За секса с бременна жена

  • 60 125
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
Първите три месеца ни беше забранено  Rolling Eyes е престъпвахме "закона"един два пъти  Embarassed .ама сега и желание и възмоности не липсват,обаче  е много различно чувството при мен ,а него го е страх от пупата,да не вземем да я затиснем много  Grinning.

# 31
  • Мнения: 4 335
V na4aloto be6e kato predi,no v momenta v koito malkoto 4ove4e zapo4na da marda i da go use6tam zagubih vsqkakvo gelanie  bouquet

# 32
  • Мнения: 523
az dokato bqh bremenna i dvata puti stra6no mnogo mi se prave6e seks , no mujut mi go be6e strah i zatova pravehme seks MNOGO vnimatelno. Embarassed

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля пишете на КИРИЛИЦА...!

# 34
  • Мнения: 48
МНОГО МИ СЕ ПРАВИШЕ СЕКС А НА МЪЖА МИ НЕ  И АЗ ГО ТОРМОЗЕХ. Peace

# 35
  • Мнения: 279
При нас секса намаля не от липса на желание, а от страх (трудно забременях), просто не ни се рискуваше. На мен ми беше лошо, всичко ми миришеше гадно, мразех миризмата на сапун, карах мъжа ми да се къпе без сапун, защото като си легнеше до мен току що изкъпан ми ставаше лошо, така че мили мъже смятам че жените са много различни в този си период, а децата са най -важното нещо за което си струва да удържим страстите.
И при мен е нещо подобно и съм на същото мнение. Не правим секс, защото е опасно за бебчето. То е най-важното в момента, после ще си правим секс колкото си искаме Wink И двамата ще издържим.....

# 36
  • Мнения: 115
Аз испитвах през цялата бременност голям сексуален глад.Моя беше много доволен обаче незнам дали заради секса или заради друго родих дъщеря ни в осмия месец..................

# 37
  • София
  • Мнения: 53
Отговорих с първа позиция. Бях пощуряла - и двата пъти - само секс ми се въртеше в главата. И добре, че с бебките всичко беше наред. Нямахме притеснения с мъжа ми и не приемах откази  Naughty Правихме секс буквално няколко часа преди да родя. И после - 10 дни след раждането отново подновихме маратона. Само дето напоследък нещо взе да ми поутихва желанието... newsm78

# 38
  • Мнения: 29
желанието ми за секс беше неудържимо, никога през живота ми не съм имала  толкова голяма нужда от секс, за съжаление Cry мъжа ми отказваше категорично, до края така и не поддаде Naughty

# 39
  • Мнения: 168
И при мен желанието беше огромно , само го дебнех милия , беше го шубе ама ще не ще с мен на глава не може да излезе, в деветия вече бях много огромна и ми беше доста трудно и дискомфортно та го давахме по кротко .

# 40
  • Мнения: 169
Повиши се при мен, но пък той се притесняваше.

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се е променяло драстично. Като ми нарастна корема намаля, чувствах се дебела и подпухнала и нямах самочувствие.

# 42
  • Мнения: 302
Моя отговор го няма горе... За това тук:

Първата ми съпруга стана по-жадна за секс, та не можех да и насмогна.  Rolling Eyes За жалост, качи адски много килограми (към 40 и повече) и не беше много приятна гледка. Освяен това последните месеци, долу течеше като река, а и бе доста "свободно" от нормалното за нея. Ако трябва да бъда честен не съм сигурен, дали специално последните месеци ме преследваше толкова, заради истинско желание или просто, за да не си помислям да кръшкам. Само тя си знае милата...

Втората ми съпруга от тигрица стана мушица...  Sad Жертваше се от време на време, ама беше тъпо и аз я помолих да не се напъва, само и само да ми угоди. По-добре една "злобарка", отколкото да я гледам как прави нещо насила...

Не е лесно да си жена, май!  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 370
по време на бременноста  никаква ме нямаше.признавам си.ужас.моичкия сигурно се е чуствал много зле.но като родих и кво ми стана Embarassedухаааааааа ,като го видя иииии Heart Eyes  Yum

# 44
  • Мнения: 2 309
На мен много ми се палуваше,но ни забраниха медицинските лица!!!

Общи условия

Активация на акаунт