Тест за пътешественици

  • 3 936
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
Хм, има вариант и по снимки. Оказа се по-трудно, отколкото предполагах!

То отдолу са вариантите, доста са, погледнете ги, ако не сте, че аз не бях ги разгледала обстойно.

# 31
  • Мнения: 1 417
Ясна е работата трябва още мнооооого да пътувам, че да науча географията на света Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 575
Ясна е работата трябва още мнооооого да пътувам, че да науча географията на света Mr. Green

Аз мисля, че ако отидеш на всички местенца от ей този линк:

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.monnikhof.com/V … 6hl%3Dbg%26sa%3DN

можеш да минеш теста от раз  Rolling Eyes Laughing

# 33
  • Мнения: 11 747
Ясна е работата трябва още мнооооого да пътувам, че да науча географията на света Mr. Green

нали?!   Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 174
Хе-хе!Много забавна игра, от първия път имам 5 нива, ама докато разбера какво да правя, играта си стартира...Simple Smile Продължавам пак, че много се изложих във Великобритания, макар да бях на 8 км. от Биг Бен!  Laughing Полезно занимание!   bouquet

# 35
  • Мнения: 3 423
Аз докарах само 6то ниво  и направо ме е срам,че има страни ,за които изобщо не бях чувала.
Уругвай,Гватемала и Азорските острови са моя позор Embarassed
Иначе в Европа бях много добра, но не и с градовете на бившите Съветски републики Embarassed
Също някои монументи от снимковия тест ме хвърлиха в оркестъра,не само на живо но и на снимка не ги бях виждала newsm78


Теста според мен е по скоро географски, отколкото пътешественически,защото има доста въпроси и за не туристически дестинации.

# 36
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз стигнах до ниво 10 първия път;
Трябваха ми 50 000 точки, за да премина на следващото ниво.
А аз реализирах сумарно 44734 точки на световни столици (много трудно).

Като се поосвободя, пак ще пробвам.
Много интересен тест!
Благодаря!  bouquet

# 37
  • Мнения: 6 167
аз едва до 5то довтасах, но мъжът ми директно кацна на 10то ниво.
мен ме пита на няколко пъти " Това е Земята, знаеш това, нали?"Laughing

# 38
  • Мнения: 11 747
аз едва до 5то довтасах, но мъжът ми директно кацна на 10то ниво.
мен ме пита на няколко пъти " Това е Земята, знаеш това, нали?"Laughing
хе-хе, тоз забавен въпрос не ми е задаван, май... Thinking , но като се пробвах само на Европа, определено не личеше, че на този континент живея.. Embarassed

# 39
  • Мнения: 2 575
аз едва до 5то довтасах, но мъжът ми директно кацна на 10то ниво.
мен ме пита на няколко пъти " Това е Земята, знаеш това, нали?"Laughing
хе-хе, тоз забавен въпрос не ми е задаван, май... Thinking , но като се пробвах само на Европа, определено не личеше, че на този континент живея.. Embarassed

Ааа - на мен честичко ми го е давал - когато кликнеш на около 5-6000 км от мястото  Sick
Аз все пак съм на 11-то ниво, но на 12-то не съм успяла засега  Embarassed

# 40
  • Мнения: 11 747
ааа, да! Сега видях и аз въпроса, ама той дискретно зададен, не съм го забелязала до сега! Laughing Аз толкова бързам, че нямам време да чета, сега видях, че отдолу излиза и инфо за мястото след като даде резултата.

Дори заданието чета отзад напред, да пестя време! Нали съм амбицирана за по-високи резултати, ама нейсе...

# 41
  • Мнения: 2 575
Хихи - pina - и аз го чета отзад напред - за да се ориентирам веднага за държавата, нали?  Rolling Eyes
А за времето - и аз все бързам - обще взето най-дълго се бавя до 3 секунди, но най-често около 2.

# 42
  • Мнения: 11 747
да, точно, да видя коя е държавата и да се ориентирам натам по най-бързия начин. За съжаление, след последния ми опит току що - пак 10-то ниво и нямам мърдане!
Както каза mi6i, още трябва да попътуваме! Wink

# 43
  • Мнения: 3 423
Днес пак се пробвах с надежда,че пораствайки с една година ще кача нивото ,но уви пак съм 6 то и пак ми се падна Уругвай и пак не знаех ,къде е #Crazy(забравила съм от предния път Embarassed)
А мен най ме дразни коментара "има ли някой в къщи" Crossing Arms

а вие играете ли и теста със снимките-той е още по сложен

# 44
  • Мнения: 1 950
От първия път 6-то ниво, забравих си точките обаче Laughing.
Страхотно тестче - игра  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт