Монтанска среща...

  • 9 200
  • 267
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 189
Ето го и нашият мушморок .А къде е този албум да го разгледам и аз?

# 211
как сте момичета? добре дошла на uinnki  welcome
Успех на beboran4eto i Haze

# 212
  • Мнения: 3 315
 
Ето го и нашият мушморок .А къде е този албум да го разгледам и аз?
      на 1 страница -  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=100415/   Whistling

# 213
  • Mонтана
  • Мнения: 413
stanislav4eto розовото човече е Криси и казва пожеланието.mama dany  http://www.imageshack.us/ това е сайт за намаляване на снимки.Резолюцията трябва да е 150х112 за да могат да се сложат в аватара.И като се намали снимката се копира последния линк.Срещу него пише че е директен.Това е най лесния начин.Другия е да ми пратиш снимка и аз да го направя а ти само да си я прикачиш.
супер 4е си написала саита за намаляване на снимки,от толкова време тарся нещо да ги намалям,тенкс 10х

# 214
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
bega4ki_ защо влизаш толкова рядко.Вписвай се по често в нашата тема.Напиши ни нещо за себе си.Аз не поставям сайта тук за първи път. stelt77 хубаво разглеждаш темата за пореден път но поне се включи и ти в отбора.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 21:08 от pеtia

# 215
Мерси petia ще опитам,ако не успея наистина ще имам нужда от помоща ти,защото много отдавна искам да си сложа за аватар слънцата ми а все не успявам  Wink

# 216
mama dani става супер бързо и е много лесно
Petia благодаря за сайта  smile3525

# 217
  • Монтана
  • Мнения: 220
newsm10 здравейте и от мен,казвам се Елена и съм майка на две чудесни деца-Ивайло и Мария,нова съм в този форум,и едва сега видях,че има страница за Монтана,ще се радвам да ме включите в списъка,децата ми са съответно на 12 и на 1 година и 5 месеца,ако трябва нещо друго кажете

# 218
  • Мнения: 770
sentana привет от нас  newsm18

# 219
  • Мнения: 3
Добре дошла и от мен. newsm18   Grinning

# 220
  • Мнения: 196
 welcomeдобре дошла мама Ели мн .се радвам че си вече тук .  bouquet С Ели сме от едно село даже и съседи  несме се виждали скоро че не си ходим мн. често заради времето...но напролет ще си тичат децата  friendship

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 11:19 от bisssy

# 221
  • Мнения: 3 315
   welcome    santana

# 222
  • Мнения: 4 753
stelt77 хубаво разглеждаш темата за пореден път но поне се включи и ти в отбора.
вчера се регистрирах и още разучавам как да си направя профила  newsm78
но рано или късно ще кажа нещо  Grinning

# 223
  • Мнения: 4 753
нещо не го написах като хората май  Embarassed

# 224
  • Мнения: 770
stelt77 хайка!  Joy Какво си правите?

Общи условия

Активация на акаунт