Малки кистички

  • 3 165
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 335
Съотношението LH/FSH не е в нормата. Доколкото ми е известно трябва да е 0.75 до 1.00
При теб е 1.073. По принцип това е показтел за ПКЯ  Tired
Другите са ОК според мен
Виж и прогстерона как е и поговори с (друг) гинеколог

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
Здравейте днес бях на преглед,доктора каза че в момента има фоликул голям 19-20 мм и да правим опити в тези дни.Аз искам да попитам каква е вероятността да не се пукне и какво става в такъв случай?

# 17
  • Мнения: 1 335
Вероятност има, не знам каква, това зависи само от хормоните ти.
Ако не се пукне, няма яйчице Sad Може да се пукне по-късно или с идването на цикъла.
Във всички случаи не го мисли, ами награбвай любимия Wink

# 18
  • Мнения: 989
Съотношението LH/FSH не е в нормата. Доколкото ми е известно трябва да е 0.75 до 1.00
При теб е 1.073. По принцип това е показтел за ПКЯ  Tired
Не съм спец, но доколкото съм чела съотношението се приема за нормално до 1.4 - смятам, че тук няма проблем.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 908
Ходих днес отново на преглед,фоликула се е спукал и доктора каза да действаме днес и утре задължително,във същото време от пет дни правя тест за овулация и все е отрицателен-възможно ли е да не отчита правилно?Относно хормоналните ми изследвания каза че пролактина,тестостерона,а и глюкозата не са много добри.Незнам вече на кого да вярвам и на кого не,всеки казва различно.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 908
Здравейте!Не съм писала скоро но ето че всичко започва отначало.Отново ми закъснява,а и незнам сега кога точно трябва да ми дойде.Правих тест орицателен е.Мисля да изчакам още 2-3 дена и да ходя пак на преглед и сигурно пак ще пия хапчета за предизвикване.Отчаяна съм от вси4ко това което става.

# 21
  • Мнения: 1 715
Здравейте!Не съм писала скоро но ето че всичко започва отначало.Отново ми закъснява,а и незнам сега кога точно трябва да ми дойде.Правих тест орицателен е.Мисля да изчакам още 2-3 дена и да ходя пак на преглед и сигурно пак ще пия хапчета за предизвикване.Отчаяна съм от вси4ко това което става.

когато пи дуфастон,на кой ден ти доде цикъла?4е аз от два дни съм го спряла,но още го няма.Питам ориентировъ4но.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 908
След като  минаха 10-те дена на прием,на третия ден се появи слабо кафяво течение и на4-я ден вече стана както си трябва.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Момичета много ви моля кажете си мнението и за тези мои изследвания,доста се шашнах,всички са към долна граница,а прогестерона най вече ме притеснява и може би той е причината да не мога да забременея.Ето ги и резултатите,направени са в Бодимед:

Прогестерон:2.61(1.7-27)

TSH:1.89(0.27-4.2)

FT3:2.77(2-4.4)

FT4:10.19(9.3-17)

# 24
  • София
  • Мнения: 2 908
 Защо никой неиска да каже своето мнение по моя проблем,наистина очаквах доста отговори.

# 25
  • Мнения: 4 324
На кой ден са правени изследванията?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 908
На 22-ри ден.

# 27
  • Мнения: 4 324
А овулация в цикъла имаше ли?

# 28
  • Мнения: 7 716
В норма са, добре са.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 908
Правих тест за овулация от 10-ти ден и на 19-ти ден теста беше положителен и съответно правихме опити в тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт