Коледата на вратата вече чука,ФЕВРУАРСКО бебче скоро ще е тука !

  • 16 247
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 245
Lady_V честито и от мен пожелавам ти далак и щастлив семеен живот
И добро утро на всички мами
   Освен ДАЛАК, може би и стомах,панкреас?

Anna bel ако не ти харесва никой не те кара да четеш !!!  Rage

# 271
  • Мнения: 419
     lovekiss Хайде да навиваме  баниците и сьрмите,
     че февруари  ще ни чакат бебета и пелените !         
lovekiss

Това е страхотно и актуално заглавие за идващите дни!

# 272
Момичета,имам страхотен обрив по целия корем от вчера вечерта и вместо да се поотминава става все повече да не би да е алергия?Мислите ли че може да е нещо притеснително?Почнах да се притеснявам дали да не отида на лекар?

# 273
  • Мнения: 1 671
humpty-dumpty , добре дошла!  bouquet
Дес, и аз тази седмица не ходих на френски  Sad заради коремчо.
Зузу, и на мен ми казват да стискам кълки на 2 февруари Mr. Green.
Пухка, виж в какво се влюбих: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2162 . Цял ден се ровя да си харесам разни неща за бебка, че вече трябва да се ориентирам за покупките.
След малко отивам да си полегна, че довечера сме на новогодишно празненство на татито и после ще се правя на хубава  Flutter.
Бубе, страхотно е заглавието, само дали не е малко дълго newsm78Hug  bouquet
Илиана, по-добре отиди на лекар, сигурно е алергия, но нека доки да каже. Мазала ли се с някакъв нов крем? Преди няколко години се изринах от лосион на Avon, от тогава гледам леко подозрително на всички кремове и лосиони и тествам първо на ръката.

# 274
Аз също отбягвам всякакви кремове,но тъй като много ме опъваше корема онзи ден се намазах с бебешко олио и го сметнах за най-безобидно...Просто не искам да вярвам че може да е от него  Shocked то аз ако съм алергична,а бебо?  #Crazy

# 275
  • Мнения: 58
Илана, аз точно от олио независимо на каква марка са се изривам ужасно....Може и ти да си така. Аз лично се мажа с крем и от него не се изривам..... Hug

# 276
  • Мнения: 384
Еее, не бива така. Евелинка, Котето - съблазнявате ме с мечопухчовци, нямате жал, а после аз се разправям с мъжа ми колко са необходими тези неща smile3511. Имам ембарго върху покупките вече Weary. Аз отивам на прокурорско парти за малко и се връщам отново на работа. А на всички мами февруарки - ето малко късметчета:

http://www.is-vn.bg/iosite/koleda/kysmeti.html

# 277
  • Мнения: 8 951
Аз също отбягвам всякакви кремове,но тъй като много ме опъваше корема онзи ден се намазах с бебешко олио и го сметнах за най-безобидно...Просто не искам да вярвам че може да е от него  Shocked то аз ако съм алергична,а бебо?  #Crazy
Виж това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249449.0

Успех, дано се оправиш, аз бих се обадила на доктора си!

 Hug Hug Hug

# 278
  • Мнения: 668
Здравейте мацки!
Humpty-dumpty Добре дошла!

За повивалника - замислям се дали да не си купя този път, защото предния се измъчих с повиването на бебчо на края на леглото. (И може да го дам за заявка за подарък на брат ми и жена му  Wink )
За ваничката - нашата е обикновена, и слагахме от поставките за къпане, които са хавлиени, мекички. Ще си изкараме с нея и този път.

Puhka - и аз днес се влюбих в едно одеалце с Мечо Пух - но беше хубаво оранжево, с Мечо Пух на него, поларено. Обаче цената засега не ми е по джоба - 40лв.

Днес ходихме на Благоевград да търсим количка с педали за Вики, но не намерихме нищо подходящо. Имаше само 1 модел, и то същия като в Дупница, а той ще е малък за нея. Няма и 2-3 месеца да я кара и ще и отеснее тотално. Иначе си напазарувахме някои хранителни стоки и минах през банката да си взема новата дебитна карта. И като обикаляхме големите магазини като ме стегна корема, само стискам зъбите за да не ме усетят мъжлето и свеки.
Добре че като си починах у дома и ми помина. Вече тоя фитнес с ходенето не е за мен. Трябва да я давам по-кротко.

Лека вечер на всички.  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 387
Мамчета ,кое е дьлго -веднага го правя по-кьсо
      Сняг вали и вятьр вее ,
   а  февруари приспивни песнички ще пеем
.
 После ще ви дочета ,че имаме домашни...   smile3529

# 280
  • Мнения: 6
Не мисля,че когато някои допусне грешка,друг трябва да го упреква.Не съм неграмотна до сега не са ме упреквали за това.Всеки човек има слабо място и моето е това съжалявам ако не ви харесва.
Благодаря на всички мами,че са ме защитили.Не разбирам само защо трябва да упрекваш някой разбирам,че е срамно когато имаш правописни грешки и аз се уча от тези грешки.
И пак  МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МАМИ,МНОГО СЪМ ВИ ПРИЗНАТЕЛНА   Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 18:39 от siroja

# 281
  • Мнения: 70
Puhka , Изтеглих си от твоите късмети и знаеш ли какъв е моя.:
Сладко бебе ти се пада
през 2008ма за награда.
Ще ти се усмихва сладко,
ще ти вика "Мамо, Татко"

Наистина страхотен късмет...Дай Боже, всекиму едно прекрасно, здраво бебче....  bouquet

# 282
  • Мнения: 307
Humpty-dumpty,добре дошла welcome
siroja,не се ядосвай мила,и аз видях какво е написала въпросната Анабел,но по-добре не обръщай внимание на подобни заядливи забележки Peace
illana,най-добре отиди на лекар да те види,макар че и аз мисля че е от козметиката.На мене не ми се е случвало досега.Иначе и на мене много ми опъва кожата на корема и се мажа с крема на Мустела,малко е скъпичък,но съм много доволна и се надявам да нямам стрии Thinking
evelinar,приятно изкарване на партито довечера newsm68
Бубе,както винаги smile3501 newsm51
Хайде лека вечер от мене,утре сигурно ще имаме вече нова темичка smile3521

# 283
  • Мнения: 781
Puhka, страхотни късметчета и аз си изтеглих това и мъжо много му се нарадва  Hug

Пожелавам го на всички ви!!!

# 284
  • Мнения: 3







Момичета,имам страхотен обрив по целия корем от вчера вечерта и вместо да се поотминава става все повече да не би да е алергия?Мислите ли че може да е нещо притеснително?Почнах да се притеснявам дали да не отида на лекар?
Мамче аз първият път като раждах имаше една мама беше с обрив така като тебе,тогава я изпратиха на кожен и й казаха че било от напълняването,но за всеки случай кажи на доктора си.
Puhka,благодаря за късметите,аз си изтеглих и ми се падна "Сбъднати мечти""ДАЙ БОЖЕ" newsm17

Общи условия

Активация на акаунт