Синди Крауфорд - Предизвикателството! - 2

  • 47 118
  • 470
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4
Да си призная, малко ми се стуват труднички, но ще се пробвам. Сега отиваме на мама на гости за две седмици, а като се върнем ги почвам.
Весело посрещане на празниците, щури купони и неочаквани подаръци !!!

# 451
  • Мнения: 288
Аз Ви благодаря, че сте качили видеото, понеже преди години я имах на видео касета, но с времето тази касета някъде се затри, а и видео не ползваме вече. Сега ще мога пак да я имам.. да си я правя понякога в нас. Наистина действа тази програма - поне изпробвано, макар отдавна.   bouquet

# 452
  • Мнения: 19 307
И аз започвам отново да ги правя. Свалих си и The next challenge и мисля да пробвам това днес.

# 453
Добре, момичета, наистина ли има ефект? Аз си намерих някъде из темите линкове към двете части от диска и от утре имам намерение да ги правя, днао стане нещо с повече упоритост и постоянство. Значи всеки ден играете упражненията и от двете части на диска,така ли? До колков реме усещате резултати? А правите ли хранителен режим успоредно с упражненията?

# 454
  • Мнения: 288
Да, наистина има ефект. Разбира се, че трябва да приложиш хранителен режим, диета.
Когато съм я правила преди доста години (ама то и метаболизма ми беше друг тогава), някъде първи резултати след 2 седмици, а по-така - след месец. Почни да ги правиш да видиш някои упражнения как напрягат мускулите Simple Smile .

# 455
  • Мнения: 19 307
За стягане наистина има ефект. За отслабване е нужен и хранителен режим. Аз като правих първия път и на следващия ден умирах от мускулна треска, а в началото като видях упражненията ми се сториха алабала.
В началото започваш само с първата част или зависи в каква кондиция си. Ще си прецениш.

# 456
  • Мнения: 38
хехе и аз да се включа,свалих си ги аз две касетки на синди,правих едната малеее 3 дни от мускулна треска не мога да се съвзема,но днес съм добре и пак ги почвам,преди имах касетата,наистина са супер ефективни Party

# 457
  • София
  • Мнения: 1 833
^Mimmy^^, аз ги редувам и играя през ден. Ходя и на фитнес. Е, да си призная сега около празниците не съм така редовна, но няма как. Колкото - толкова. След празниците - повече.

Аз нямам някакъв строг хранителен режим или определена диета. Просто ограничавам въглехидратите, сладко и пържено не ям. Наблягам на плодовете.
За резултатите, според мен за всеки организъм ще е различно. Зависи от хранителния режим, от това колко често спортуваш, от самата физика. Най - малкото според мен ще се стегнеш.

В_и_В_и, The next challenge май са доста "по- скокливи" и по - трудни ми се струват. Аз още не съм стигнала до тях. Смятам като ми поомръзнат  Shape Your Body да ги включа и тях и да редувам.

# 458
  • GYM
  • Мнения: 814
Може ли и аз да се запиша при вас? Онзи ден си свалих видеото от нет-а и днес потренирах малко / около половин час/ , докато бебка спеше ooooh!във всеки случай зорът не беше малък jump

# 459
  • Мнения: 1 380
И аз имам и 3-те части на Синди и отслабнах с тях около 10 кила след като родих.
Това са любимите ми упражнения. Peace Peace Peace

# 460
# 461
  • Мнения: 38
sladkish4e леле това е доста мотивиращо,за колко време ги свали,някакъв специален режим спазва ли,сподели повечко,как ги прави упражненията по колко време на ден и тн. Хах аз те залях с доста въпросчета ама ми е интересно Flutter

# 462
  • Мнения: 1 380
Значи аз в темата за РХ съм писала.
Свалих общо 23 кила, като в началото започнах с третият диск на Синди, този за след раждане.
Започнах по 2-3 пъти в седмицата, а после минах на всекидневна гимнастика, като редувах 1 ден Синди, почивка, после плуване....
За няколко месеца свалих излишните кила.
Но трябва упоритост.
Като тренирам слагам колан на корема, понеже това ми беше най-проблемната зона.
Ето снимки за да висиш резултатите по дати:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233900&pid=9114040
Албума е личен
Юсер:razdelno
Парола:razdelno


Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 19:37 от sladkish4e

# 463
  • Мнения: 3 216

Като тренирам слагам колан на корема, понеже това ми беше най-проблемната зона.


Какьв колан ползваше?

# 464
  • Мнения: 38
 Shocked sladkish4e оха направо поразяващо,ами аз съм на дюкан само ми остана да включа сериозно синдито и до лятото може и да сложа късата поличка Flutter

Общи условия

Активация на акаунт