За секса с бременна жена

  • 60 124
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 754
Абе не си е работа...

# 46
  • varna
  • Мнения: 676
Обикновено по време на бременност жената е много по-сексуална,прави секс с много повече желание,въпреки неудобството от голямото коремче.Но има и такива,на които не им е до секс.Разни бременности,разни желания!

# 47
  • Мнения: 756
на мен ми се отрази много силно в този аспект и явно още си ме държи , обаче да ми кръшка по време на бременност това е супер гадно , независимо че причината може да е в мен , при друга ситуация бих се опитала да разбера , но за кръшкане в този период нямам никакво намерение да толерирам , има си ръка , ако толкова му залипсвало , а ако е толкова некадърен да ме предразположи за секс по -добре въобще да не съм с него .

# 48
  • Мнения: 413
при мен желанието за секс до 7-мия месец остана същото, но аз го преследвах, защото той се притесняваше да не му направим нещо и се шегуваше, че правим тройка. но след 7-ми месец - когато при всяко помръдване ми се местеше целия корем, желанието ми доста намаля. При такива случаи има възможности за самозадоволяване. Мъже, които изневеряват на бременните си жени не са ми никак симпатични  Mr. Green все пак за няколко месеца могат да се осланят на Лили и на Деси ... или те винаги са имали в живота си разположение женско тяло?

# 49
.... А относно външния вид - мене си ме кефи и с корем и си ми действа Mr. Green

 CryМойто мъж не мисли така,за мое съжаление.никак не му се иска да правим секс напоследък.даже си мисля че го отвръщавам Sick....Е неможе да иска и бебе да му родя и да не кача нито грам.....Дано по бързо ми мине времето и да успея да си възстановя килограмите след това че вече не се издържа Tired

# 50
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Мен много ме гонеше хормона, направо страхотия. Моят мъж пък го беше страх. И аз си ходех незадоволена #Crazy

И при мен беше така. PeaceИ още не мога да си наваксам.

# 51
  • Мнения: 62
винаги съм обичала секса.моя съпруг е страхотен любовник,но от седмия месец докато родих си бях незадоволена.пускаше ми ама много рядко.

# 52
  • Мнения: 19
винаги съм обичала секса.моя съпруг е страхотен любовник,но от седмия месец докато родих си бях незадоволена.пускаше ми ама много рядко.
И при мен беше същото........Аз си искам ,а той не та НЕ Naughty

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
първият път- първа опция, вторият- четвърта за съжаление Rolling Eyes

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
първият път- първа опция, вторият- четвърта за съжаление Rolling Eyes
Мен ако питаш първа опция е най за съжаление. Това да те тресе хормона постоянно не е лесно.

# 55
  • Мнения: 91
докато бях бременна умирах за секс особено към края вече.................

# 56
  • Мнения: 234

Като прибавя и контракциите от началото до края... Tired Face  и какъв секс-кви пет лева. ooooh!

# 57
  • Мнения: 299
Мен много ме гонеше хормона, направо страхотия. Моят мъж пък го беше страх. И аз си ходех незадоволена #Crazy


 smile3518 И аз бях така....Даже си мисля,че рядкото(даже хич) правене на секс се отрази и на досегашното ни положение- рядко,та рядко....

# 58
  • Мнения: 604
Какъв секс бе хора¿
При мен си беше пълна трагедия!
Болки, контракции и последно за което
се сещах беше секса!

# 59
  • Мнения: 4 292
Нямах желание за секс и двата пъти. Ама изобщо.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт