~::~Кулла ам уа антум би хаир~Да сме живи и здрави много години!~::~46

  • 23 288
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269


Мария, честит ти рожденник! Да расте здрав и щастлив и много да ви радва!

Момичета, желая ви весело посрещане на новата година! И до нови срещи догодина! Laughing

# 271
  • Мнения: 434


Честит рожден ден на малкия Зайед!
Да е жив и здрав и голяма радост за мама и тате!

Момичета, на всички весело прекарване на новогодишната нощ!Много любов и късмет през новата година!

Тези дни съм малко липсваща,но така е около празници,все има нещо за приготвяне в последния момент.
Надявам се като тръгнат децата на училище да имам повече време . Praynig
Марси,браво за баницата!А за киселото зеле-то си е наша,българска рецепта.Правим си го в голям,пластмасов буркан и на терасата.
Свеар,намерих си пшеничени трици("лгъмх"),обещаха ми и овесени. GrinningОтидох в мелницата и при жената дето сее брашното. PeaceВече спокойно ще хапна от днешните деликатеси и от утре,ако е рекъл господ-диетка.

# 272
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Момичета, благодаря ви за пожеланията!
Да ви се връщат!
Дани, честито!  bouquet Много любов !

На всички весело посрещане на новата година!
Дано да е пълна с много положителни събития  Peace

# 273
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Пак сме номер 1 Mr. Green

http://www.dubaifireworks.com/

# 274
  • Мнения: 914

Честит рожденник на мама
По късно ще ви пиша ,сега отивам да полегна че бяхме в хамем  и после обядвахме в ресторант в една бензиностанция Ядохме и пастички ,така че тортата да почака малко
Отивам да подремна докато не са свършили  анимационните

Марси ,страхотна баница

Пренцеске и аз навремето нищо не знаех но така е ,не обичам някои да се прави по знаеш от мен особено ако не  е учил колкото аз съм учила  LaughingТова ми беше стимул когато дойдох първия път тук ,имах един бележник и все пишех кой какво прави и готви Blush и когато се върнахме все опитвах Така че сега всичко се научих и по добре от някои дето си вириха носа  Peace
Нищо в живота не е лесно и всичко трябва да си постигне човек сам ,за да не му е криво някой ден и да е съжалява за пропуснатото време
На теб ти желая много   щастие и горе главата  

Хайде до после  Hug
Муцка пращай рецерти ,че то с нова година нова диета  Joy

# 275
  • Мнения: 462


Честит 3-ти Рожден ден на Зайед !

Пожелавам му да е здрав и късметлия в живота !Много подаръци !
                   На щастливите родители още повече радости да им носи и да стане достоен човек!


Момичета, нека Новата 2008г. да е мирна и да има здраве за вас и семействата ви !

# 276
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
в залисията да не забравя да поздравя мимето за рожденника!
зайед, сладур Hug, 4естит ти 3-ти рожден ден  bouquet, да си послушен батко, да растеш здрав, да радваш родителите си, а те много да ти угаждат по шейхски!ако съм на тебе както иска линда тигър4е, ти си поискай лъв4е да си ги водите на каишка двамата!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
весела нова година и посрещнете я както ви душа иска!здраве и живот, любов и мир, разбирателство и късмет желая на вси4ки нас! Hug Hug Hug

# 277
  • Мнения: 239
извенете ме ,че пиша тук ама мимето не си е изтрила съобщенията и не мога да и прата лично
миме да ти е жив и здрав рожденика и мнго да ви радва  bouquet  bouquet  bouquet
 newsm59 newsm59 newsm59

# 278
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ЧНГ

# 279
  • Мнения: 914


На всички момичета  кокичета и дечица 

Много здраве и семейно щастие и нови бебета в темата   bouquet

# 280
  • Мнения: 3 804
 

4рд на малкия Зайед-да е все така усмихнат за радост на вси4ки



4ЕСТИТА 2008 ГОДИНА,НЕКА ТЕМАТА НИ СЕ ЗАДЪРЖИ ВСЕ ТАКА ЗАДРУЖНА И РАСТЯщА
ДОБРЕ ДОшЛА И НА ПАВЛИНА
извинявам се на вси4ки на които не съм отговорила,но след сряда ще имам пове4е време

# 281
  • Мнения: 1 269


За много години друзя.
Да сте живи и здрави,щастливи и много късмет през новата година.Да се сбъднат ме4тите ви Hug

Снощи беше великото плюскане и после си легнах рано.от днес с нов"хъс" съм на диета Laughing

Хаиде сега вадете сурва4ките и си сурвакаите мъжете,да ги уважите, Laughing Моя го  сурваках рано,рано и преди парка ще се отправя до мола Joy

Лек и хубав ден

# 282
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4естита нова година моми4ета  bouquet  bouquet Hug
Нека тя ви донесе много усмивки,Щастие и най_ве4е здраве в домовете ви  bouquet

4естит рожден ден на малкото 4ове4е ЗАЙЕД.
МАРИАБУТИ,НЕКА МАЛКИЯТ МьЖ ТЕ РАДВА ТОЛКОВА КОЛКОТО И ДО СЕГА И МНОООООГО ВЕСЕЛИ ИГРИ МУ ЖЕЛАЯ Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МОМИЧЕТА!!

   Нека сме добри едни към друг, нека уважаваме различното у другия, нека оценяваме чуждите усилия, нека помагаме без повод, нека се усмихваме просто така, нека бъдем здрави и млади в сърцата си, нека сме щастливи!!!
Нека  чисти и отворени  да посрещнем 2008 г.!
Наздраве!


Това пожеание го копирах от една търновска мама, но страшно много ми хареса. Това са пожеланията, които аз бих отправила към всеки.

# 284
  • Мнения: 927
Иии аз си открадвам честта да сервирам първото за тази година кафенцееее!!

   
 





ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ И ТЕХНИТЕ РОДНИНИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт