Заедно ли си лягате с половинката?

  • 4 390
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 131
В повечето случаи си лягаме заедно  luvbed

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil
Споко- това е временно, минава Wink

# 47
  • Мнения: 7
Ами по принцип да!

# 48
  • Мнения: 1 224
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil
Споко- това е временно, минава Wink
Не вярвам ! Не те слушам ! Ние завинаги ще сме си така !  Twisted Evil Heart Eyes

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търсене ми е - криво ми е .. Сега разбра или пак не ?  Twisted Evil
Споко- това е временно, минава Wink
Не вярвам ! Не те слушам ! Ние завинаги ще сме си така !  Twisted Evil Heart Eyes
След няколко години си спомни това Wink

# 50
  • Варна
  • Мнения: 478
Понякога си лягаме заедно понякога първо той или първо аз-всеки път е различно.Не мисля че се отразява на отношенията ни.

# 51
  • Мнения: 1 559
Лягаме се винаги заедно Sunglasses..през седмицата ,когато мъжо е на работа,и трябва да става в 6,си лягаме около 22.30.Ако не е на работа стоим до по късно Flutter.Ако единия иска да гледа нещо по тв-то,а на другият му се спи,имаме тв в спалнята,та не е проблем Laughing.А за оставане на компа в късните нощи,не ни се е случвало. Naughty
Мъжо твърди ,че не може да заспи ако не съм до него Heart Eyes..е как да си го оставя да се мъчи Mr. Green

# 52
  • Мнения: 139
Не нямаме такъв проблем,лягаме си заедно.Аз съм нощтна птица обичам да седя до късно,караме се за компа.Той си ляга по-рано от мен,ама като стане в 5 да седне на компа избеснявам,че ме буди ooooh! Иначе се стараем да лягаме заедно,имаме си ТВ в стаята,тъй че не е проблем bowuu

# 53
  • Мнения: 94
Ние по принцип си лягаме заедно(с малки изключения).Ако той или аз не сме много уморени и да заспим преди другия.В повечето случаи той заспива първи,защото малкия ляга към 10.00-11.00 и докато го приспа мъжа ми вече сънува 10-я сън Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 39 785
Не си лягаме заедно, или аз 1ва, или той. Това не ни пречи на взаимоотношенията. Винаги мога да го събудя по някое време, и той не роптае Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 407
Аз си лягам първа,той гледа тв до много късно!Не е проблем.Като има да вършим нещо го вършим. Wink Wink

# 56
  • Мнения: 242
През по-голямата част от времето си лягаме заедно ,без да се уговараме ,но това в крайна сметка са си човешки нужди,единият  е по-изморен, другият не,единият  има работа или просто му се иска да разпусне пред кома,и много често се караме кои ще повиси пред него. така че ако и затова почнем да си правим сметка ,загубваш абсолютно всякаква индивидуалност.  newsm47

# 57
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми вече не, като знам, че след като е заспал малкия ще се събуди след 2-3часа да яде, гледам и аз да си легна да се наспя Laughing

# 58
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Знаете ли 1 куриоз.Една моя колежкаВсе ми казваше:-Е добре сте сега вие младичките.Аз я питам:- Добре де на вас какво ви е?   Апък тя ме разби с отговора.Казва ми:-Знаеш ли като бях млада и ходим къде ходим и все бързаме да се преберем да luvbed.Като си легнем въртя се въртя сасо и само да не заспи за да има luvbed.А сега след толкова години като си легнем и ме е страх да шавна,че а шавнах а го събудих и ще иска luvbed.                                     

# 59
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
......                                  
ooooh! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт