За пола на бебо

  • 29 663
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 212
na men mi poznaxa,i prez cialata bremennost,vsi4ki mi kazvaxa-momi4e!maika mi be6e na sedmoto ili osmoto nebe-to4no,ne pomnia.prilaga6e mi razni taini xitrinki,spored saotvetnata mi reakcia pokazvalo kakav 6te e polat na deteto-vse pokazva6e momi4e.4asove predi da rodia me gleda goliamo svetilo v AG bolnica i otse4e-mom4e! Sunglasses
maika mi 6te6e da pripadne ,ostana vkamenena i 6a6nata niakolko minuti-iluziite i da 6ie rozovi rokli4ki i da varzva pandelki se izpari iako dim. Close
esetesveno rodix momi4e-tia plaka ot 6tastie(mnogo mi e emocionalno mam4eto).mejdu drugoto v 4etvartia mesec sanuvax kukla s pandelki i rokli4ka-dali ozna4ava naiakav znak???? Confused:

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
На мен в 18-та седмица лекарката ми каза че е момиченце,после при преглед в Тина Киркова казаха 80% момче,а моята лекарка при последният преглед пак каза "дама"!Е докрая има да се чудя какво ли ще е???? Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 10 825
Цитат на: evpraksia
Цитат на: iowanka
При първата ми бременност до последно твърдяха, че ще е момиче, само една сестра каза "момче, аз по тоновете ги познавам". И....позна. Сега, още в 20-тата седмица видяхме пишлето, и оттогава на всеки ехограф си го показва. Дали наистина се разбира по тоновете? Май колкото по-рано се гледа(около 20-30-та седмица), толкова по-добре се вижда.


И аз съм чувала, че при момчетата пулса е по-учестен, ама дали е вярно!?


Едно време, не чак толкова отдавна, като е нямало ехограф по тоновете са ги определяли. Та мен така са ме определили за момченце- 100 процентово, ама я каква мома съм се пръкнала Grinning  Grinning   Laughing

# 63
  • Мнения: 2 807
Цитат на: alegra
аз за себе си предполагам, че ми е много рано за подобни предположения, но все пак, ако знаете кажете има ли въобще сигурност в това да се види пола на детето на ехограф и в какъв етап Wink
Вие знаете ли за вашето бебе Sign Exclamation


На мен ми казаха мнооого рано -  в 1-ви ден на 13 гестационна седмица!. Гинекологът каза, че е 99% сигурен. А след още 6 седмици потвърди 100%. След раждането се оказа, че е познал:)

# 64
  • тук-там
  • Мнения: 5 695
Na Maznaykova aparata e 2D, po-moderna versia, no v niakakuv sluchay ne e 3D. Ako ste hodili na 3D, niama kak da go sburkate s toia na Mazneykova.

# 65
  • Мнения: 144
Да ти кажа и на мен все още не могат да ми потвърдят със сигурност Sad  Sad  Sad Според зависи от бебока при прегледа доли ще се покаже или не Simple Smile  Wink А имай  впредвид ,че и аз съм доста нетърпелива и само питам докторката кога ще ми каже 100% какво е Embarassed  Wink

# 66
  • Мнения: 138
На 26 семици итри дена пак ходих и този пат и аз дори видях, че ще си имаме момиченце.

Общи условия

Активация на акаунт