Монтанска среща...

  • 9 235
  • 267
  •   1
Отговори
# 180
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stanislav4eto позволяваш ли ми да сложа снимката ти в албумчето?
Ей колко е хубаво как се завързват приятелства.А и с толкова нови майчета темата се раздвижва.
Моля ви само пишете на Български език това е едно от условията на форума.

# 181
  • Мнения: 3 317
ок Петя няма проблеми сложи я  Hug

# 182
  • Мнения: 210
здравейте и от мен.Поли тая нощ направо ме разби.То не бише рев и тръшкане,чак в 3часа през ноща заспа,май ще имаме още някой зъб.
За захранването,аз захраних Поли на 5 месеца с плодово пюре,макар,че съм чула,че е по-добре да се захрани със зеленчуково,защото после дечицата не искат да ги ядат.Ами как ще ги ядат като са гадни.Аз не съм имала проблем,но по принцип засега дъщеря ми яде почти всичко.
Витамин Д съм давала от 1месец до към лятото първо по 3 капчици,а след като почнахме да ходим по разходки и имаше слънчице по 1.Доколкото знам този витамин се дава на всички зимни бебета,защото през зимата няма достатъчно слънце,а той се набавя в организма именно от слънчевите лъчи.Той се дава профилактично срещу рахит.Дори като ходихме септември месец доктора каза да давам на Поли по 1 капка  дневно в прждължение на 3 месеца,защото Поли тъкмо тогава започна да прави крачки.

Аз живея в Младост 2 в 16.
kdravata,ти не си ли учила в Дарата? newsm78

# 183
  • Мнения: 3
Да там съм учила,  и ти ли си учила там? Сигурно се познаваме ?   newsm78

# 184
  • Мнения: 3
ААА ние сме се засекли и в болницата  Grinning, ти да не си Кирилка?  Hug

# 185
  • Мнения: 210
Да аз съм.По снимката на Поли ли се сети? Thinking

# 186
  • Мнения: 3
Ами честно казано не, видях те по снимките в албума и от срещата.  Laughing , а и видях, че два дни е разликата на децата, а в болницаа се засякохме  smile3521

# 187
  • Мнения: 406

Еми братовчетки сме и съседи Joy

# 188
  • Мнения: 196
 newsm62 Дани твоя син е роден  като майта дъщеря ...видя ли .... smile3501аз чак сега

# 189
  • Мнения: 3 317
 newsm59      ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХРИСИ  na nani_m newsm67  party023 happy bd bdbaloni baloni hbday baloni Tada birthday

# 190
  • Мнения: 196
 newsm59 ' честит рожден ден мило дете бъди живо здраво и расти усмихнато за радост на мама и тати  Party Time Tada  bigdance2     От кога смятата да пускате дечицата си на детска аз  newsm78       дали да не я остава и др. седмица                                                                 

# 191
  • Мнения: 406
Сърдечни благодарности на всички мами Hug При първа възможност ще почерпя  bouquet

# 192
  • Мнения: 1
Честит Рожден Ден на Хриси с пожелание за здраве,весели детски игри и много да слушка.   newsm59newsm59 newsm59  bigdance2  ura

# 193
  • Мнения: 1
bisssy ас мисля Ради от понеделник да ходи на градина говорих с госпожата каза че е отменена грипната ваканция и вече има дечица в групата.Та каче в понеделник е първа писта много се заседя в къщи и е станал ужасен.

# 194
  • Мнения: 3 317
petia - може да сложиш и актуална снимка на Дори - http://images23.snimka.bg/005028163.jpg 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт