Миене на косата всеки ден ?

  • 18 798
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Мия косата си два пъти седмично. Лятото може и през 1-2 дни. Но определено не бих я мила всекидневно, така се стимулира омазняването, така знам.
Мъжът ми си мие косата всеки ден, но без шампоан, само я мокри.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 654
Според мен фризьорът по-скоро може да даде съвет за прическа, цвят , тенденции, но за здравето на скалпа и косата е важно мнението на дерматолог NaughtyЛично на мен дерматолог ми е казвал че много мазната коса трябва да се мие всеки ден заради здравето на скалпа. От мазния филм върху него + прах, пот и т.н. той не можел да диша. Разбира се шампоанът ти трябва също да ти е препоръчан от лекар. Може да имаш например мазен скалп и сухи краища или пък мазен скалп и мазна коса. Та шампоанът е според това. Лично аз ползвам или Рене Фуртоа или Дюкре. През лятото мия косата си всеки ден, сега през ден и нямам проблеми. Не ползвам преси, стилизанти, не правя драстични цветови експерименти Peace

# 32
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Вредно е , а и ще стимулира още повече омазняването.

# 33
  • Мнения: 1 282
Според мен фризьорът по-скоро може да даде съвет за прическа, цвят , тенденции, но за здравето на скалпа и косата е важно мнението на дерматолог NaughtyЛично на мен дерматолог ми е казвал че много мазната коса трябва да се мие всеки ден заради здравето на скалпа. От мазния филм върху него + прах, пот и т.н. той не можел да диша. Разбира се шампоанът ти трябва също да ти е препоръчан от лекар. Може да имаш например мазен скалп и сухи краища или пък мазен скалп и мазна коса. Та шампоанът е според това. Лично аз ползвам или Рене Фуртоа или Дюкре. През лятото мия косата си всеки ден, сега през ден и нямам проблеми. Не ползвам преси, стилизанти, не правя драстични цветови експерименти Peace
Фризьорката ми каза същото. Ползвам Ducray и Phyto.

# 34
  • Мнения: 3 314
Вредно е , а и ще стимулира още повече омазняването.

         и аз мисля така  и гледам да си я мия поне на 2 дни  Peace

# 35
  • Мнения: 812
според мен е вредно

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Лятото-всеки ден,но зимата при взимане на душ я пропускам.

# 37
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Миенето на косата всеки ден е много вредно,както през лятото така и през зимата.Не съм превържаник също и на сушуарите както и пресите.

# 38
  • Мнения: 4 435
Миенето на косата всеки ден е много вредно,както през лятото така и през зимата.Не съм превържаник също и на сушуарите както и пресите.

Сешоар. bowuu

# 39
  • Мнения: 4 176
Според мен-да,вредно е, и отнема доста време ако си с дълга коса.

# 40
Аз моята коса я мия на всеки 3 дни

# 41
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Миенето на косата всеки ден е много вредно,както през лятото така и през зимата.Не съм превържаник също и на сушуарите както и пресите.

Сешоар. bowuu
newsm12 newsm12 newsm06  bath  Nature SunnyСушоарът също много изстощава косата.

# 42
  • Мнения: 4 784
За мен това да си мия косата е все една миенето на зъби - задължинелно всеки ден! От доста дълги години съм така, вече и аз незнам колко. Използвам само хубави шампоани и Слава Богу, косата си ми е съвсем добре, а и аз се чувствам по-добре така. Даже като отида на фризьор и като споделя, че я мия всеки ден, не ми вярват, че е в това добро състояние.

# 43
  • Мнения: 779
 mnogo sam dovalna ot shampoana na wash&go za obem,mislq 4e be6e s kopriva,....(zeleno rastenie ima6e na opakovkata)....pravi strahoten obem

# 44
  • Мнения: 2 309
Аз я мия през ден, като на втория съм все на опашка. Споделете за шампоаните, от кои сте доволни?

Общи условия

Активация на акаунт