За секса с бременна жена

  • 60 143
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 115
При мен последната опция беше някъде до година и половина newsm78Период е отминава Wink

# 121
  • Мнения: 1 192
Абе, при мен не се знае, може направо да влизам в критическата  Confused Та да си направя справка  Rolling Eyes

# 122
  • Мнения: 7
Татковците гледам доста ги е страх да правят секс с бъдещите майки, ама това се съветва с лекарят на майките. Ако питате мен !!! Нищо не Ви спира... даже мойе и да се окаже полезен !
Я се стегнете !  newsm44 smile3534 Жените Ви не са болни... бременни са !

# 123
  • Мнения: 5
moqt m1j ne iskashe da pravim sex za da ne navredi na bebeto no posle az go obedih 4e daje e hubavo i postoqnno go pravehme Grinning Grinning Grinning



Ekncpec: Писането на кирилица е задължително...!

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 00:54 от Ekcnpec

# 124
  • Мнения: 3
То за помагането може да е правилно, но как да си мъчиш женичката като виждаш че не и е добре Simple Smile
Пък и май зависи много от човека по това, което чета...

# 125
  • Мнения: 88
Татковците гледам доста ги е страх да правят секс с бъдещите майки, ама това се съветва с лекарят на майките. Ако питате мен !!! Нищо не Ви спира... даже мойе и да се окаже полезен !
Я се стегнете !  newsm44 smile3534 Жените Ви не са болни... бременни са !
ето това е Laughingмоя мъж като седнем на масата:"ела да седнеш на мекичко"сякъш ако не съм на мекичко ще се изкривя Laughingа иначе му дойде куража,сега малко напреднах с бременността и той ми мънка,че го било страх за бебо,но бебо хич не му е зле,ритка си на воля колкото и когато си иска,да се надяваме че до краяюе  така Simple Smile

# 126
  • Мнения: 0
и той ми мънка,че го било страх за бебо,но бебо хич не му е зле,ритка си на воля колкото и когато си иска,да се надяваме че до краяюе  така Simple Smile

За друго иде реч мон шери  Peace за друго  Grinning

# 127
  • Мнения: 88
и той ми мънка,че го било страх за бебо,но бебо хич не му е зле,ритка си на воля колкото и когато си иска,да се надяваме че до краяюе  така Simple Smile

За друго иде реч мон шери  Peace за друго  Grinning
??? newsm78

# 128
  • Мнения: 9 451
Запази се на същото ниво... Peace

# 129
  • Мнения: 20
абе за бременният ми период не си спомням  newsm78до колко са ме трещяли хормоните(спомням си ,естественно,че го правехме ),но. smile3508.....но след като родих ,два пъти повече го правим....и като че ли все повече експериментираме.. newsm08..
така че мога да кажа едно...при всяка жена различно...... newsm03 newsm10

# 130
С първото когато беше бременна не й пукаше и се сексихме когато падне... обаче с второто се измъчих тотално... даже започнах да кръшкам.
така , че и да не ти пуска - ноу важно. Ще издаяниш още няколко месеца. Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"  Laughing Не , че ти го препоръчвам да го приемеш като мото , а само го добавям като обяснение за ситуацията. В смисъл , че...всякакви ги има - едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace

И моя беше тарикат като тебе, ама две години по-късно си счупи крака и тогава му го върнах Mr. Green

# 131
  • София
  • Мнения: 407
Секса с бременна жена е индикатор дали бебето ще е момче, или момиче - ако жената има желание е момиче, ако няма - момче.
 Joy Joy Joy

# 132
  • Мнения: 88
това за пръв път го чувам за индикатора newsm78ми да ти кажа аз ще имам момче,но не съм събрала паяжина отдолу Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 407
това за пръв път го чувам за индикатора newsm78ми да ти кажа аз ще имам момче,но не съм събрала паяжина отдолу Joy
Е няма откъде да го чуеш.  Joy

# 134
  • Мнения: 88
 Joyна куп с останалите чудеса да споделя и аз едно-една съседка се изказа много компетентно наскоро.ние вече знаехме че ще имаме момченце и тя ме пита един ден:"от коя страна първо го усети да те рита?"казах й отдясно.и женицата изпадна във възторг:"о,значи ще е момиче!"чудно ми е ако беше ме ритнало право в средата на корема какво щеше да е? newsm78 Joy

Общи условия

Активация на акаунт