За секса с бременна жена

  • 60 140
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
jena mi nqma mnogo jelanie za sex,no kogato i doide muzata stava neudarjima i vapreki 4e ne mojem da go pravim kogato az iskam ne sam si i pomislql da kra6kam,daje naprotiv sas netarpenie o4akvam kogato jelanieto se vazvarne togava e 300 pati po hubavo otkolkoto da izkra6ka6!!!!




Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 21:25 от Ekcnpec

# 106
  • Мнения: 800
При първата ми бременност бях като разгонена к...а, мъжът ми не успяваше да ми насмогне ... При втората (явно умората беше повече) хич не ми се искаше ... Така че е много индивидуално, но не знам защо вие (мъжете) бързате да кръшнете при първа възможност, а жените обикновено се въздържаме.

# 107
  • Мнения: 0
Аз допреди да забременея се притеснявах и ме беше срам че съм болна нимфоманка  newsm03 Сега обаче се притеснявам от обратното. Проблемът се състои в това, че непрекъснато ми се гади от всякакви миризми, включително и на мъжа ми на самата мен и допирът не ми е приятен. Допълнително чувствам силно неразположение в корема, сякаш ми се разместват вътрешностите  smile3518 и на всичкото това като влезе вътре и един голям ... и почне и той да разджурква положението и имам чувството че ще  Sick Като цяло обаче си сънувам разни работи от преди, просто не мога да ги имплементирам  smile3511 Веднъж в седмицата обаче ми идва музата и клатиме блока по 3-4 пъти за деня и после като разглобена спя цяла седмица и не го ща да ми е пред очите, ама той като ме гепи понякога и не приема отказ  newsm48 Абе общо взето хубави изпълнения, но доста по рядко от преди. Надявам се нещата да се пооправят  Praynig

# 108
  • Мнения: 1 192
При първата ми бременност бях като разгонена к...а, мъжът ми не успяваше да ми насмогне ... При втората (явно умората беше повече) хич не ми се искаше ... Така че е много индивидуално, но не знам защо вие (мъжете) бързате да кръшнете при първа възможност, а жените обикновено се въздържаме.
Защото тяхната овулация е до живот, а нашата периодична и временна    Peace Grinning

# 109
  • Мнения: 411
не съм си губила желанието,ама то това мъжете големи пъзльовци.
4е да не направят неЩо на бебето.
стига с бременността вси4ко да си е наред,освен кеф на мама и на тати друга опасност няма ,дори от забременявяне

# 110
  • Мнения: 88
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil при мен продължава все така-още преди да забременея ми беше така а сега...нямам думи,ако можехме само да си лежим и да се "гушкаме",без да ставаме от леглото,щеше да ми бъде перфектна бременността Joy
Из "Размислите на една прохождаша нимфоманка" Joy Joy Joy

# 111
  • Мнения: 0
По време на бременностите усъвършенства езиците  Mr. Green Сега бера плодовете  Grinning

# 112
  • Мнения: 342
Браво за страхотната тема   bouquet Много е забавна.Айде и аз да се разпиша.След 3-4-ти месец се поотпуснах и ела да видиш.Адски много ми се усили желанието за секс.И моя мъж го беше страх,ама не да не направим нещо на бебо,а да си легне в леглото при мен  smile3521 smile3508 Не го оставях на мира.Ако имаше как всеки ден по няколко пъти.Иначе имаше и моменти,в които нямах желание.Моменти породени от ниско самучувствие.Аз съм 1.50 и не6то и бях с огромен корем.Качих 22кг. за цялата бременост.След раждането,нямах почти никакво желание за секс,незнам дали от следродилната депресия или от това,че бях доста наедряла.И сега си карам по старо му. Joy Като ми падне.......А и като се вземе в предвид,че мъжо ходи в командировки и я карам по седмица-две на сухо,май е нормално  Thinking

# 113
  • Мнения: 105
Незнам,но аз напьлно се повредих с тази бременност от кьм секс,нямам никакво желание а и моят като запо4не да ми говори за секс как неиздьржал ве4е и как никога откакто се помнел, не е карал толкова време на сухо и полудевам още пове4е  smile3511 а и освен да мрьнка    argue  ...не прави нищо за да ме предразположи,   smile3515 понякога имам 4уството 4е ше ревне още малко... а мен това му хлен4ене хи4 ама хи4 пьк нема как да ме накара да се навия,то ми убива и най - малката мисьл която се е осмелила да ми мине през главата  за гушкане, един ден като ме по4на..това не било нормално...не познавал други такива жени.. ами ходи при тези ,които познаваш тогава...идва ми в такива моменти да го  bash хи4 не ми влиза в положение.

# 114
  • Мнения: 88
тва е доста познато,че не влиза в положение,ама при мен е когато тръгнем към болницата за изследвания.аз се притеснявам,което е супер нормално,все пак това дете не е някъква играчка която да заменим и си е вътре в мен ,усещам си го,а той 5 пари не дава! #Cussing outиначе за секса,аз го изцеждам до последно и така ако е решил да кръшка няма да има как! Mr. Green

# 115
  • Мнения: 3 641
През цялата бременност имах огромно желание за секс.И мъдът ми също, макар ,че го беше страх за бебка. Мисля,че е много по-различно и хубаво. Въобещ ,ако няма противопоказания може да се действа до края Simple Smile

# 116
  • Мнения: 0
И мъдът ми също, и .... Въобещ

Извини ме  Embarassed - знам че е по невнимание но  Joy Joy Joy

# 117
  • Мнения: 1 004
По време на бременността нямах проблеми, но след неяяя....доста време бях към последната опция

# 118
  • Мнения: 3 641
И мъдът ми също, и .... Въобещ

Извини ме  Embarassed - знам че е по невнимание но  Joy Joy Joy
Немо, ще се самоцитирам в темата за правописни бисИрИ hahaha Joy

# 119
  • Мнения: 1 192
Закъсняла си  Wink


По време на бременността нямах проблеми, но след неяяя....доста време бях към последната опция
А колко време, че и аз така вече година и пет месеца?  Sick

Общи условия

Активация на акаунт