Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 2

  • 41 813
  • 579
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 7 797
Между другото пратих мейл на златна рибка какъв е срокът на годност на шампоаните от 500 мл,защото се бях засилила да си взимам.Те казаха,че по принцип срокът на годност е до 2011,но след отварянето на шампоана е една година. Thinking
Чудя се дали има смисъл да си взема толкова голямо количество шампоан? Thinking


Ако имаш с кой да го разделиш, можеш да си вземеш и голямото количество.

# 571
  • Мнения: 2 414
Точно това е,че май няма. Thinking
А и искам да си взима три серии от професионалните на Лореал-за боядисана коса,за обем и за права коса,така че мисля да си карам на опаковките по 250 мл. Simple Smile

# 572
  • София
  • Мнения: 7 797
Точно това е,че май няма. Thinking
А и искам да си взима три серии от професионалните на Лореал-за боядисана коса,за обем и за права коса,така че мисля да си карам на опаковките по 250 мл. Simple Smile


Ами за 3 литра шампоан не знам защо въобще се чудиш, направо си взимай малките опаковки.  Whistling

# 573
  • Мнения: 2 414
   Hug
Може да съм те питала,но съм много разсеяна,така че пак ще питам.ползвала ли си нещо на Лореал Проф.,защото си ескперт в козметиката за коса.  bouquet

# 574
  • София
  • Мнения: 7 797
   Hug
Може да съм те питала,но съм много разсеяна,така че пак ще питам.ползвала ли си нещо на Лореал Проф.,защото си ескперт в козметиката за коса.  bouquet


Ползвала съм сериите Intense и Absolute Repair, от първите бях много доволна.  Peace

# 575
  • Мнения: 2 414
Аз в момента съм с Absolute Repair,но като че ли косата ми се омазнява много бързо от него. newsm78

# 576
  • София
  • Мнения: 7 797
Аз в момента съм с Absolute Repair,но като че ли косата ми се омазнява много бързо от него. newsm78

И аз точно за това не бях доволна от тази серия, сигурно ми идваше силна, щом съм със суха коса и пак ми се омазняваше бързо.  Whistling Crossing Arms

А при серията Intense Repair нямаше такъв ефект, беше си супер.  Peace

# 577
  • Мнения: 2 414
Аз в момента съм с Absolute Repair,но като че ли косата ми се омазнява много бързо от него. newsm78

И аз точно за това не бях доволна от тази серия, сигурно ми идваше силна, щом съм със суха коса и пак ми се омазняваше бързо.  Whistling Crossing Arms

А при серията Intense Repair нямаше такъв ефект, беше си супер.  Peace
Супер,щом ми свърши тази сигурно ще се ориентирам към нея.
А ти кои продукти от серията използваше?

# 578
  • София
  • Мнения: 7 797
Аз в момента съм с Absolute Repair,но като че ли косата ми се омазнява много бързо от него. newsm78

И аз точно за това не бях доволна от тази серия, сигурно ми идваше силна, щом съм със суха коса и пак ми се омазняваше бързо.  Whistling Crossing Arms

А при серията Intense Repair нямаше такъв ефект, беше си супер.  Peace
Супер,щом ми свърши тази сигурно ще се ориентирам към нея.
А ти кои продукти от серията използваше?


Шампоан и маска.  Peace

# 579

Общи условия

Активация на акаунт