За секса с бременна жена

  • 60 119
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
И през двете ми бременности зверски ми се правеше секс Simple Smile, както и преди тях и след Simple Smile

# 16
  • Мнения: 616
Ай още едно женско мнение...
От два месеца не ми се иска, ама хич! К'во да праа!!! Иначе аз съм по-желателната половинка в къщи, и не му давах много мира, ма сега - йок! Преди десетина дни ме обзе желание изненадващо, налазих, но... бях върната, понеже "може нещо да го повредим"! Е, какво сега?! Каквито жените, такива и мъжете! Дано ми се върне поне половината от предишното желание, тогава няма да може да се дърпа дълго  Mr. Green

# 17
те мъжете маи не се вредиха много в тая темичка  Joy аз да си кажа до 6ти месец нищо непроменено напротив хвърлям едни поглени на таткото  smile3508 но вече лекаря ни каза да се спрем защото имах енди проблеми и в осмия не е препоръчително.но си правим сладки планове с таткото като минем 8ми и почваме че после пак застой!!!
но по въпроса за кръшкането  мъжете не могат да разберат дори и половината от неразположенията които имат някои жени и така се питат къде е предишното желание.но пък да ви кажа неможе поне веднъж в месеца да не ви е добре нали така че ако си го заслужавате е отделен въпрос!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
В началото на тази бременност така ми се гадеше,че за кво желание за кви мераци да говорим  Sick но не  пропускахме .Не можех да му откажа.
Сега се чувствам анти секси с огромен корем и чакам с нетърпение да родя за да си възвърнем предишните сексуални игрички  Laughing

# 19
Тия женски хормони за които говорите ме побъркаха. Обаче това ни беше първа бременност и то рискова, с близнаци. Много пазихме децата, въпреки че бях готов да награбя жената по всяко време и на всяко място. Последните седмици ... какви ти седмици 3 месеца, сух режим Sad. И какво се оказа накрая? Секцио и опа още 45 дена  Cry Cry Cry.

# 20
  • Мнения: 90
При нас секса намаля не от липса на желание, а от страх (трудно забременях), просто не ни се рискуваше. На мен ми беше лошо, всичко ми миришеше гадно, мразех миризмата на сапун, карах мъжа ми да се къпе без сапун, защото като си легнеше до мен току що изкъпан ми ставаше лошо, така че мили мъже смятам че жените са много различни в този си период, а децата са най -важното нещо за което си струва да удържим страстите.

# 21
  • Мнения: 1 756
И през двете ми бременности зверски ми се правеше секс Simple Smile, както и преди тях и след Simple Smile
Flutter

# 22
Kato zabremenqh napravo mi ideshe da otreja ..... na maja mi beshe kato obeumql,gledashe me s takava gordost i iskrqshti za sex ochi ,che dori i da nqmah jelanie pak go pravehme.Ama to v kraq nq kraishtata e polezno i za bebeto,zashtoto po vreme na sex se proizvejda hormona na shtastieto.Nashiq sin se rodi s usmivka!Taka che maje derzaite.

# 23
  • Мнения: 2 000
В анкетата не отговорих, защото при първата ми бременност ми се увеличи желанието, докато при втората почти нямах желание за секс. 

# 24
  • Мнения: 655
Моето се повиши.

# 25
  • Мнения: 2 070
Като си бременна  и ти се повръща от всякакви миризми, включително  и на мъж, допълнено с миризмите на дрехите му, някой и друг парфюм или квото там, абе дори самата плът - секс е последното, за което се сещаш. Ако може така да е на повече от метър, а по възможност и да не ми се вясва няколко месеца най-добре. Аз съм от тия животни. Гадно за другия, ама кво да направя, едва ли пък ще му е приятно да му повръщам при всеки допир или докосване.

# 26
  • Мнения: 1 925
Моята бременост до 5-тия месец беше с нон-стоп повръщане, през деня и през нощта - за какъв секс изобщо да се сетя  Crazy Като ми спря повръщането нямах особено желание, горкият ми мъж  Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 080
Аз не исках....ама `Ич!....и двата пъти....    33uu
и аз тъй - хич не ме влече!!!

# 28
  • Мнения: 1 731
Не съм забелязала да ми е спадало желанието .Май си беше същото .Ту много ми се иска ,ту хич не ща да ме пипа.В зависимост от това колко ми се гадеше. Heart Eyes

# 29
До 7 месец правихме луд секс като и обновявахме с нови пози,но след като коремчето  ми започна да "едрее" малко поспряхме пък и аз накрая почти нищо не чувствах. Rolling EyesТо това секс ли е? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт