~::~Кулла ам уа антум би хаир~Да сме живи и здрави много години!~::~46

  • 23 288
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 914
Здравейте красавици

До скоро че днес мъжлето ми е в къщи и все ходя насам натам Направо ми действо на нервите ,всичко трябв ада е чисто ,вкусно и красиво Но както и да е ще се изтърпи и ще го изпратя читово на работа и  после съм с вас
Марси така ми стана мъчно тъкмо си нагласих  точилката и то прекъсна Да но да си успяла днес Най големия икшън  който не успя да видиш  е Мохамед Амин  взел една химикалка и точи кори
Като се сещам за  хлапетата Аз съм на   арбаа  и Аз съм на   тлята  все на смях ме избива  Joy
Другарче дано да си добре днес  Praynig

Отивам да опърлам  шишчета     chef

Вал   аз съм в Курибга  миличка Малко надалеч но по близко от колкото в Бг  bowuu

# 256
  • Мнения: 152
Здравей те,мили мами  Hug
Мен пак ме беше хванала липсата  Embarassed
Честито на всички рожденници с малко закъснение   bouquet
Честита Коледа!
Нека звезда огрява пътя Ви!
Нека любовта топли душите Ви!
Нека разума управлява живота Ви!
Бъдете живи и здрави.Вие и вашите семейства.
Много целувки от мен за вас и малките сладурковци  Kissing Heart,
и ви гушкам много силно  Hug .
Добре дошла на Desert princess  Hug.Предполагам вече си се убедила,
че си попаднала на едно  място с много прекрасни и мили хора.
Приятни мигове   love001

# 257
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Камелчо  Честити празници и на Теб , миличка !
Навестявайни по - често . как ти е училището , как са изпитите -- разказвай , от есента те няма .....
Нови гаджета , или нещо друго  Simple Smile бързаш да се измъкнеш ....ааа....не така !

Весело посрещане на Новота година и да си ни жива и здрава ! Heart Eyes Hug

# 258
  • Мнения: 152
Мерси,Другарче  Hug Честити празници и на теб   bouquet
При мен нищо кой знае какво  Thinking.Училището върви сравнително добре.На 13.01 имам изпит,но нямам конспект по който да се подготвя  newsm78.Иначе нямах време за мъже,но вече ще трябва да намеря  LaughingНаложисе да сменяме квартирата в София,че хазяйката нещо се побърка и доста нерви похабих с нея smile3511.Дано да е било за добро.Но набързо с помоща на агенция намерих друга квартира,струпах багажа  в средата на стаята и се прибрах за празниците.Като се върна в София ще се подреждам  ooooh!За Коледа ходихме на Пампорово,спусках се със шейна и минах между краката на един скиор.Искаше ми се да се пробвам и със ски,но мисля че щях да съм доста опасна  newsm62.Но ето ме уцеляла вече съм при вас.Това е за сега.По-късно пак ще се включа.Лека вечер за сега от мен   love001

# 259
  • Мнения: 914
Камелчо   Hug
Браво на теб Значи си взела книжка за управляване на шейна  Joy
Успех в ученето и по често да ни навестяваш  Heart Eyes

Аз пък си имах глупавата мисъл да вляза в тортения форум  когато децата бяхъ около мен  Cry
Вчерашната баница дето толкова се потих да я правя къде се виждаше пред тези изкусни торти и едвам я преглътнаха  горките ми дечица  Blush
Утре ще взема да спретна един Напалеон ,ако не ми мине черна котка пътя  hahaha

На всички приятна вечер че прималях докато шетах на момчето днес и отивам да си почина с малко учене на Коран

# 260
  • Мнения: 914
Пускам  утрешното кафе  за вас и дежурните модератори че да са все така свежи

С най голямо уважение и поздрави всички да прекарат един щастлив последен ден от старата година

А това от моя утрешния Напалеон специално за вас

# 261
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Desert princess,ох мила как искам да ти се оправят неЩата по скоро Praynig.Но виж Шопинг лекуването е много хубава идея,и аз сьм така когато ми е криво все си купувам по неЩо Laughing,докато не ми свьрШат парите Crazy,за това гардероба ми е пьлен сьс всякакви боклуци които сьм купила в такива моменти и които никога не сьм си слагала Laughing,но.....4акам да видя оЩе колко може да се запьлни гардероба.
Bonbonela,4естито Hug  bouquet  bouquet  bouquet,колко хубаво зву4и само LaughingГОДЕЖ  bouquet  bouquet  bouquet.Желая ви много Щастие ,но като се има в предвид ,4е сте заедно от 10 години едва ли имате нужда от моите пожелания Hug Wink
Svear,мила да ти кажа хвьрли ме в ть4 Embarassedаз уж имам димломи за туристи4ески гид пьк не зная кьде е това Embarassed LaughingНиЩо де ,важното е ,4е си по близко до мен Wink,ако искате да видите наШата 4аст от земята,заповядайте Wink

Моми4ета на вси4ки ви желая весело изкарване на новогодиШната ноЩт и нека желанията ви се сбьднат с настьпване на новата година
  bouquet

# 262
  • Мнения: 1 269


4естит Рожден Ден Заиед Simple Smile
Пожелаваме ти много здраве и усмивки,безгрижно детство,щастие и радост Много подаръци и малко белиHug



Мария 4естит ви рожденик.Много да ви радва и да се горедеете с него  Hug



Еи Дани 4естито  Hug
Пожелавам ви много щастие и любов,скоро и ти с ленти4ка да ни зарадваш Hug
Камел4о весели празници и на теб,поздрави на морето Hug
Вили тази рецепта ще я пробвам после.Да питам:
КОлко твърдо трябва да е тестото?Това е при мен проблема,после като ми втаса и лепи,не се пипа Sick Вярно ли е,4е продуктите трябва да са със стаина температура или е без зна4ение newsm78

Весело посрещане на новата година,семеино щастие и много любов ви желая   bouquet

Еи,4е шарен постинг Wink

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 06:03 от mln

# 263
  • Мнения: 815
Добро утро на всички!!!

Миме, Честит ти рожденник!!!



Много здраве и радости ви пожелавам!!!


Весели празници на всички!!
Много щастие на всички, на които пропуснах поводите за празнуване!!!

# 264
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК , МИМЕ !!! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И НЕКА АЛЛАХ ГО ДАРИ С ЖИВОТ, ИЗПЪЛНЕН С УСМИВКИ И РАДОСТНИ МИГОВЕ !!!!

      

# 265
  • Мнения: 927
Свеар, мерси за кафенцето  Hug. Сладичкото е за друг, че не ми се полага  Blush
Любе, как си, мила? Сигурно покрай празниците нямаш никакво свободно време. Дано да ти се отблагодарят с някой по-приличен бонус  Grinning
Миле, как са принца и принцесите? Много   Hug от нас
Пепи, брат ти не може ли ти намери работа в някое по-луксозно ресторантче - то готвенето в кръвта ти май   chef Все на вкусотийки те влече  Grinning

# 266
  • Мнения: 333
Добро утро момичета!  Hug

Минавам на бързо само да ви пожелая в новата година:
"Успехи в бранша и чупки в ханша,
здраве в изобилие
и радост до безсилие!"

Весело празнуване на всички, които празнуват!  Party

КамелчоЗдравей! И мерси за топлото посрещане!  Hug Ние май за пръв път се засичаме. Аз не съм от съвсем най-новите тук.. Simple Smile Тука наистина е страхотно, всички тук са много приятни и приветливи и се радвам че съм вече част от вас!   bouquet Heart Eyes

Val Женска му работа..  hahaha Хич ме няма по спестяването на пари. И аз веднага ги намествам било то за дрехи, обувки, аксесоари или козметика. Парите бързо заминават, но нали знаеш когато човек има здраве всичко се компенсира. Осъзнах едно, не на празно хората са казали "здравето е най-важно"! Наистина без него за никъде не сме.  Peace И аз в такива трудни моменти се опитвам да гледам по философски към нещата и се нагласявам положително. Алхамдулиллях, че съм си здрава, това е най-важното, и това има ли го всяко нещо ще си има решение рано или късно. Инша'Аллах!  Heart Eyes

Бонбонела честито за предложението!   bouquet Пожелавам ви двойно повече щастие и обич, които сте имали през всички 10г. връзка.  Heart Eyes

Ох, свеар какви са тези вкуснотийки дето ги правиш..ммммм.. Crazy Heart Eyes  Дечицата ти са големи късметлийчета...такава мама дето готви всякакви вкуснотии...  Hug Да ги целунеш от мен!  Hug

Мария, честит ти рожденник! Да е жив и здрав и много послушен малкият принц!   bouquet Heart Eyes

Весело прекарване на всички и много целувки и прегръдки на всички и на тези, които не споменах!   newsm51  love001

# 267
  • Мнения: 1 728
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧАРОВНИКА ЗАЙЕД!


Мария, да ви е жив, здрав все така да ви радва и много щастливо детство му желая.

камел4о, тъкмо те спомнах преди няколко дена и ти взе че се появи  Grinning Успех на изпитите  Peace и дано с новите хазяи имаш повече късмет.

светле, леллееее какви вкусотиии пускаш, и аз трябва да се озаптявам, че нещо в последно време все глад ме гони и с това обилно ядене по празниците не е на добре....

Миленка, ще я изям тази сладка Хая на аватара, хапва ли тя повечко вече или все още се гласи за манекенка? Да я нацелуваш и кукличката Дима също  Peace

дани2, много романтичен годеж ти желая и дано новата година ви донесе най-желания подарък  Heart Eyes

На всички мадами пишещи и четящи ТУК желая весело изкарване на новогодишната вечер и една много успешна и безпроблемна нова година !

# 268
chestita nova godina na vsi4ki jeni/ maiki Laughing

# 269
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Честит Рожден Ден на красавеца Зайед !
Мария , нека ви е жив и здрав , нека изпълва живота Ви с щастие и радост !
Неко Бог направлява мечтите му !
За детенце играчки , за мама цветенца

Общи условия

Активация на акаунт