петна от пъпки?

  • 265 159
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вече втора година се заглеждам по слънце защитния и не се решавам да си го купя,но ако сте доволни от него,по добре е да си го купя .....!?

# 31
  • София
  • Мнения: 204
Маята е желателно да е жива,а не суха.Може и суха,но по-трудно се разтваря.Като сложите мая колкото орех и млякото разбърквате до каша,но с две лъжици прясно мляко става много рядка и тече докато се маже.Маята премахва всички нечистотий по лицето и след това кожата става много хубава.Аз имах ужасен проблем с пъпки на цялата ми дясна буза не можех да се пипам и да спя на тази страна,само маята ме спаси.Сега лицето ми е идеално чисто и без белези...може да видите и снимката ми  newsm10

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кожата е супер и жената също.....! Hug

# 33
  • Мнения: 35
да, наистина kamib , лицето ти е идеално чисто, ако не знаех че си имала проблем с пъпки никога не бих предположила като те видя на тази снимка. И аз тогава ще продължавам да мацам Simple Smile но ще си намеря мократа мая със сигурност.
А да те питам, аз петна нямам чак толкова много, но имам вдлъбнатини и белези от пъпки, маята дали ще ми помогне да изчезнат newsm78 newsm78 newsm78.

# 34
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да попитам - какви кремчета ползваш?

# 35
  • София
  • Мнения: 204
Ами да съм честна преди няколко дни си купих за първи път кремче  Blush Досега съм ползвала само тоалетно мляко бадем и почистващи маски за лице,не обичам кремовете.
Та сега си взех на Дева Q10 нощен,че през деня ме дразни да ми мазнее нещо на лицето  Wink
Основно поддържам лицето си с различни маски и то обикновенно ги правя неделя ,когато съм в къщи и имам повече свободно време,иначе един път в седмицата си правя ексфолираща маска.
Колежки много пъти са ме питали как си оправих лицето и като им разказах бяха изненадани,след време една колежка каза,че е започнала маската с маята и нейното лице вече почти изчистено от пъпки и белези.

# 36
  • Мнения: 35
Да попитам - какви кремчета ползваш?
А ти кой питаш  newsm78

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Чудесната.... Simple Smile,попитах авторката на маската.

# 38
  • Мнения: X
Тази маска с маята много ми допада и ще я опитам, относно другото лосионче, аз също го правя, но с камфоров, салицилов спирт и розова вода. Освен това най-доказаната помощ, поне за мен срещу нежелани пъпчици, си остават двата крема, както аз обичам да им казвам "кремчетата за кожа като бебешко дупе" - Бочко и Здраве Simple Smile

# 39
  • Мнения: 35
Чудесната.... Simple Smile,попитах авторката на маската.
да, видях го, но вече беше късно и отговора ми беше публикуван, извинявай  Flutter
нещо не можах да си изтрия отговора

# 40
  • Мнения: 965
Привет, момичета и от мен! От темата за тайната на дългата и здрава коса - ето ме за малко и тук  Party

Ще споделя с вас нещо, което в другата тема с няколко момичета обсъждахме на лични, за да не смесваме темите. Рецептата си я бива и си струва да се пробва. Та, тя е следната:
Разтапя се пречистена свинска мас като количество около една чаша. Слагат се на око две шепи цветове невен. Сместа престоява така поне, докато замръзне, а след това се разтапя отново и се прецежда през марля. Получава се кремче. Момичето, което ми я даде сподели, че и тя, и майка й ползвали крема вечер, вместо нощен крем. Кожата им станала невероятна (като имате предвид, че майка й, както тя пише, е на 53 години и резултати били страхотни  Flutter) Сутрин кремът е попил перфектно и дори нямало нужда от почистване.


Ами това е от мен - надявам се съм помогнала  Peace

# 41
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз знам че сместа се пържи.... newsm78,е не много.... Rolling Eyesи с мляко също става.

# 42
  • Мнения: 245
за това кремче от мас и невен знам ,че помага много на рани. не ми е много ясна технологията, но майка правеше - казвала ми е как ,но не помня всичко. в началото мисля, че пържеше невена и го оставяше да престои в мазнината известно време,но по-натам съм забравила какво прави. мога да я попитам и да ви пиша ако някой иска Simple Smile

# 43
  • Мнения: 420
за това кремче от мас и невен знам ,че помага много на рани. не ми е много ясна технологията, но майка правеше - казвала ми е как ,но не помня всичко. в началото мисля, че пържеше невена и го оставяше да престои в мазнината известно време,но по-натам съм забравила какво прави. мога да я попитам и да ви пиша ако някой иска Simple Smile

но това за петна от пъпки ли е,или просто за мека кожа... newsm78

аз снощи си правих това с маята,стана на каша и псоле ми стегна лицето,но за петната от пъпки още видим резултат няма,но ще бъда търпелива.. Tired

# 44
  • Мнения: 245
за това кремче от мас и невен знам ,че помага много на рани. не ми е много ясна технологията, но майка правеше - казвала ми е как ,но не помня всичко. в началото мисля, че пържеше невена и го оставяше да престои в мазнината известно време,но по-натам съм забравила какво прави. мога да я попитам и да ви пиша ако някой иска Simple Smile

но това за петна от пъпки ли е,или просто за мека кожа... newsm78

аз снощи си правих това с маята,стана на каша и псоле ми стегна лицето,но за петната от пъпки още видим резултат няма,но ще бъда търпелива.. Tired

ами аз незнам да помага на петна или на пъпки, но виж че по-нагоре пишат точно това , така че е много възможно Simple Smile лично аз знам ,че този крем е за наранени места- изгаряния, рани , дори за рани от операции и т.н .

Общи условия

Активация на акаунт