петна от пъпки?

  • 265 154
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 204
Майка ми го използва този крем точно за белег от операция и аз също знам,че е и за изгаряния.Но освен невена се слагаше и още нещо.

# 46
  • Мнения: 35
И аз сега питах майка ми, тя преди си го правеше, но наистина е за петна от изгаряне и други такива. Обаче каза, че имало и подхранващо действие Simple Smile А лично за невена знам, че има избелващо действие

# 47
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
За невен с мас знам, че е за изгаряния и помага при белези.
Иначе маската с хума и мая от предната страница е от темата на Талодерма и наистина върши чудесна работа  Flutter Сега ме подсещате да си направя пак - бях си направила едноседмичен курс преди време и имаше много добър избелващ и успокояващ ефект  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 893
Купих си мляко и мая...ей сега се клепам...че от месец насам нещо съм се опъпчила..

# 49
  • Мнения: 245
аз снощи си правих маската с маята Simple Smile днес си купих кислородна вода, розова вода и камфоров спирт и ги смесих , намазах се и с тях. това което се получи седи като пресечено ,но така трябва да е както си спомням от четеното по-горе Simple Smile надявам се да има ефект , успех на всички в борбата с петната и пъпкитеее   Mr. Green

# 50
  • Мнения: 35
paia4e ти всеки път преди да се мажеш с лосиончето добре го разклащай, за да могат съставките да се смесят. Успех и дано скоро се прояви желания ефект при теб  Praynig

# 51
  • Мнения: 893
Вчера и днес си правих маската с маята...има ефект още след първия път!

# 52
  • Мнения: 35
И аз съм поръчала да ми купят такава мокра мая, че със суха не ми се повтаря и нямам търпение и аз да почна да я правяа.
Не е много ако я правиш всеки ден  newsm78 newsm78

# 53
  • Мнения: 245
Такива петна и белези се премахват много успешно с мая.Мая колкото орех с една супена лъжица прясно мляко се прави на кашичка и се маже лицето,след 20 минути се отмива с отвара от лайка и след това поне два часа да не се мие лицето с вода.Първия месец се прави по веднъж на седмица,за профилактика после един -два пъти в месеца.Още след първото мазане има ефект.

Другото което сама си правя е един лосион който страхотно почиства лицето ето и рецептата :
1 шишенце камфоров спирт
1 шишенце кислородна вода
1 шишенце розова вода
всичко се смесва и става малко на кристали,но това да не Ви притеснява,вечер след почистване и измиване  лицето се обтрива и премахва мърсотия и пъпки много бързо. Препоръчва се много за кожа склонна към акне .


значи маската с мая по 1 път на седмица  Simple Smile а  мазането с лосиона може ли да се прави сутрин и вечер или ще дойде много ?

# 54
  • София
  • Мнения: 204
Маската с маята може да се прави и два пъти в седмицата при по-голям проблем с кожата на лицето ,но не повече от два пъти в седмица.
Лосиона може да се ползва и сутрин и вечер,но ако е по суха кожата е желателно само вечер след изчистване на лицето пак успешно премахва пъпките и почиства  newsm10

# 55
  • София
  • Мнения: 204
Забравих да кажа,че точно така става на кристали лосиона,но преди да се ползва се разклаща  Wink

# 56
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Може 2 пъти в седмицата, така ли?
Аз мислех да ги редувам с маската с киселото мляко, върху филия хляб, ама довечера пак ще си направя с маята.  Grinning Grinning

# 57
  • Мнения: 245
малееее ,как сме се зарибили  hahaha аз нямам търпение да дойде другата събота,че пак да се наклепам  Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 204
Да,може и два пъти.Аз също редувам един път с мая и следващата маска е някаква друга от готовите които се продават и ексфолираща маска задължително поне веднъж в седмицата  Wink

# 59
  • Мнения: 2 730
Да,може и два пъти.Аз също редувам един път с мая и следващата маска е някаква друга от готовите които се продават и ексфолираща маска задължително поне веднъж в седмицата  Wink
е като сме почнали с твоите маски,даи и с тях да продължим,каква екцфолираща маска ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт