден ден на Thedragonbg ! Бъди жива и здрава и много щастлива и обичана мама и съпруга!
Здравич, Честита годишнина! Да умножавате годинките поне още сто пъти! И все по толкова да се умножава и любовта ви с всяка изминала година!   bouquet
Джой, прекрасна новина! Пожелават ви незабравим сватбен ден, много щастлив и прекрасен!
Даниелка, стискаме палци утре за изпита!
Пухче, много е сладка подложката. Честито! И аз не съм ориентирама по повод на ваничките, само това още не съм купила, чудя се дали да е анатомична или обикновена, а за стойката съм сигурна, че е много удобна и ще си купя.
Галадриелка, Браво на Пепи, че е по-добре, дано бързо да оздравява и да можеш да си го гушкаш вкъщи!
Мама Яна, добре дошла! Hug Радвам се да те видя отново, след толкова време и то точно тук и такива хубави новини! Честито!
Варненки, кога искате да ни е срещата тази седмица? Предложете някой ден...

# 293
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
А някой прави ли нова темичка...!?

# 294
  • Мнения: 58
Здравейте, мамчета...
Днес колко много поводи за честитки има.....
Thedragonbg, честит рожден ден!!!Желая ти много здраве, щастие, късмет, да си винаги усмихната и всяко зло да те подмине.....А февруари ти си знаеш....едно пухкаво и прекрасно подаръче.... Hug
Здравич, честита ви годишнина....Пожелавам ви най-малко още сто години щастлив семеен живот, изпълнен с любов, компромиси, здраве и детски смях.... Hug
Честит имен ден на всички именички. да са ви живи и здрави имената и вие покрай тях.
Джой, напускаш и ти кораба на госпожиците, а.... Joy от сега ти пожелавам най-прекрасния сватбен ден и да се чувстваш като принцеса... Hug
Даниелка, стискаме палци за утре....А какво ли стана с Изабелка и Сенди...Как ли са им минали изпитите и дали имат резултати? newsm78 Момичета, чакаме подробен доклад.... Hug
За сега толкова от мен.....Целувки и  Hug

# 295
  • Мнения: 543
дездемонка, много удачен и навременен въпрос...... аз лично не мога да правя, така, че отпадам като вариант, за жалост. дори не знам как се копира, за да я копирам.....
мили мами, аз утре отново си отивам на Плевен, за около една седмица и смятам на 18.12 да се върна в Перник. така, че да знаете, че пак няма да ме има. кво да се прави: при мама е най - хубаво, чувствам се като бебе Laughing
а вие да четете лекциите и да се учите!!!
ако се сетя още нещо, ще пиша, ако - не - до към 18.12 или 19.12!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 20:06 от gotika80

# 296
  • Мнения: 8 939
Заповядайте в новата тема!

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт