Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 2

  • 41 763
  • 579
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 812
пу първа  Wink

# 2
  • Мнения: 2 414
Аз искам да ви попитам коя маска от професионалната серия на Лореал ще е подходящта за мен.
Използвам шампоан и балсам Абсолют Рипер ,но съм с много тънък косъм и се притеснявам дали маската няма да ми дойъде малко "тежка". newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
Има нова серия,казва се "Денсити адвансед" и е за уплътняване на тънки коси.Мисля че ще ти допадне.

# 4
  • Мнения: 2 414
Може ли линк или свнимка? Hug

# 5
  • варна
  • Мнения: 564
Аз искам да попитам за новите/поне за мен/шампоани еласто кърл?!Косата ми си мислех че е изтощена и си купих маска Олио релакс,ама косата ми стана много хвърчаща.Оказа се че е съвсем нормална ,леко изтощена по крайщата.Косата ми е чуплива към къдрева,зависи от маската,и искам точно такъв шампоан за къдрева коса.Мисълта ми беше еласто кърл дали някой го е ползвал и отзиви.
Искам да попитам и каква е разликата при шампоаните за боядисана коса-байн1 и байн 2?
Много благодаря за отговора!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
не мога да намеря,може би защото е нов продукт.
Може ли линк или свнимка? Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Искам да попитам и каква е разликата при шампоаните за боядисана коса-байн1 и байн 2?
Много благодаря за отговора!

1 е за тънка коса и чуствителна,2 за по дебела коса.

# 8
  • Мнения: 5 103
За суха коса за разресване има ли нещо, което да ми препоръчате?

# 9
  • варна
  • Мнения: 564
Благодаря за бързия отговор отностно шампоана за боядисана коса.Моята е чуплива и слаба,но незнам защо си купих байн 2 и се чувства добре косата ми.Не намирам разлика с байн 1 който ползвах миналото лято.
Весели празници и весело изкарване на Коледа!

# 10
Може ли да ми препоръчате шампоан който да прави обем?И нещо за тънки коси(някакъв крем без отмиване??)?Ако може и цените.Благодаря предварително  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 812
За суха коса за разресване има ли нещо, което да ми препоръчате?

моята коса е суха,заплита се на масури и използвам интес рипер

# 12
  • Мнения: 2 414
не мога да намеря,може би защото е нов продукт.
Може ли линк или свнимка? Hug
А знаеш ли къде в София мога да ги намеря? Grinning

# 13
  • Мнения: 13 512
не мога да намеря,може би защото е нов продукт.
Може ли линк или свнимка? Hug
А знаеш ли къде в София мога да ги намеря? Grinning
в салона Кало на Витошка

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Има нова серия,казва се "Денсити адвансед" и е за уплътняване на тънки коси.Мисля че ще ти допадне.

Вероятно и аз ще си взема нещо от нея.
Благодаря за инфото! Hug

Общи условия

Активация на акаунт