Монтанска среща...

  • 9 220
  • 267
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 210
Честит рожден ден на Хриси и от нас с Поли! newsm51 newsm59 Tada  bigdance2 Gift smile3525 bdbaloni happy bd.Пожелаваме  и здраве,щастие и много късмет в живота!
Може ли ,Петя да сложиш и на Поли актуална снимка?

# 196
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит рожден ден на Хриси и от нас.Пожелаваме му да расте много усмихнат и игрив.

Разбира се че мога сменя на всички снимките които иска нека да ми изпрати и новите снимки.Ако ги имате някъде в Интернет също може само да сложите линк тук аз ще си ги сваля.
stanislav4eto готово смених я.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 00:31 от pеtia

# 197
  • Мнения: 3 316
petia   bouquet  bouquet  bouquet



(Хриси (Християн -  е момче  stork-boy )

# 198
  • Мнения: 13
Здравейте, как я карате. Много се радвам и на малкото слънце, Nature Partly Sunny което има тук при нас. Вчера бяхме на разходка, а като гледам сега времето и днес ще излезем за малко. Омръзна ми да стоим затворени в къщи Simple Smile
Петя, мерси за отговора.През идната седмица ще се видя с докторката. Ще съм по-спокойна,защото все пак тя беше поела Крис когато бяхме в Шейново и имахме проблеми, но тогава въобще не се сетих да я попитам как мога и  след това да ходя на консултации при нея.
А за къщната работа си много права - все не стига времето и все има още нещо за правене.  Вече много обичам неделите  Grinning, защото тогава мъжът ми поема задълженията по дома, а аз съм поцивка  newsm44 

# 199
Абе мами я кажете къде в кои саит качвате снимките си за аватар,че на мен нещо не ми се получава,и колко време се чака да се одобри или става веднага като я качиш.Благодаря ви предварително!   bouquet

# 200
  • Мнения: 210
Петя,на нас сложи тази снимка която ти изпратих за аватара. Hug

# 201
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stanislav4eto розовото човече е Криси и казва пожеланието.mama dany  http://www.imageshack.us/ това е сайт за намаляване на снимки.Резолюцията трябва да е 150х112 за да могат да се сложат в аватара.И като се намали снимката се копира последния линк.Срещу него пише че е директен.Това е най лесния начин.Другия е да ми пратиш снимка и аз да го направя а ти само да си я прикачиш.

# 202
  • Мнения: 3 316
petia   oops  мн се извинявам   smile3525 newsm51 smile3525    newsm53

# 203
  • Мнения: 174
Здравейте монтански мами. Stop
Поздравявам ви за чудесната темичка   newsm10

# 204
  • Мнения: 189
Здравейте момичета!Как я карате?Аз днеска бях на листовки и се издъних Cry .Ама така е с1000 дини под мишница.Както и да е...
По въпроса със захранването-аз започнах на 6 месеца с каши.Първо оризова, царевична, елда.След това дадох заленчуковите пюрета и накрая плодовите.Аз знам, че се захранва първо с каша, защото е най-щадяща за стомахчето.Давала съм първият ден 1-2л., вторият 2-3 и т.н. в продължение на 5 дни.Новата храна съм въвеждала не по-рано от 5 дни от предходната.Иначе тук в Монтана масово захранват и по-рано (1м. със сок), но аз съм против това.Тя и нашата педиатърка много настояваше за сок на 40 дена, плодово на 3м, зел. на 4, ама...А Вигантол съм давала, въпреки че знам, че ако детето се кърми, не е болка за умиране, ако не се дава.В кърмата си има достатъчно.
Ех, много дълго стана нещо...

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 14:13 от Haze

# 205
  • Мнения: 3 316
 welcome uinnki      bouquet

# 206
  • Мнения: 1
Здравей те и от мен.Как е времето в София,че тук е ужасно духа един гаден и студен вятър абе много е гадно. Утре отивам  на интервю за  работа стискайте палци да ме вземат,че това ми е последната надежда.Където и да питах за работа първо че е на смени,второ като кажа ,че съм с малко дете ме отрязват директно.Тук дано имам успех .

# 207
  • Мнения: 770
beboran4eto стискам ти палци за работата! Като знам колко е трудно в Монтана да си намериш такава! Айде ще чакаме да се похвалиш утре! newsm10

# 208
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
uinnki добре дошла в нашата тема.beboran4eto стискам палци за работата.Haze и аз след толкова четене харесвам този начин на захранване.

# 209
  • Мнения: 13
 Доре дошла на uinnki.
 Момичета, определено ще постъпя като вас за захранването. Бабите нека си мрънкат колкото си искат. Лошото е в това, че с колкото педиатри да се посъветвам, то толкова различни мнения и съвети ще получа.
 Beboran4eto,надявам се да се похвалиш с нова работа Simple Smile Много е кофти, че повечето от нас не си живеят по родните места точно заради факта, че няма работа.
 Haze, сигурна съм, че следващия път ще успееш да си вземеш листовките Simple Smile
 В София има слънчице и мисля да изляза малко на разходка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт