За секса с бременна жена

  • 60 120
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Момчета - айде за нещо дето наистина много ни интересува.
 Секса с бременна жена - всичките ми приятели като разбраха, че приятелката ми е бременна, взеха да ме бъзикат, че ставали много палави. Това беше вярно, ама за бившата ми жена - от първия до последния месец. Сегашното - обратното - то си личи че гледа да ми угоди, ама няма мерак и това си е. Дали пък са толкова различни жените, дали много тежко работи и се уморява / то си е така / или ще дойдат и по-добри времена. А относно външния вид - мене си ме кефи и с корем и си ми действа Mr. Green

# 1
  • Мнения: 141
въпросът само към мом4етата ли е?

# 2
  • Мнения: 85
въпросът само към мом4етата ли е?
Разбира се че не - а и те чай не ми оБръщат внимание Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2
С първото когато беше бременна не й пукаше и се сексихме когато падне... обаче с второто се измъчих тотално... даже започнах да кръшкам.
така , че и да не ти пуска - ноу важно. Ще издаяниш още няколко месеца. Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"  Laughing Не , че ти го препоръчвам да го приемеш като мото , а само го добавям като обяснение за ситуацията. В смисъл , че...всякакви ги има - едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace

# 4
  • Мнения: 141
въпросът само към мом4етата ли е?
Разбира се че не - а и те чай не ми оБръщат внимание Mr. Green
Тогава нека съм първата жена,която е отговорила.На мен ли4но бременността ми се отразява най-ве4е в непрекъснато сексуално желание.Може би е от пренатрупалите се хормони,може пък и да е от това,4е по4ти по нищо не ми ли4и,4е съм в 8 мес./даже и корема ми не е сякаш достатъ4но голям/-незнам.Знам само,4е сексуалните ми изживявания сега са на недостижимо ниво в сравнение с преди.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 333
С първото когато беше бременна не й пукаше и се сексихме когато падне... обаче с второто се измъчих тотално... даже започнах да кръшкам.
така , че и да не ти пуска - ноу важно. Ще издаяниш още няколко месеца. Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"  Laughing Не , че ти го препоръчвам да го приемеш като мото , а само го добавям като обяснение за ситуацията. В смисъл , че...всякакви ги има - едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace

Е,браво - ами ако не се е чувствала добре жена ти ?Всяка бременност е различна.Много ви е лесно да кръшкате  за най-малкото ooooh!

По прнцип е нормално желанието да се увеличава ,но има много фактори като страх,неразположение и дори неудобство от промененото ти тяло ,които  спират жените.

При мен лично най-голяма желание имаше в средните месеци.

# 6
  • Мнения: 14
I az imah jelanie po vreme na cialata bremennost.Ne krashkaite maje-v kashti imate palavi i krasivi jeni.Predrazpolojete gi i shte vidite kakvo imate.Pomislete kak.Shte usaznaete 4e do vaz spi edna tigrica,koiato 4aka samo da ia predrazpolojite i da vi pokaje na kakvo e sposobna.Vinagi ima nachin vie triabva samo da go namerite.




Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 20:11 от Ekcnpec

# 7
  • Мнения: 200
хубав татко
Цитат
Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"
твоя приятел е напред с материала очевидно #Cussing out

# 8
  • Мнения: 274
При мен пък беше различно при двете бременности - по време на първата не можех да търпя присъствието на мъж около себе си, камо ли по-близък контакт "от трети вид". А с втората..... smile3508 само дебнех половинката като разгонена котка. Да, ама......той си умираше от страх да не повредим бебето...и си ходех незадоволена. Тъй че разни мъже - разни "разбирачи". Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами те са ти го казали преди мен-при всяка жена е различно. По време на моята бременност, направо се чувствах нимфоманка! Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 723
Аз не исках....ама `Ич!....и двата пъти....    33uu

# 11
  • Мнения: 85
I az imah jelanie po vreme na cialata bremennost.Ne krashkaite maje-v kashti imate palavi i krasivi jeni.Predrazpolojete gi i shte vidite kakvo imate.Pomislete kak.Shte usaznaete 4e do vaz spi edna tigrica,koiato 4aka samo da ia predrazpolojite i da vi pokaje na kakvo e sposobna.Vinagi ima nachin vie triabva samo da go namerite.

И през акъла не ми идва да кръшна - ама то е отскоро  Laughing
То така е - искаш ли - няма - като не искаш - много палави стават жените и т.н. Нали сме различни - затова се обичаме Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 00:47 от Ekcnpec

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мен много ме гонеше хормона, направо страхотия. Моят мъж пък го беше страх. И аз си ходех незадоволена #Crazy

# 13
  • Мнения: 22 436
На мен нито за миг не ми намаля желанието по време на бременността. ) Поддържахме си същите сексуални контакти както и преди. След раждането същата работа. )))

# 14
  • Мнения: 179
Е,да се разпиша и аз   Embarassedпрез цялата си бременност съм имала невероятно желание за секс,но мъжът ми го беше страх и така си останах 9м неудоволетворена  Close,така че може да се обобщи "разни хора-разни идиоти" Wink

# 15
  • Мнения: 750
И през двете ми бременности зверски ми се правеше секс Simple Smile, както и преди тях и след Simple Smile

# 16
  • Мнения: 616
Ай още едно женско мнение...
От два месеца не ми се иска, ама хич! К'во да праа!!! Иначе аз съм по-желателната половинка в къщи, и не му давах много мира, ма сега - йок! Преди десетина дни ме обзе желание изненадващо, налазих, но... бях върната, понеже "може нещо да го повредим"! Е, какво сега?! Каквито жените, такива и мъжете! Дано ми се върне поне половината от предишното желание, тогава няма да може да се дърпа дълго  Mr. Green

# 17
те мъжете маи не се вредиха много в тая темичка  Joy аз да си кажа до 6ти месец нищо непроменено напротив хвърлям едни поглени на таткото  smile3508 но вече лекаря ни каза да се спрем защото имах енди проблеми и в осмия не е препоръчително.но си правим сладки планове с таткото като минем 8ми и почваме че после пак застой!!!
но по въпроса за кръшкането  мъжете не могат да разберат дори и половината от неразположенията които имат някои жени и така се питат къде е предишното желание.но пък да ви кажа неможе поне веднъж в месеца да не ви е добре нали така че ако си го заслужавате е отделен въпрос!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
В началото на тази бременност така ми се гадеше,че за кво желание за кви мераци да говорим  Sick но не  пропускахме .Не можех да му откажа.
Сега се чувствам анти секси с огромен корем и чакам с нетърпение да родя за да си възвърнем предишните сексуални игрички  Laughing

# 19
Тия женски хормони за които говорите ме побъркаха. Обаче това ни беше първа бременност и то рискова, с близнаци. Много пазихме децата, въпреки че бях готов да награбя жената по всяко време и на всяко място. Последните седмици ... какви ти седмици 3 месеца, сух режим Sad. И какво се оказа накрая? Секцио и опа още 45 дена  Cry Cry Cry.

# 20
  • Мнения: 90
При нас секса намаля не от липса на желание, а от страх (трудно забременях), просто не ни се рискуваше. На мен ми беше лошо, всичко ми миришеше гадно, мразех миризмата на сапун, карах мъжа ми да се къпе без сапун, защото като си легнеше до мен току що изкъпан ми ставаше лошо, така че мили мъже смятам че жените са много различни в този си период, а децата са най -важното нещо за което си струва да удържим страстите.

# 21
  • Мнения: 1 756
И през двете ми бременности зверски ми се правеше секс Simple Smile, както и преди тях и след Simple Smile
Flutter

# 22
Kato zabremenqh napravo mi ideshe da otreja ..... na maja mi beshe kato obeumql,gledashe me s takava gordost i iskrqshti za sex ochi ,che dori i da nqmah jelanie pak go pravehme.Ama to v kraq nq kraishtata e polezno i za bebeto,zashtoto po vreme na sex se proizvejda hormona na shtastieto.Nashiq sin se rodi s usmivka!Taka che maje derzaite.

# 23
  • Мнения: 2 000
В анкетата не отговорих, защото при първата ми бременност ми се увеличи желанието, докато при втората почти нямах желание за секс. 

# 24
  • Мнения: 655
Моето се повиши.

# 25
  • Мнения: 2 070
Като си бременна  и ти се повръща от всякакви миризми, включително  и на мъж, допълнено с миризмите на дрехите му, някой и друг парфюм или квото там, абе дори самата плът - секс е последното, за което се сещаш. Ако може така да е на повече от метър, а по възможност и да не ми се вясва няколко месеца най-добре. Аз съм от тия животни. Гадно за другия, ама кво да направя, едва ли пък ще му е приятно да му повръщам при всеки допир или докосване.

# 26
  • Мнения: 1 925
Моята бременост до 5-тия месец беше с нон-стоп повръщане, през деня и през нощта - за какъв секс изобщо да се сетя  Crazy Като ми спря повръщането нямах особено желание, горкият ми мъж  Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 080
Аз не исках....ама `Ич!....и двата пъти....    33uu
и аз тъй - хич не ме влече!!!

# 28
  • Мнения: 1 731
Не съм забелязала да ми е спадало желанието .Май си беше същото .Ту много ми се иска ,ту хич не ща да ме пипа.В зависимост от това колко ми се гадеше. Heart Eyes

# 29
До 7 месец правихме луд секс като и обновявахме с нови пози,но след като коремчето  ми започна да "едрее" малко поспряхме пък и аз накрая почти нищо не чувствах. Rolling EyesТо това секс ли е? Embarassed

# 30
  • Мнения: 242
Първите три месеца ни беше забранено  Rolling Eyes е престъпвахме "закона"един два пъти  Embarassed .ама сега и желание и възмоности не липсват,обаче  е много различно чувството при мен ,а него го е страх от пупата,да не вземем да я затиснем много  Grinning.

# 31
  • Мнения: 4 335
V na4aloto be6e kato predi,no v momenta v koito malkoto 4ove4e zapo4na da marda i da go use6tam zagubih vsqkakvo gelanie  bouquet

# 32
  • Мнения: 523
az dokato bqh bremenna i dvata puti stra6no mnogo mi se prave6e seks , no mujut mi go be6e strah i zatova pravehme seks MNOGO vnimatelno. Embarassed

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля пишете на КИРИЛИЦА...!

# 34
  • Мнения: 48
МНОГО МИ СЕ ПРАВИШЕ СЕКС А НА МЪЖА МИ НЕ  И АЗ ГО ТОРМОЗЕХ. Peace

# 35
  • Мнения: 279
При нас секса намаля не от липса на желание, а от страх (трудно забременях), просто не ни се рискуваше. На мен ми беше лошо, всичко ми миришеше гадно, мразех миризмата на сапун, карах мъжа ми да се къпе без сапун, защото като си легнеше до мен току що изкъпан ми ставаше лошо, така че мили мъже смятам че жените са много различни в този си период, а децата са най -важното нещо за което си струва да удържим страстите.
И при мен е нещо подобно и съм на същото мнение. Не правим секс, защото е опасно за бебчето. То е най-важното в момента, после ще си правим секс колкото си искаме Wink И двамата ще издържим.....

# 36
  • Мнения: 115
Аз испитвах през цялата бременност голям сексуален глад.Моя беше много доволен обаче незнам дали заради секса или заради друго родих дъщеря ни в осмия месец..................

# 37
  • София
  • Мнения: 53
Отговорих с първа позиция. Бях пощуряла - и двата пъти - само секс ми се въртеше в главата. И добре, че с бебките всичко беше наред. Нямахме притеснения с мъжа ми и не приемах откази  Naughty Правихме секс буквално няколко часа преди да родя. И после - 10 дни след раждането отново подновихме маратона. Само дето напоследък нещо взе да ми поутихва желанието... newsm78

# 38
  • Мнения: 29
желанието ми за секс беше неудържимо, никога през живота ми не съм имала  толкова голяма нужда от секс, за съжаление Cry мъжа ми отказваше категорично, до края така и не поддаде Naughty

# 39
  • Мнения: 168
И при мен желанието беше огромно , само го дебнех милия , беше го шубе ама ще не ще с мен на глава не може да излезе, в деветия вече бях много огромна и ми беше доста трудно и дискомфортно та го давахме по кротко .

# 40
  • Мнения: 169
Повиши се при мен, но пък той се притесняваше.

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се е променяло драстично. Като ми нарастна корема намаля, чувствах се дебела и подпухнала и нямах самочувствие.

# 42
  • Мнения: 302
Моя отговор го няма горе... За това тук:

Първата ми съпруга стана по-жадна за секс, та не можех да и насмогна.  Rolling Eyes За жалост, качи адски много килограми (към 40 и повече) и не беше много приятна гледка. Освяен това последните месеци, долу течеше като река, а и бе доста "свободно" от нормалното за нея. Ако трябва да бъда честен не съм сигурен, дали специално последните месеци ме преследваше толкова, заради истинско желание или просто, за да не си помислям да кръшкам. Само тя си знае милата...

Втората ми съпруга от тигрица стана мушица...  Sad Жертваше се от време на време, ама беше тъпо и аз я помолих да не се напъва, само и само да ми угоди. По-добре една "злобарка", отколкото да я гледам как прави нещо насила...

Не е лесно да си жена, май!  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 370
по време на бременноста  никаква ме нямаше.признавам си.ужас.моичкия сигурно се е чуствал много зле.но като родих и кво ми стана Embarassedухаааааааа ,като го видя иииии Heart Eyes  Yum

# 44
  • Мнения: 2 309
На мен много ми се палуваше,но ни забраниха медицинските лица!!!

# 45
  • София
  • Мнения: 3 754
Абе не си е работа...

# 46
  • varna
  • Мнения: 676
Обикновено по време на бременност жената е много по-сексуална,прави секс с много повече желание,въпреки неудобството от голямото коремче.Но има и такива,на които не им е до секс.Разни бременности,разни желания!

# 47
  • Мнения: 756
на мен ми се отрази много силно в този аспект и явно още си ме държи , обаче да ми кръшка по време на бременност това е супер гадно , независимо че причината може да е в мен , при друга ситуация бих се опитала да разбера , но за кръшкане в този период нямам никакво намерение да толерирам , има си ръка , ако толкова му залипсвало , а ако е толкова некадърен да ме предразположи за секс по -добре въобще да не съм с него .

# 48
  • Мнения: 413
при мен желанието за секс до 7-мия месец остана същото, но аз го преследвах, защото той се притесняваше да не му направим нещо и се шегуваше, че правим тройка. но след 7-ми месец - когато при всяко помръдване ми се местеше целия корем, желанието ми доста намаля. При такива случаи има възможности за самозадоволяване. Мъже, които изневеряват на бременните си жени не са ми никак симпатични  Mr. Green все пак за няколко месеца могат да се осланят на Лили и на Деси ... или те винаги са имали в живота си разположение женско тяло?

# 49
.... А относно външния вид - мене си ме кефи и с корем и си ми действа Mr. Green

 CryМойто мъж не мисли така,за мое съжаление.никак не му се иска да правим секс напоследък.даже си мисля че го отвръщавам Sick....Е неможе да иска и бебе да му родя и да не кача нито грам.....Дано по бързо ми мине времето и да успея да си възстановя килограмите след това че вече не се издържа Tired

# 50
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Мен много ме гонеше хормона, направо страхотия. Моят мъж пък го беше страх. И аз си ходех незадоволена #Crazy

И при мен беше така. PeaceИ още не мога да си наваксам.

# 51
  • Мнения: 62
винаги съм обичала секса.моя съпруг е страхотен любовник,но от седмия месец докато родих си бях незадоволена.пускаше ми ама много рядко.

# 52
  • Мнения: 19
винаги съм обичала секса.моя съпруг е страхотен любовник,но от седмия месец докато родих си бях незадоволена.пускаше ми ама много рядко.
И при мен беше същото........Аз си искам ,а той не та НЕ Naughty

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
първият път- първа опция, вторият- четвърта за съжаление Rolling Eyes

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
първият път- първа опция, вторият- четвърта за съжаление Rolling Eyes
Мен ако питаш първа опция е най за съжаление. Това да те тресе хормона постоянно не е лесно.

# 55
  • Мнения: 91
докато бях бременна умирах за секс особено към края вече.................

# 56
  • Мнения: 234

Като прибавя и контракциите от началото до края... Tired Face  и какъв секс-кви пет лева. ooooh!

# 57
  • Мнения: 299
Мен много ме гонеше хормона, направо страхотия. Моят мъж пък го беше страх. И аз си ходех незадоволена #Crazy


 smile3518 И аз бях така....Даже си мисля,че рядкото(даже хич) правене на секс се отрази и на досегашното ни положение- рядко,та рядко....

# 58
  • Мнения: 604
Какъв секс бе хора¿
При мен си беше пълна трагедия!
Болки, контракции и последно за което
се сещах беше секса!

# 59
  • Мнения: 4 292
Нямах желание за секс и двата пъти. Ама изобщо.  Embarassed

# 60
  • Мнения: 2 658
Нямах желание за секс и двата пъти. Ама изобщо.  Embarassed
И аz zа съжаление  Confused .Ама какво да направя?Не zависи от мен,може би ми се появи и някаква спирачка,zащото и двата пъти прокървих в началото.После докторите каzваха,че нямало проблем,но ние и двамата като че ли бяхме като попарени..Не zнам той горкия как иzдържа,но това zа кръшкането е кофти работа..Дано не решават всички по тоzи начин роблема Thinking

# 61
  • Мнения: 1 731
Първата бременност си беше същото желание както и преди да забременея,а втората се поусили само дето охках че все отнякъде ми опъваше. Joy

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

За съжаление бременността е трудна и доктора е категоричен :секс -твърдо не до края.Но таткото е толкова щастлив че ще има наследник, че изобщо не го притеснява липсата на секс или поне така казва.Не мисля че в този момент изневярата е подходяща  и не би ми харесала

# 63
Следя с 1 око, кой какво пише по темата, но виждам, че никой досега не е направил връзка между пола на детето и желанието за секс. Може би трябва да се проучи такава взаимосвързаност.

Аз имам три деца - 1 момиче и 2 момчета. Когато бях бременна с момичето - никакво желание за секс. Когато бях бременна с момчетата - засилващо се желание, особено след 4 месец.

От нещата, които съм чела, си правя извод, че повишеното желание за секс при бременност с мъжко чедо се дължи на повишеното количество (иначе необичайно за жената) на тестостерон, който започва активно да се повишава след 3-ия месец, за да може зиготката да се превърне в мъж. Така че сега разбирам желанията на мъжете по-добре....  Wink

Дали е вярно  Rolling Eyes, може би вашите наблюдения ще потвърдят.

Иначе желанието е голямо, но фактическите усещания при секс са далече от стандарта, поне при мен беше така (т.е. много се точех, но не беше чак такъв кеф).

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 576
чакам момче  и нямам никакво желание за секс, с което опровергавам мнението за тестостерона.

# 65
  • Мнения: 669
Първите 3 месеца ми беше толкова лошо и така повръщах, че дори целувка ми идваше в повече.
Второто тримесечие- силно желание за секс, но мъжО пътуваше в повечето случаи.
Трето тримесечие- много ми беше горещо, имах желание, но не толкова голямо.
Равносметка- като цяло бяхме на доста сух режим( е за мъжа ми не мога да съм толкова сигурна Mr. Green)

# 66
  • Мнения: 396
Мен много ме гонеше хормона, направо страхотия. Моят мъж пък го беше страх. И аз си ходех незадоволена #Crazy

Ама не ми се ще да си мисля, че ще стане като при taniuha!!!!!

И за протокола : и аз чакам момче, а с първата бременност имах повече желание и мъжа ми не го беше страх обаче.
Втория път имаше малък проблем в началото и той се сепна и КРАЙ!
Вчера даже пак му се молих ! Съгласи се ама тооо не си заслужава даже и коментара....
И това ще мине!

# 67
  • София
  • Мнения: 23 097
С мъжа ми вече няколко месеца сме си най-добри приятели - караме го платонически... Горкият, дава вид, че се е примирил, но в скоро време смятам да поправим това положение  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 6 461
хубав татко
Цитат
Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"
твоя приятел е напред с материала очевидно #Cussing out
Той приятеля може да е напред с материала но явно е назад с акъла Mr. Green
Не се ядосвай .... Wink
Има и мъже ...разни идиоти... Crazy

# 69
  • Мнения: 1 629
едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace

Много умно, ей за това харесвам кастрацията! Crossing Arms

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 15:33 от Dai4eto

# 70
  • Мнения: 107
и двата пъти имах ОГРОМНО  желание за секс ама мъжа ми много го беше страх, хич не искаше, а аз само го преследвах и нападах.даже наскоро ми призна че едва ли не му е било гадно  Shocked- в смисъл заради детето което е в корема ми, съвсем близо до неговия.....
добре че ги има там разни канали по телевизията-до тогава не се бях заглеждала в тях толкова Embarassed Embarassed Embarassed,- та спасихме положението

# 71
  • Мнения: 506
Аз пък нямам никакво желание за секс още от началото на бременността.Никак не ми липсва секса.Нека детето да е необезпокоявано.Има време кога да се прави секс.

# 72
  • Мнения: 511
Айде,айде.Повреме на първата си бременност(бременна с момче) желанието си ми беше същото както в началото,но с втората-така ме блъскаха хормоните,че постоянно имах желание(бременна с момиче).А това ,че след секцио трябва да минат 45 дни-е сега го прочетох.Ние правихме секс на 20ден.Е нищо ми нямаше и няма,а вече минаха от тогава 4 години.

# 73
  • Мнения: 2 803
Като бях бременна нищо не се промени. Желанието си беше същото. Но последните месеци беше много неудобно и никак не можех да застана.

# 74
  • Мнения: 242
При нас положението е доста "безсексово".Секса беше до втория месец, когато отидох за пръв път на лекар (защото преди това един месец бяхме в чужбина и нямаше как).Тогава доктора ни каза "никакъв секс до 14 седмица".Това беше ОК,но след като отидохме в 14 седмица на преглед-НИКАКЪВ СЕКС ПРЕЗ ЦЯЛАТА БРЕМЕННОСТ. Уж съм добре,бебетата също (забравих да кажа,че съм с близнаци),нямам никакви проблеми...Но..никакъв секс!!! Е не ни стана много приятно,защото противопоказания нямах,а пък да ми каже такова нещо...
Може би въпроса ми е глупав,сигурно си има причини,но тогава не исках да изглеждам едва ли не като нимфоманка,но може ли някой да ми каже защо не трябва да има никакъв секс? Пак повтарям-аз съм супер добре,бебетата се развиват нормално,резултатите от изследванията ми са ок,в момента съм в 17 г.с..
Много ще съм благодарна за всякакви мнения и отговори.

# 75
  • Мнения: 806
От както забременях, не само, че откачам на тема секс, но и го сънувам нощем.  Отначало, моят свръх сексуален мъж се радваше, но напоследък нещо му стана.
Казва ми, че чувства матката по време на секс, че опирало нещо. Притеснява се от коремчето ми, да не ме притисне.  А като разбрахме, че бебо е момче, съвсем се бил почувствал като педофил.
Даже вече се крие като излезе от банята гол, да не го настигна, че го атакувам. 
Взел е решението, че имало други начини с които да задоволява жена си, и да не вреди на бебето.  То добре до тук, ама само с това не става  newsm78... Поне ни е весело.  Не знам след месец - два какво ще правим  Laughing

# 76
  • Мнения: 30
От както забременях, не само, че откачам на тема секс, но и го сънувам нощем.  Отначало, моят свръх сексуален мъж се радваше, но напоследък нещо му стана.
Казва ми, че чувства матката по време на секс, че опирало нещо. Притеснява се от коремчето ми, да не ме притисне.  А като разбрахме, че бебо е момче, съвсем се бил почувствал като педофил.
Даже вече се крие като излезе от банята гол, да не го настигна, че го атакувам. 
Взел е решението, че имало други начини с които да задоволява жена си, и да не вреди на бебето.  То добре до тук, ама само с това не става  newsm78... Поне ни е весело.  Не знам след месец - два какво ще правим  Laughing

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing И моят мина през този етап, ще се оправи, все пак иска секс нали Laughing

# 77
  • Мнения: 806
 Laughing Ами да, иска.  Обаче не се стига често до самият секс.  Абе значение няма.  Разбирам го до някъде.  Правим компромиси.

# 78
  • Мнения: 118
Аз пък нямам никакво желание за секс още от началото на бременността.Никак не ми липсва секса.Нека детето да е необезпокоявано.Има време кога да се прави секс.
Необезпокоявано?
И кое го безпокои?
Не държа на отговор ,само си питам.

# 79
  • Мнения: 90
Относно връзката между желанието за секс и пола на бебето и аз забелязах, че с момчето имах по - голямо желание.

# 80
  • Мнения: 386
и двата пъти имах ОГРОМНО  желание за секс ама мъжа ми много го беше страх, хич не искаше, а аз само го преследвах и нападах.даже наскоро ми призна че едва ли не му е било гадно  Shocked- в смисъл заради детето което е в корема ми, съвсем близо до неговия.....
добре че ги има там разни канали по телевизията-до тогава не се бях заглеждала в тях толкова Embarassed Embarassed Embarassed,- та спасихме положението

  Peaceи аз така само че съм бременна за първи път

# 81
  • Добрич
  • Мнения: 8
От както забременях, не само, че откачам на тема секс, но и го сънувам нощем.  Отначало, моят свръх сексуален мъж се радваше, но напоследък нещо му стана.

 Peace Peace Peace
Каква е точно причината незнам,но се успокоявам с това че остава само още месец и след това ..... luvbed :luvbed

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 21:55 от Ekcnpec

# 82
  • Мнения: 651
Я си задайте въпроса:"Колко пъти се прибрах с подарък за жената,без повод?"

# 83
  • София
  • Мнения: 619
И аз да се разпиша като жена!Когато забременях се чувствах не съвсем комфортно въпреки обежденията на съпруга ми,че съм прекрасна.Професията ми е класическа балерина.Винаги съм била  в отлична форма.Тогава обаче... ooooh! напълнях с 19кг.(които след това свалих за 3 месеца и бях перфектна след това  Crazy).Та съпруга ми през цялата бременност е бил винаги на разположение-ама винаги!Сега казва,че съм била адски секси и съм го възбуждала много  Sick.Незнам кое по-точно-19-те ми кг.,огромния корем,заформените ми бедра или прекрасните ми гърди  Flutter.
За подаръка-получавам само на РД и на Коледа!Цветя-пак по повод!  Confused

# 84
  • Мнения: 61
С първото когато беше бременна не й пукаше и се сексихме когато падне... обаче с второто се измъчих тотално... даже започнах да кръшкам.
така , че и да не ти пуска - ноу важно. Ще издаяниш още няколко месеца. Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"  Laughing Не , че ти го препоръчвам да го приемеш като мото , а само го добавям като обяснение за ситуацията. В смисъл , че...всякакви ги има - едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace
къде сте,бе мацки да го разтреляме тоя примерен и уважаващ жената до себе си умник  #2gunfire
да успокоя автора(всъщност сигурно ще го притесня)но аз по време на моята бременност НЯМАХ никакво желание за секс....хормони...а и винаги см държала на външния си вид и много трудно възприемах промените в тялото си,не се чувствах секси ама въобще и като прибавим контракции и лежане по болници от 5 месец.....

# 85
  • Мнения: 876

Необезпокоявано?
И кое го безпокои?
Не държа на отговор ,само си питам.

[/quote]

ха-ха, хубав въпрос - и за чакам отговора Laughing
сега по темата - желанието е в пъти по-голямо! пък откакто коремчето започна да расте, даде повод за разни експерименти ooooh! няма да пиша повече, че ми го няма съкровището под ръка...
скъпи татковци, пожелавам ви повече смелост!

# 86
  • София
  • Мнения: 5 289
И съм от мъжките майки с ооооогромно желание за секс по време на бременността Laughing.
До средата добре, ама като навлязох в 7-ми месец и мъж ами почна да се прави на две и половина Twisted Evil.
Брех как ли не го съблазнявах, нарочно все пусках порно канала Joy Joy Joy....
Луда работа, аз не се притеснявах, че бебето е в моя корем, а тойй сакън нещо щяло да ми стане, еми можеше и да ми стане ако ми откаже. Mr. Green

# 87
  • Мнения: 698
Имам две момиченца, както се вижда.  Simple Smile
Смятам, че бремеността не е повод за безсексие....

# 88
  • Мнения: 148
С първата бременност имах огромно желание за секс, имах мокри сънища, даже мъжо ми казваше, че съм пъшкала на сън, а сега съм към края на втората си бременност- нямам никакъв, ама никакъв мерак. 

# 89
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Правехме секс като за световно!  Laughing
Мъжа ми нямаше никакви задръжки и притеснения, от това че съм бременна. Аз още по-малко!
Само от идеята да прекарам девет и повече месеца без секс и  Sick

# 90
  • Мнения: 26
На мене нещо неми дават много много baby_neutral

# 91
  • Мнения: 681
Ами,май се увеличи  Mr. Green Общо взете не сме спирали този вид дейност  bowuu

# 92
  • Мнения: 826
  Първа бременност ми е.
Нямам желание Sad
Мъжо търпи Blush
Жал ми е за него, но нищо не мога да направя. Сякаш ми се изпари желанието. Е правим секс 2-3 пъти в месеца, но не е като преди. Дано нещата да се оправят като се появи беба. Peace

# 93
  • Мнения: 43
С първата си бременност нямах никакво желание , пък и тати го нямаше/ пазеше родината, щото като е трябвало да пази е учил/ - родих момиченце .
Сега с втората си бременност в началото нямахме спирка, но като прокървих и лекарката като каза по-малко движение се сепна секса. Не че имам огромно желание - правим , но внимаваме, пък и тати като му се прииска си удря по една лъскачка Mr. Green- както я нарича той- ръчна де . Сега пак чакаме момиченце, незнам дали има нещо общо желанието с пола на детето, но да си призная желанието не е като преди.

# 94
  • Мнения: 319
Бях неудържима, постоянно ми се искаше, а като ми отказваше мъжа ми се молих като циганче за близалка. А той започна да отказва, когато в 7 мес бебо го ритна много яко и мъжа ми го изтълкува много лично - все едно е получил някакво послание... Опитах се да му обясня, че е нормално по време на секс да има повече ритници, но той не искаше и да чуе и ме държа на сухо до финала. Имахме няколко опити през 9 мес. но трудно се движех и това го караше да се смее много и съответно до секс не стигахме, а аз си просех постоянно. Иначе през цялата брменност ме харесваше повече и каза че ако зависи от него ще съм постоянно бременна. Това също много ми помагаше защото не се притеснявах от надебеляването.

# 95
  • Мнения: 139
Е аз направо побеснях докато бях бременна! Такова силно желание никога не съм изпитвала! Peace

# 96
  • Мнения: 593
Ами първите 2 месеца много ми прилошаваше, така че тогава нямах голямо желание за секс. После започнаха да ме тресат хормоните, ама ако!
Само че като ми наедря коремчето, таткото започна да се притеснява "да не повредим бебето". Върви му обяснявай, че няма такъв риск. Добре че доктора  каза  "няма проблем". Ама все пак бяхме внимателни, защото ми се е случвало по време на секс или след него да получа контракции.  Кофти работа... Не че съм си ходила незадоволена, де.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 642
И мен хормоните ме тресоха яко цяла бременност. Направо се побърквах за секс. Ама татито в средата на 8 месец каза, че повече не може, някаква психологическа граница, дето няма преминаване. Остави ме на сухо до края и от моя тормоз се изнесе по едно време да спи в хола  Joy Но аз бях с огромен корем, тъй че е възможно това да го е секнало толкова качествено  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 159
Май само мами отговарят,но не прочетох някоя да е споделила как точно се е справяла с неистовото си желание,докато таткото ужасен я е отблъсквал!Защо само мъжете си признават,че мастурбират,а жените-не?

# 99
  • Мнения: 2 908
Намаля ми желанието-нямах никакво почти,мъжа ми също не се чувстваше комфортно и не се сексихме около 10 месеца общо.Не умряхме,нищо ни няма. Mr. Green Между първият и вторият си приятел едно време не бях правила секс една година-пак нищо ми нямаше,тук имам чувство,че жените ,пишещи тук ги тресат яко хормони и без да са бременни. Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 184
Спряхме две седмици преди термина  Peace

# 101
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Какъв секс, какви  пет  лева newsm78 Откакто  забременях, бягам от секса   като  дявол от тамян и при това - без да имам каквито и да е проблеми с бременността. Просто  ми е гадно и това е...Да не говорим, че не понасям новата си визия Cry Горкичкият ми мъж, постоянно  ме   дебне  и като ме докопа,  все ме моли  " да се гушнем", много  ми се радва, че съм мекичка и пухкавичка Embarassed Пък   аз направо потръпвам  от отвращение, като си помисля  за    разни  изпълнения  в спалнята...и да кръшне, човекът,  няма   да  го   обвинявам Rolling Eyes Уф,  остават ми още цели  три месеца и половина и дано  тогава нещата   при мен да се нормализират, че...не ми се мисли иначе Sad

# 102
  • Мнения: 1 192
В началото 1-2 месеца желанието ми за секс секна от самосебе си,даже не се замислях,но после се засили.Правихме си секс,но по-здържано до края на бременността. hug

# 103
  • Мнения: 2
Като изчетох темата се успокоих, че не само моя мъж го е страх да не повреди бебето:)А иначе желанието ми си е същото както и преди да забременея Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 1 715
много интересна темичка Wink

# 105
  • Мнения: 0
jena mi nqma mnogo jelanie za sex,no kogato i doide muzata stava neudarjima i vapreki 4e ne mojem da go pravim kogato az iskam ne sam si i pomislql da kra6kam,daje naprotiv sas netarpenie o4akvam kogato jelanieto se vazvarne togava e 300 pati po hubavo otkolkoto da izkra6ka6!!!!




Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 21:25 от Ekcnpec

# 106
  • Мнения: 800
При първата ми бременност бях като разгонена к...а, мъжът ми не успяваше да ми насмогне ... При втората (явно умората беше повече) хич не ми се искаше ... Така че е много индивидуално, но не знам защо вие (мъжете) бързате да кръшнете при първа възможност, а жените обикновено се въздържаме.

# 107
  • Мнения: 0
Аз допреди да забременея се притеснявах и ме беше срам че съм болна нимфоманка  newsm03 Сега обаче се притеснявам от обратното. Проблемът се състои в това, че непрекъснато ми се гади от всякакви миризми, включително и на мъжа ми на самата мен и допирът не ми е приятен. Допълнително чувствам силно неразположение в корема, сякаш ми се разместват вътрешностите  smile3518 и на всичкото това като влезе вътре и един голям ... и почне и той да разджурква положението и имам чувството че ще  Sick Като цяло обаче си сънувам разни работи от преди, просто не мога да ги имплементирам  smile3511 Веднъж в седмицата обаче ми идва музата и клатиме блока по 3-4 пъти за деня и после като разглобена спя цяла седмица и не го ща да ми е пред очите, ама той като ме гепи понякога и не приема отказ  newsm48 Абе общо взето хубави изпълнения, но доста по рядко от преди. Надявам се нещата да се пооправят  Praynig

# 108
  • Мнения: 1 192
При първата ми бременност бях като разгонена к...а, мъжът ми не успяваше да ми насмогне ... При втората (явно умората беше повече) хич не ми се искаше ... Така че е много индивидуално, но не знам защо вие (мъжете) бързате да кръшнете при първа възможност, а жените обикновено се въздържаме.
Защото тяхната овулация е до живот, а нашата периодична и временна    Peace Grinning

# 109
  • Мнения: 411
не съм си губила желанието,ама то това мъжете големи пъзльовци.
4е да не направят неЩо на бебето.
стига с бременността вси4ко да си е наред,освен кеф на мама и на тати друга опасност няма ,дори от забременявяне

# 110
  • Мнения: 88
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil при мен продължава все така-още преди да забременея ми беше така а сега...нямам думи,ако можехме само да си лежим и да се "гушкаме",без да ставаме от леглото,щеше да ми бъде перфектна бременността Joy
Из "Размислите на една прохождаша нимфоманка" Joy Joy Joy

# 111
  • Мнения: 0
По време на бременностите усъвършенства езиците  Mr. Green Сега бера плодовете  Grinning

# 112
  • Мнения: 342
Браво за страхотната тема   bouquet Много е забавна.Айде и аз да се разпиша.След 3-4-ти месец се поотпуснах и ела да видиш.Адски много ми се усили желанието за секс.И моя мъж го беше страх,ама не да не направим нещо на бебо,а да си легне в леглото при мен  smile3521 smile3508 Не го оставях на мира.Ако имаше как всеки ден по няколко пъти.Иначе имаше и моменти,в които нямах желание.Моменти породени от ниско самучувствие.Аз съм 1.50 и не6то и бях с огромен корем.Качих 22кг. за цялата бременост.След раждането,нямах почти никакво желание за секс,незнам дали от следродилната депресия или от това,че бях доста наедряла.И сега си карам по старо му. Joy Като ми падне.......А и като се вземе в предвид,че мъжо ходи в командировки и я карам по седмица-две на сухо,май е нормално  Thinking

# 113
  • Мнения: 105
Незнам,но аз напьлно се повредих с тази бременност от кьм секс,нямам никакво желание а и моят като запо4не да ми говори за секс как неиздьржал ве4е и как никога откакто се помнел, не е карал толкова време на сухо и полудевам още пове4е  smile3511 а и освен да мрьнка    argue  ...не прави нищо за да ме предразположи,   smile3515 понякога имам 4уството 4е ше ревне още малко... а мен това му хлен4ене хи4 ама хи4 пьк нема как да ме накара да се навия,то ми убива и най - малката мисьл която се е осмелила да ми мине през главата  за гушкане, един ден като ме по4на..това не било нормално...не познавал други такива жени.. ами ходи при тези ,които познаваш тогава...идва ми в такива моменти да го  bash хи4 не ми влиза в положение.

# 114
  • Мнения: 88
тва е доста познато,че не влиза в положение,ама при мен е когато тръгнем към болницата за изследвания.аз се притеснявам,което е супер нормално,все пак това дете не е някъква играчка която да заменим и си е вътре в мен ,усещам си го,а той 5 пари не дава! #Cussing outиначе за секса,аз го изцеждам до последно и така ако е решил да кръшка няма да има как! Mr. Green

# 115
  • Мнения: 3 641
През цялата бременност имах огромно желание за секс.И мъдът ми също, макар ,че го беше страх за бебка. Мисля,че е много по-различно и хубаво. Въобещ ,ако няма противопоказания може да се действа до края Simple Smile

# 116
  • Мнения: 0
И мъдът ми също, и .... Въобещ

Извини ме  Embarassed - знам че е по невнимание но  Joy Joy Joy

# 117
  • Мнения: 1 004
По време на бременността нямах проблеми, но след неяяя....доста време бях към последната опция

# 118
  • Мнения: 3 641
И мъдът ми също, и .... Въобещ

Извини ме  Embarassed - знам че е по невнимание но  Joy Joy Joy
Немо, ще се самоцитирам в темата за правописни бисИрИ hahaha Joy

# 119
  • Мнения: 1 192
Закъсняла си  Wink


По време на бременността нямах проблеми, но след неяяя....доста време бях към последната опция
А колко време, че и аз така вече година и пет месеца?  Sick

# 120
  • Мнения: 115
При мен последната опция беше някъде до година и половина newsm78Период е отминава Wink

# 121
  • Мнения: 1 192
Абе, при мен не се знае, може направо да влизам в критическата  Confused Та да си направя справка  Rolling Eyes

# 122
  • Мнения: 7
Татковците гледам доста ги е страх да правят секс с бъдещите майки, ама това се съветва с лекарят на майките. Ако питате мен !!! Нищо не Ви спира... даже мойе и да се окаже полезен !
Я се стегнете !  newsm44 smile3534 Жените Ви не са болни... бременни са !

# 123
  • Мнения: 5
moqt m1j ne iskashe da pravim sex za da ne navredi na bebeto no posle az go obedih 4e daje e hubavo i postoqnno go pravehme Grinning Grinning Grinning



Ekncpec: Писането на кирилица е задължително...!

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 00:54 от Ekcnpec

# 124
  • Мнения: 3
То за помагането може да е правилно, но как да си мъчиш женичката като виждаш че не и е добре Simple Smile
Пък и май зависи много от човека по това, което чета...

# 125
  • Мнения: 88
Татковците гледам доста ги е страх да правят секс с бъдещите майки, ама това се съветва с лекарят на майките. Ако питате мен !!! Нищо не Ви спира... даже мойе и да се окаже полезен !
Я се стегнете !  newsm44 smile3534 Жените Ви не са болни... бременни са !
ето това е Laughingмоя мъж като седнем на масата:"ела да седнеш на мекичко"сякъш ако не съм на мекичко ще се изкривя Laughingа иначе му дойде куража,сега малко напреднах с бременността и той ми мънка,че го било страх за бебо,но бебо хич не му е зле,ритка си на воля колкото и когато си иска,да се надяваме че до краяюе  така Simple Smile

# 126
  • Мнения: 0
и той ми мънка,че го било страх за бебо,но бебо хич не му е зле,ритка си на воля колкото и когато си иска,да се надяваме че до краяюе  така Simple Smile

За друго иде реч мон шери  Peace за друго  Grinning

# 127
  • Мнения: 88
и той ми мънка,че го било страх за бебо,но бебо хич не му е зле,ритка си на воля колкото и когато си иска,да се надяваме че до краяюе  така Simple Smile

За друго иде реч мон шери  Peace за друго  Grinning
??? newsm78

# 128
  • Мнения: 9 441
Запази се на същото ниво... Peace

# 129
  • Мнения: 20
абе за бременният ми период не си спомням  newsm78до колко са ме трещяли хормоните(спомням си ,естественно,че го правехме ),но. smile3508.....но след като родих ,два пъти повече го правим....и като че ли все повече експериментираме.. newsm08..
така че мога да кажа едно...при всяка жена различно...... newsm03 newsm10

# 130
С първото когато беше бременна не й пукаше и се сексихме когато падне... обаче с второто се измъчих тотално... даже започнах да кръшкам.
така , че и да не ти пуска - ноу важно. Ще издаяниш още няколко месеца. Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"  Laughing Не , че ти го препоръчвам да го приемеш като мото , а само го добавям като обяснение за ситуацията. В смисъл , че...всякакви ги има - едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace

И моя беше тарикат като тебе, ама две години по-късно си счупи крака и тогава му го върнах Mr. Green

# 131
  • София
  • Мнения: 407
Секса с бременна жена е индикатор дали бебето ще е момче, или момиче - ако жената има желание е момиче, ако няма - момче.
 Joy Joy Joy

# 132
  • Мнения: 88
това за пръв път го чувам за индикатора newsm78ми да ти кажа аз ще имам момче,но не съм събрала паяжина отдолу Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 407
това за пръв път го чувам за индикатора newsm78ми да ти кажа аз ще имам момче,но не съм събрала паяжина отдолу Joy
Е няма откъде да го чуеш.  Joy

# 134
  • Мнения: 88
 Joyна куп с останалите чудеса да споделя и аз едно-една съседка се изказа много компетентно наскоро.ние вече знаехме че ще имаме момченце и тя ме пита един ден:"от коя страна първо го усети да те рита?"казах й отдясно.и женицата изпадна във възторг:"о,значи ще е момиче!"чудно ми е ако беше ме ритнало право в средата на корема какво щеше да е? newsm78 Joy

# 135
  • Мнения: 0
чудно ми е ако беше ме ритнало право в средата на корема какво щеше да е? newsm78 Joy

Голмайстор  Grinning

# 136
  • Мнения: 0
na men mi  e parva bremennost i sam v 4 mesec. da vi kaja 4esno ot dva meseca ve4e ne mi se misli daje ze sex. ot nqkolko sedmici sprq da mi bade vse lo6o no pak sam neotralna v legloto. no da den pone vednaj davam na majat mi,za da me ostavi na mira. interesnoto e 4e zapo4vam s nejelanie no zapo4ne li akta si omiram ot kef. ako nqkoy znae za6to e 6aka ako obi4a da mi kaje


Ekcnpec: Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО...!!!

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 09:00 от Ekcnpec

# 137
  • Мнения: 92
ХАХА, да кръшка значи? Моя мъж го е страх да се доближи до мен, за да не навреди на бебо, докато на мен понякога много ми се иска, но и мен си ме е страх, че един д-р ни каза до 3тия месец никакъв секс, а вече съм в 7 и нищо:)

# 138
  • Мнения: 2 175
Секса с бременна жена е индикатор дали бебето ще е момче, или момиче - ако жената има желание е момиче, ако няма - момче.
 Joy Joy Joy

да бе да.. hahaha

По време на бременността хормоните ми така крещяха, че мислих постоянно и единствено за секс.. Embarassed
Пък ако знаеш какъв мъж се "пръкна".. Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 1 192
Не знаех, че синът ми е момиче  newsm78

# 140
  • Мнения: 64
На мен непрекъснато ми се прави секс, ставам сутрин с тази мисъл и вечер заспивам с нея. Мъж ми вече се побърква от мен  #Cussing out Онзи ден го измъчих 3 пъти за един ден. Каза ми, че нещо съм се повредила Crazy   Mr. Green

# 141
  • Мнения: 0
Еехееееее Горканчо  Grinning

# 142
  • Мнения: 78
моя милост не помня да съм отказвала толкова много пъти /нещо на някого/ на куп, колкото откази понася благоверния в последно време, откакто бременея. миналата седмица на масата на вечеря ми се жалва "ами аз какво да правя, по чуждо ли да тръгна" - "не, миличък, въздържай се" - посъветвах аз с най-назидателния си глас.  Laughing Laughing

# 143
  • София
  • Мнения: 407

ето това е Laughingмоя мъж като седнем на масата:"ела да седнеш на мекичко"...

Не вярвам един мъж да каже такова нещо ... Joy Joy Joy

# 144
  • Мнения: 88
а, казва казва Joyи аз не вярвах,ама...иначе за друго не,но за това казва:)

Общи условия

Активация на акаунт