Синди Крауфорд - Предизвикателството! - 2

  • 47 110
  • 470
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 19 307
Аз в момента съм на Дюкан, но се чувствам много изтощена. Затова и аз прекъснах тренировките.
А от този сайт защо нищо не мога да сваля или да отворя http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

# 436
  • Мнения: 3
И аз ще се включа ! Имам касетката на Синди - следващото предизвикателство ! Преди тренирах с нея и бях много по доволна от ходенето на фитнес.

# 437
  • Мнения: 6
Здравеите дами и аз започнах със Синди днес ми е третия ден имам невероятна мускулна треска и не мога даже да клекна моята цел са поне 10 кг ама да видим какво ще стане Simple Smile

# 438
  • Мнения: 625
 Hug Здравейте! Тегля упражненията в момента и се надявам веднага да започна. Нещо обаче не мога да ги доизтегля Thinking

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 19:05 от smiled_

# 439
  • Мнения: 3 216
Еххооо,някой прави ли гимнастиката? Аз се вьзвьрнха кьм любимата гимнастика и вчера след 10 минутната серия като за начало днес не мога да си седна на дупето Embarassed Embarassed Embarassed

# 440
  • Мнения: 223
Здравейте!
Аз позанемарих упражнениятя за определен период от време и резултата е налице - 5 кг отгоре... Cry

# 441
  • Мнения: 46
Здравейте на всички мами.Аз мога да споделя с вас моя опит от тази касета.Винаги съм била малко пухкава,но преди няколко год.ходих на каланетика и после много се амбицирах да отслабна.Висока съм 1.6 и бях към 55кг.Тогава с помоща на тази касета и диета ,която ми даде една приятелка от доц.Байкова успях да стана 47кг.,но тренирах всеки ден и спазвах диетата много стрикно.Знам че има голям ефект но въпреки това сега  не ми се правят упр.след като родих.Скучно ми е да играя сама  и  малко ме мързи.Надявам се като се застуди и не излизам с бебчо да се амбицирам  и да почна да играя.Ако някои може да бъде по -убедителен нека ми  пише и да започнем заедно.Успех на всички и самочувствието да бъде на лице.

# 442
  • Sofia
  • Мнения: 45
Моля за малко помощ!Много отдавна търся дискове  на Сидни Кроуфорд,но не мога да отварям БГ сайтовете,където има нейни дискове за теглене.Сигурно могат да се ползват само от България.Молбата ми е ,ако знаете от къде другаде мога да ги изтегля или от къде в БГ може да се купят.Съпругът ми в момента е в София и мога да му кажа ,да ми ги вземе.Благодаря ви предварително.

# 443
  • София
  • Мнения: 1 833
Еххооо,някой прави ли гимнастиката?
Даа Simple Smile. Май ще се запаля и аз по Синдито. Правих 2 пъти вече упражненията - не всички и ми допада. Трябва да си купя и гири, но се чудя колко големи. Като се има предвид, че ходя на фитнес и съм посвикнала на тежести си мисля да взема 3 кг. Дали ще са ми тежки?

# 444
  • Мнения: 3 216
Еххооо,някой прави ли гимнастиката?
Даа Simple Smile. Май ще се запаля и аз по Синдито. Правих 2 пъти вече упражненията - не всички и ми допада. Трябва да си купя и гири, но се чудя колко големи. Като се има предвид, че ходя на фитнес и съм посвикнала на тежести си мисля да взема 3 кг. Дали ще са ми тежки?


Ееее най-накрая някой да се включи.  Hug Сьмнявам се 3 кг да са ти тежки щом имаш тренинг вьв фитнеса. Обаче пьк да не те натоварват много. Аз не сьм спец,но си мисля,че за оформяне на тялото 2 кг са достатьчни,за релеф сигурно по-тежки. По-"вещите" в занаята да споделят.

# 445
  • София
  • Мнения: 1 833
leisi, намери ли си дисковете? Ако не си  - дай ми скайпа си на лични и ще ти ги пусна. Peace
kremena, мерси! Ще взема тройки - пък ако много ми тежат ще си  взема и двойки. Те не че са много евтини тези гири , но все ще влезат в употреба.

# 446
  • София
  • Мнения: 1 833
Да се отчета - взех си гири от по 2 кг. и са ми идеални. По- добре, че не взех тройки, щото щяха да са ми тежички.
Днес правих първата част от Shape Your Body изцяло и с гиричките и съм страшно доволна. Само тези коремни много ме мъчат - не мога да ги правя наравно с нея.

# 447
  • Мнения: 4
  Здравейте мацки, и аз търся нещо за спортуване у дома, сега си свалям Синди,ако ми допадне се включвам след НГ.

Весели празници!

# 448
  • София
  • Мнения: 1 833
Браво, Еlinkata!
Дано се включиш и ти, че май  няма много привърженици  вече на Синдито тук.

# 449
  • Мнения: 6
И аз искам. Пуснах ги да се дърпат сутринта на домашния компютър (сега съм на работа) и още не съм ги видяла. Надявам се и да ги играя. Проблема е,че нямам ДВД и мога да ги гледам само от компа, а той почти винаги е зает  newsm78
Усмихнат ден ви желая.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт