ЗА ИНФЕКЦИИТЕ!

  • 28 541
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
РАЛ ще се оправиш,гъбичките са много упорити но се лекуват Laughing
Стискам палци всичко да е наред Hug

# 31
  • Мнения: 394
А, danina81, казваш, че си се лекувала с няколко лекарства от гъбички. Все пак какви ти бяха усещанията от гъбичките(оплакванията Wink) ?

# 32
РАЛ, имах силно бяло течение с лека миризма,което след около 14 ден от цикъла се пресичаше и ставаше като на дребни бели парченца,като пресякан белтък.Изключително неприятно е и имах сърбеж,постоянно се киснех в разни отвари,но нищо не помагаше.Да не ти казвам че е неудобно пред партньора,макар че той много добре ме разбираше Simple Smile.Зачервяваше ми се влагалището и срамните устни,абе с една дума УЖАС #2gunfire
Не знаеш колко се радвам че вече ги няма,макар че не е гаранция защото аз като започнах да ги лекувам имаше един период след ползването на някое лекарство се чувствах добре,но след около месец пак се появяваха.Попитах доктора си ,а той ми каза че се крият в някоя гънка и пак се активират след време,докато не ги унищожиш изцяло.
Много са упорити но се лекуват,стига да намериш точното лекарство
Смятам че бях полезна Laughing
Ако нещо друго искаш да ме питаш, питай. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 394
Ами мерси Wink А каква миризма усещаше  Laughing Извинявай, ама аз съм си въобразила, че ми мирише на сладичко и все разпитвам наляво и надясно Embarassed

# 34
Не мога точно да ти я опиша,може да се каже че е леко на сладичко,много слаба миризма е,и може би е различно при всяка жена.
Да те попитам:Пускала ли си микробиология,да видиш какво точно е може да са гъбички,но може и да са анаеробни бактерии.Ако не си го правила скоро го направи,защото има значение за лечението.Като ми откриха Кандида,след известо време ми откриха и Бактериоза(тези анаеробните),трябва често да си пускаш контроли докато се получи добър резултат.
Успех ти желая с тия гадинки Simple Smile,ще се справиш !!

# 35
  • Мнения: 394
Ами преди съм си правила и не ми откриваха нищо...Ама нали после се оказа, че е било хламидия  #Cussing out Сега ще видим какво ще е... Докторът ще помага Wink
Мерси Simple Smile Много си мила  Hug

# 36
Няма защо Laughing,нали сме тук да си помагаме Simple Smile
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт