За секса с бременна жена

  • 60 123
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
чудно ми е ако беше ме ритнало право в средата на корема какво щеше да е? newsm78 Joy

Голмайстор  Grinning

# 136
  • Мнения: 0
na men mi  e parva bremennost i sam v 4 mesec. da vi kaja 4esno ot dva meseca ve4e ne mi se misli daje ze sex. ot nqkolko sedmici sprq da mi bade vse lo6o no pak sam neotralna v legloto. no da den pone vednaj davam na majat mi,za da me ostavi na mira. interesnoto e 4e zapo4vam s nejelanie no zapo4ne li akta si omiram ot kef. ako nqkoy znae za6to e 6aka ako obi4a da mi kaje


Ekcnpec: Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО...!!!

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 09:00 от Ekcnpec

# 137
  • Мнения: 92
ХАХА, да кръшка значи? Моя мъж го е страх да се доближи до мен, за да не навреди на бебо, докато на мен понякога много ми се иска, но и мен си ме е страх, че един д-р ни каза до 3тия месец никакъв секс, а вече съм в 7 и нищо:)

# 138
  • Мнения: 2 175
Секса с бременна жена е индикатор дали бебето ще е момче, или момиче - ако жената има желание е момиче, ако няма - момче.
 Joy Joy Joy

да бе да.. hahaha

По време на бременността хормоните ми така крещяха, че мислих постоянно и единствено за секс.. Embarassed
Пък ако знаеш какъв мъж се "пръкна".. Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 1 192
Не знаех, че синът ми е момиче  newsm78

# 140
  • Мнения: 64
На мен непрекъснато ми се прави секс, ставам сутрин с тази мисъл и вечер заспивам с нея. Мъж ми вече се побърква от мен  #Cussing out Онзи ден го измъчих 3 пъти за един ден. Каза ми, че нещо съм се повредила Crazy   Mr. Green

# 141
  • Мнения: 0
Еехееееее Горканчо  Grinning

# 142
  • Мнения: 78
моя милост не помня да съм отказвала толкова много пъти /нещо на някого/ на куп, колкото откази понася благоверния в последно време, откакто бременея. миналата седмица на масата на вечеря ми се жалва "ами аз какво да правя, по чуждо ли да тръгна" - "не, миличък, въздържай се" - посъветвах аз с най-назидателния си глас.  Laughing Laughing

# 143
  • София
  • Мнения: 407

ето това е Laughingмоя мъж като седнем на масата:"ела да седнеш на мекичко"...

Не вярвам един мъж да каже такова нещо ... Joy Joy Joy

# 144
  • Мнения: 88
а, казва казва Joyи аз не вярвах,ама...иначе за друго не,но за това казва:)

Общи условия

Активация на акаунт