Изпокарахме се на връх Коледа

  • 7 810
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 008
Ние на коледните празници бяхме идеални,но сега предновогодишно такъв скандал имаше,че чак не ми се говори. Да не говорим за настроението...

# 76
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ние на коледните празници бяхме идеални,но сега предновогодишно такъв скандал имаше,че чак не ми се говори. Да не говорим за настроението...

И ние току що я свършихме същата Outta Joint И то пред приятели и то познайте защо - защото се осмелих да критикувам любимия му Бербатов! Ако мен някой ме беше обидил, нямаше да се хвърли с такава жар да ме защитава, а за него така се набра, че вече не разбирам аз ли не съм в ред или какво! И сега не си говорим, и ми се ще да съм някъде другаде, но за съжаление сме само в една стая и въздухът трепти от напрежение. Нищо след малко си лягам и се завивам презглава и толкова.

# 77
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Месечинке,Бербо е готин,бе кака!! JoyЩо така ще го критикуваш!!!


В повечето случаи,кавгите тръгват от подобни,незначителни "глупости"!Наспи се добре, и дано утрото е по-мъдро от вечерта,но и за двама ви!!!
весели празници!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Месечинке,Бербо е готин,бе кака!! JoyЩо така ще го критикуваш!!!

Ми на, кат съм тъпо парче Flutter Как се осмелих и аз не знам, в пристъп на лудост я вно newsm78
Весели празници на всички!

# 79
  • София
  • Мнения: 175
Месечинка виторога, я го гушни твоя дзвер и му кажи как  си си променила мнението за Бербо, как ти е легнал изведнъж на сърцето и колко готин мъж е, да видим дали няма лекичко да му опротивее  Mr. Green

Пожелавам на всички скарани, да се сдобрят, да се обичат и да не забравят, че добра дума отваря непристъпни двери  Flutter

# 80
  • Варна
  • Мнения: 25 242
 Grinning
petmil,
Ама аз даже не съм го обиждала Бербо, и аз го уважавам, ама лекичко го изкритикувах и лавината се откърти ooooh! Поне не ни държа дълго, сдобрихме се още на следващия ден, а другия път като стане дума, ще ти пробвам тактиката Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 3 390
Ние се изпокарваме на абсолютно всички празници и аз вечно съм разревана, нацупена и сдухана...ето, и сега вися във форума Crossing Arms

# 82
  • София
  • Мнения: 62 595
Имате шанс още няколко часа да оправите работата. Възползвайте се, доколкото е възможно.
А формут не пречи.

# 83
  • Мнения: 445
То при нас вече се превръща в традиция. Ако не е за Коледа, ще е по Нова година. Чакам да ми мине "празничното настроение" и после пак по старому. То не ми се и разправят простотийте тия дни. Вече взе да ми минава. Само с гордост ще кажа, че и мноооого по-гадно е било.
Честита Нова 2008 на всички! Здраве, късмет и яки нерви, че те семейните ни драми край нямат! Laughing

# 84
  • Мнения: 421
е.... ние не успяхме да се изпокараме по празниците,но това е поради моите усилия. Просто си сложих очилата и се правих,че не виждам и не учвам нищо.Примирих се,че милото е несъобразителен и т'ва е!   Всяка година си казвах - от първи това...от първи онова.Сега си казвам - от 1-ви ануари 2008 - ставам мъж!  АААА писна ми все аз да се вдявам от дреболиите и после само да ме изкарват луда. В край на сметка - винаги се сдобряваме,така,че - започвам и аз да се бъде малко по....- елементарна - по мъжки:)

# 85
  • Мнения: 385
И при нас това е традиция, започнахме новата година като старата - скарани, надути и така.
Не знам дали си струва да се чака някаква промяна,като от година на година все едно и също се случва.Тровиме си всички празници,ама той си е добре пийне си и всичко е весело,а аз си скъсвам нервите да мисля, защо пак така стана и стрували си да чакам още 10г.,за да разбера, че просто нещата няма да се получат???

# 86
  • София
  • Мнения: 426

 я стига, случва се и в най-добрите семейства.

точно така е

# 87
  • Мнения: 440
С бившия ми мъж задължително се изпокарахме на тези празници.Даже си знаех - идва Коледа ,Нова Година - големи панаири ще има.Вече въобще не се радвах на тези празници,понякога и плачех.Разведохме се и аз  със моето суеверие си казвах - идват празници,значи ще имам неприятности.Това ми беше само в главата,не можех въобще да почувствам празнична атмосфера - но винаги имало първи път.Тази година мина много по - добре от другите/може би защото до мен имаше точен човек/ и вече реших че това е едно ново начало.
Пожелавам на всички  от тази година да се чувстват като мен,да няма разправии,да се уважавате  и разбирате.Искрено го желая на всички!

Общи условия

Активация на акаунт