Синди Крауфорд - Предизвикателството! - 2

  • 47 119
  • 470
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 746
всички са над 1 час
пробвай това, копирам го от  една друга тема: http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
на мен клаудия шифер само не ми се изтегли
Успех

# 421
  • Мнения: 9

Старата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241917.0

Хайде, добре дошли в новата тема  bouquet!
Табличката е малко нескопосана, но нямам фотошоп и с наличните програми само това успях да направя.
Успешна седмица и мнооого минуси Heart Eyes!
mnogo me nadyhvate ,kato cheta mneniqta vi...,ama neshto ne moga da se vkliucha,naprimer v taq tablichka...,ako me izkate ,razbira se Laughing

# 422
  • Мнения: 4 451
Moичета, голям късмет че ви откривам!  bouquet Дори съм пуснала тема в момента в "Купувам, търся...", че издирвам дисковете с всички яасти на гимнастиката на Синди. Те три ли са всъщност? Довечера ще пробвам да ги изтегля. Включвам се и аз! Grinning

# 423
  • Мнения: 4 451
Лелееее, момичета, къде писах! Обърках се и без да искам поднових темата. Моля модератор да я заключи, за да не става и друг път така. Embarassed

# 424
  • Мнения: 2 492
Какво става момичета , да не зарязахте Синди .   Wink
Аз от тези дни съм я почнала наново , но едвам смогвам и до средата на касетката .  Crazy

# 425
  • Мнения: 35
Момичета,има ли ентусиастки за нов опит?

# 426
  • Мнения: 9
ami-da!haide...

# 427
  • Мнения: 475
и аз и аз  Flutter

# 428
  • София
  • Мнения: 1 724
Моля за инфо, откъде да си купя третия диск- упражненията за след раждане?

# 429
  • Мнения: 223
Привет момичета!
Смятам и аз да се включа в темата! Изтеглих упражненията и почвам. Пак дано има ефект!
Успех на всички! Simple Smile

# 430
  • Мнения: 3 695
Изиграх ей сега една част, бързам да се похваля, че не се беше случвало отдавна. Wink  Laughing

# 431
  • Мнения: 2 926
И аз започнах със Синди от днес, ама нямам гири бе хора...

# 432
  • Мнения: 19 307
всички са над 1 час
пробвай това, копирам го от  една друга тема: http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
на мен клаудия шифер само не ми се изтегли
Успех
Аз се съмнявам, че нямам цялата програма. Това, което изтеглих преди от нета, са 3 Workouts. Казва се май Shape Your Body.  Първите две части са по около 40мин или по-малко и са за крака, ръце и корем. Третата е много кратка, около 10мин, и е предназначена да се прави, когато човек няма време и уреди(гирички ит.н.).
Моля ви кажете това ли е всичко?

# 433
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
В_и_В_и , аз тренирах точно с тази програма, 1-вия ден правих пьрвата 40-минутка, 2-рия ден 2- рта , после един ден почивка и отново Heart Eyes. 10-минутката сьм я правила само като разполагам с малко време Wink.
Успех Hug!

Карамел` , пьлниш 2 малки бутилки от минерална вода с пяськ и ето ти гирички Crazy.

# 434
  • Мнения: 68
Ето ме и мен,отдавна не бях писала,защото нямах много време,както за интернет,така и за тренировки.Утре приключвам първата половина на диетата "Японско чудо" и веднага след това идвам пак при вас.Преди докато тренирах със Синди бях много доволна,затова пак ще почвам.Така,че лек ден от мен и до вдругиден.

Общи условия

Активация на акаунт