Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 2

  • 41 859
  • 579
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 351
Благодаря ти pepe , отговора ти много ми помогна Hug.Значи реших да си взема шампоана Age densiforce и маската Intense repair, мисля, че за моята коса ще е добре. А и шампоана Norma control против пърхут, че и с това трябва да се боря. В златна рибка са заредили почти всички серии и още сега ще поръчам докато не са се изчерпали.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 851
В златна рибка са заредили почти всички серии и още сега ще поръчам докато не са се изчерпали.

XS, Рибката писаха, че ще взимат и обработват поръчки от понеделник.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 181
Серията AGE е за коси на по-възрастни дами,незнам дали ще има желани резултати при вас.

# 63
  • Мнения: 351
XS, Рибката писаха, че ще взимат и обработват поръчки от понеделник.
Моята поръчка вече я приеха, но ще ги изпращат от понеделник.
Иля, какво е твоето мнение за продуктите, които си избрах?

# 64
  • София
  • Мнения: 7 851
XS , не съм ползвала серията Age densiforce, но пише за нея, че е за изтощена от възрастта коса. По- добре разгледай за някакъв друг шампоан или си вземи цялата серия на Intense repair, но не знам, дали няма да ти омазнява скалпа, че май все със сухи коси го ползваме.

А защо не погледнеш вана за мазен скалп и сухи крайща Divalent на Kerastase ? Няколко страници по- напред galq4 писа за нея и е точно за твоя тип коса.  Peace

# 65
  • Мнения: 351
Ориентирах се към Age densiforce защото мисля, че моята коса точно от годините се променя. На 35 съм, но от постоянното боядисване няма и следа от това което беше преди. За съжаление не мога да спра да се боядисвам, защото 50% от косата ми е бяла. Гледам да ползвам добри и щадящи бои, но химията си е химия. Аз също мислех за цялата серия Intense repair, но сигурно ще ми е тежък шампоана. А Kerastase честно казано са ми скъпи и не мога да си ги позволя за сега, защото искам шампоан и маска, така съм свикнала. Само от шампоан без други омекотяващи и подхранващи едва ли ще имам много полза.
Благодаря ти все пак Hug

# 66
  • Мнения: 1 196
Здравейте, може ли да ми препоръчате някоя подхранваща маска на Керастаз или Лореал(префесионал) която да не омазнява много косата.   Praynig

 Praynig   Praynig    Praynig

# 67
  • София
  • Мнения: 2 181
Ориентирах се към Age densiforce защото мисля, че моята коса точно от годините се променя. На 35 съм, но от постоянното боядисване няма и следа от това което беше преди.
ШАМПОана е за 40+,но ти си решаваш Peace

# 68
  • Русе
  • Мнения: 343
ШАМПОана е за 40+,но ти си решаваш Peace

Ха! Не знаех. Моя приятелка на 32 г. ползва шампоана и маската по препоръка на фризьорката си, и е много доволна. Предполагам, че зависи и от състоянието на косата. Аз търсех Цимент за съпруга ми, но го нямаха и ми предложиха този като подобен по действие /но не толкова силен/ от професионалната серия.

# 69
  • Мнения: 14 503
момичета, а защо не си правите теста на сайта на лореал? тези, които зная английски де? аз си го правих и ми показа продукти съвсем различни от тези, които смятах, че ще са подходящи за мен.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 851
момичета, а защо не си правите теста на сайта на лореал? тези, които зная английски де? аз си го правих и ми показа продукти съвсем различни от тези, които смятах, че ще са подходящи за мен.

Алегра, къде е този сайт, я дай линк насам.  Wink

А само за продукти на Лореал ли е, няма ли за Керастаз ?

# 71
  • Мнения: 14 503
сигурно и в сайта на керастаз има. има линк за сайта на сайта на златна рибка.
ето го http://www.lorealprofessionnel.co.uk/_en/_gb/
горе където пише продукти и съвети, се отваря меню в което има "diagnostic". там има тест.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 851
Алегра, мерси за линка, ей сега ще го направя.   bouquet

# 73
  • Мнения: 1 282
сигурно и в сайта на керастаз има. има линк за сайта на сайта на златна рибка.
ето го http://www.lorealprofessionnel.co.uk/_en/_gb/
горе където пише продукти и съвети, се отваря меню в което има "diagnostic". там има тест.

  bouquet Ще се тествам веднагически!

# 74
  • Мнения: 2 726
Pepe понеже виидях,че си от Русе,моля те кажи от кой салон си взе нещата и шампоана Intense repair колко парички е?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт