Слушате ли радио?

  • 5 986
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 877
аз - радио 1, мъжът ми и синът ми - Z-rock.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 295
На работата слушаме Радио 1, понякога и БГ радио

# 92
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Сутрин  докато си оправям тоалета слушам Тройката на Радио Витоша, а през другото  време ги редувам Радио 1,  после Витоша, после  Сити.

# 93
  • Мнения: 226
Вероника и Атлантик, ама май за другите не са толкова пополярни  newsm78

# 94
  • Мнения: 1 107
Само RETRO RADIO!!!!!  newsm10
А Митко Павлов е най-готиният водещ, който съм чувала - да е жив и здрав и се надявам да не зареже радиото, заради телевизионните си изяви Simple Smile

# 95
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз съм фенка на БГ радио! Peace

# 96
  • Мнения: 23
Любимото ми  радио е радио Витоша, и по- специално рубриката - Тройка на разсъмване- много свежи и прями до болка понякога със слушателите.Но него го слушам в къщи, на работа слушаме Ретро радио. Laughing

# 97
  • Мнения: 52
Слушам предимно докато отивам на работа и се връщам оттам. Специално си взех телефон с радио, за да мога да слушам песни, а не идиотската действителност в градския транспорт /все още нямам кола/. Ако съм без слушалките направо се побърквам  Crazy Въртя станциите, докато попадна на хубава песен, но иначе ми допадат Атлантик, Радио 1, ФМ плюс.

# 98
  • Мнения: 824
Слушам предимно радио Нова и Джаз ФМ.От време на време прескачам и по други радиостанции.

# 99
  • Мнения: 6
Да, но само в колата - основно денс радиостанциите, не им знам на всички имената, освен на Сити.

# 100
  • Мнения: 540
от време на време слушам

Общи условия

Активация на акаунт