Евтино набиране до България

  • 6 982
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Цитат
Лоzева, доколкото раzбрах от написаното от теб трябва да се вкарат 10евро, zа да може да се говори беzплатно, така ли е?
До колко мин. са ограничените беzплатни раzговори, ако нямаШ кредит? Аz реШих сега да пробвам, регистрирах се само с ник и имейл и не съм вкарвала пари, въпреки това говорих с БГ повече от 6 мин (phone2phone).... това сега наистина ли беШе беzплатно или Ще иzскочи някоя "иzненадка" в сметката zа телефона  Иzвинявам се zа тъпия въпрос, но с английския съм малко скарана и не раzбрах всички обяснения на сайта
Biba Sparrow отговарям ти подред на въпросите..
Да за да може да говори6 безплатно трябва да вкара6 10?
В на4алото дават разговори без кредит но не мога да ти кажа то4но колко са...за6тото ве4е смених доста такива Воип програмки 4е  не си спомням коя колко дава...Едни даваха по 1 мин...други по 5мин. явно тази 6те е по да6на след като ти е дала 6мин....
Аз какво правех  Embarassed когато ми дава6е по 5 мин....прекъсвах разговора на 4.40мин..и пак набирах...и така си говорех доста....но не си заслужава...вкарва6 си 10? и си говори6 с 4асове... Peace
не мога да те разбера  какво иска6 да каже6 с това phone2phone нали звъни6 от компутъра към тел. newsm78...ако е така не се притеснявай ни6то не ти идва на сметката за тел...

# 16
  • Мнения: 3 880
phone2phone е телефон към телефон. В програмата вкарваШ твоя домаШен номер и тоzи, който набираШ. Първо zвъни твоят телефон, вдигаШ и тогава zвъни при другия. ПиШеШе уж, че е гратис, ама Ще видим....
Видях, че първите 60 мин. zа новорегистриралите се са беzплатни, може би zатова....

# 17
  • Мнения: 216
phone2phone означава, че се говори в крайна сметка от телефона, чрез компютъра само се набира.
И аз се надявам да не ми се качи изведнъж тел. сметка, като я получа ще ви кажа. Не ми се вярва обаче, иначе такива компании не биха просъществували и ден....

# 18
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Lozeva, благодаря за програмката.   bouquet
При нас от 1 ноември телекомпаниите яко ни удариха с евтините телефони. От това, което си дала, даже и да няма безплатни разговори пак е по-евтино от всички подобни.

# 19
  • Мнения: 1 363
Lozeva, благодаря за програмката.   bouquet
При нас от 1 ноември телекомпаниите яко ни удариха с евтините телефони. От това, което си дала, даже и да няма безплатни разговори пак е по-евтино от всички подобни.
Дорет, би ли пояснила какво имаш в предвид?   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Мира, до скоро като се обаждах използвах тези компютърните телефони  дето започват 0844, 0845 и се броеше само за един разговор. И си говорех за 1п. на минута. А от 1 ноември набереш ли тези телефони те чаржват за свързване - 5 п. и след това ти добавят и 4-6 п. за всяка минутка. Така вече излиза много солено. Ние сме към Вирджин, но мисля, че и другите телекомпании и те направиха нещо подобно.
А сега с тази програмка даже и да плащам е 0.9 п на минута.

# 21
  • Мнения: 176
Аз по принцип ползвам Skype, винаги е безплатно компютър до компютър. Но имам и акаунт тук - http://www.bgnomer.com/ - за 7 Евро на месец имам Български номер. Така приятели и роднини в БГ могат да ми звънят по всяко време - на тях им струва един градски (или междуградски, зависи откъде се обаждат) разговор, а на мен ми звъни мобилния - но може да се настрои и за домашен телефон.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 101
Цитат
phone2phone е телефон към телефон. В програмата вкарваШ твоя домаШен номер и тоzи, който набираШ. Първо zвъни твоят телефон, вдигаШ и тогава zвъни при другия. ПиШеШе уж, че е гратис, ама Ще видим....
Видях, че първите 60 мин. zа новорегистриралите се са беzплатни, може би zатова....
да ви кажа никога не съм говорила така...
винаги свалям прорамката и там си набирам телефоните..и говоря през компутъра на телефони..
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Аз по принцип ползвам Skype, винаги е безплатно компютър до компютър. Но имам и акаунт тук - http://www.bgnomer.com/ - за 7 Евро на месец имам Български номер. Така приятели и роднини в БГ могат да ми звънят по всяко време - на тях им струва един градски (или междуградски, зависи откъде се обаждат) разговор, а на мен ми звъни мобилния - но може да се настрои и за домашен телефон. 

Да това е съ6то вариант но е 7? на месец...а с програмката за 10? говори6 5 месеца без пари...и след това докато ги изхар4и6 минават о6те поне 2,3(зависи от говоренето)
и се полу4ава за 7 месеца на бг номер пла6та6 49?
 а за жуст войп за 7 мес. 10?
Има огромна разлика newsm78

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 14:48 от lozeva

# 23
  • Мнения: 1 363
Doret, чудя се дали не е от вашия телефонен провайдър Thinking Ние сме с БТ и все още разговорите ни са по 1п на минута, засега няма увеличение на месечните ни сметки за телефон, но ще следя  Thinking
  bouquet

# 24
Следващия линк е за мамите, които живеят в UK - аз ползвам тези номера от години и ми излиза доста евтино  Laughing. От време на време трябва да проверявате кои са най-евтини защото периодично ги сменят. От няколко месеца се обаждам за 0.5 р. /мин до България. Това естествено е от стационарен към стационарен телефон. Moже да кликнете да видите какви са и цените от стационарен към мобилен Peace Meжду другото и ние сме с Върджин и нямаме увеличение Thinking
http://callchecker.moneysavingexpert.com/intcallchecker/bulgaria

# 25
  • Мнения: 3 241
Ние имаме договор за интернет, телефон и телевизия с Alice. И за 40 евро на месец и говорим безплатно с фиксираните номера в целия ЕС Simple Smile
Преди ползвах skype, но през телефона се чува много по-добре!

# 26
  • Мнения: 176
Цитат
phone2phone е телефон към телефон. В програмата вкарваШ твоя домаШен номер и тоzи, който набираШ. Първо zвъни твоят телефон, вдигаШ и тогава zвъни при другия. ПиШеШе уж, че е гратис, ама Ще видим....
Видях, че първите 60 мин. zа новорегистриралите се са беzплатни, може би zатова....
да ви кажа никога не съм говорила така...
винаги свалям прорамката и там си набирам телефоните..и говоря през компутъра на телефони..
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Аз по принцип ползвам Skype, винаги е безплатно компютър до компютър. Но имам и акаунт тук - http://www.bgnomer.com/ - за 7 Евро на месец имам Български номер. Така приятели и роднини в БГ могат да ми звънят по всяко време - на тях им струва един градски (или междуградски, зависи откъде се обаждат) разговор, а на мен ми звъни мобилния - но може да се настрои и за домашен телефон. 

Да това е съ6то вариант но е 7? на месец...а с програмката за 10? говори6 5 месеца без пари...и след това докато ги изхар4и6 минават о6те поне 2,3(зависи от говоренето)
и се полу4ава за 7 месеца на бг номер пла6та6 49?
 а за жуст войп за 7 мес. 10?
Има огромна разлика newsm78

Ами зависи от предпочитанията. Майка ми живее сама, не е особено технологична и предпочитам да знам че ако има нещо спешно, може да вдигне телефона и с набиране на локален номер да ми се обади на момента. За мен това си заслужава много повече от разликата от 42 евро... (за близо година, и то). Тоест, понякога си заслужава да се дадат малко парички.

# 27
  • Мнения: 216
Това с Alice не е ли само за Германия?

# 28
  • Мнения: 3 241
Мне, всички държави от Европейския съюз. Всъщност дори са 60 дестинации (Канада, САЩ и разни от Азия и Америка)
ето ги:

http://www.alicebox.fr/telephonie.html

А тук подобна оферта има и от France Telecom.

# 29
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Doret, чудя се дали не е от вашия телефонен провайдър Thinking Ние сме с БТ и все още разговорите ни са по 1п на минута, засега няма увеличение на месечните ни сметки за телефон, но ще следя  Thinking
  bouquet
Mира със сигурност е от Върджина. Но скоро и другите компании ще се усетят, неизбежно е.
cheeky и аз преди ползвах подобен сайт. Хонда го беше пуснала още като нямаше Мами в чужбина.  Наистина е евтино, но с програмката на Лозева пък е безплатно 4 месеца. Защо да не използваме това?
А за номерата на Върджина ме светна една приятелка. Те дори получили писмо. От 1 ноември, откак не ползвам телефона да звъня до България чрез тези телефони, сметката ни намаля 4 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт