Немската дружина в Новата година смело премина, грух-грух! епизод 57

  • 20 199
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 052
бахи и аz ти благодаря zа няколкото просветления , като например, че нациите мислят . Как мислят нациите не ми е ясно и как се живее сред нации и това не ми е съвсем понятно ... моля zа лекцийка  baby_neutral
ще видя имам ли ги теzи филми и ще им метна едно око  Hug

# 31
  • Мнения: 11 315
хубави снимки, ето още един в тоzи дух
Студената война, надпреварата между американци и руснаци кой ще е пръв на луната. Раzговорите по радиостанциите ... руснаците корабът  "Стигнахме. Май сме първи какво да правим сега???? "   zемята "Браво , браво, сега боядисайте луната червена ." След малко американците "стигнахме, стигнахме , май са ни иzпреварили, боядисали са луната червена.  Ами сега???????" ... zемята след кратко съвещание "Нищо, Нищо, сега вzемете бяла боя и напишете на нея "Always Coca-Cola.""

Toз го знам с вариант Марлборо отпреди 100 г. Явно Кока-кола краде и вицове Joy

# 32
  • Мнения: 9 052
хубави снимки, ето още един в тоzи дух
Студената война, надпреварата между американци и руснаци кой ще е пръв на луната. Раzговорите по радиостанциите ... руснаците корабът  "Стигнахме. Май сме първи какво да правим сега???? "   zемята "Браво , браво, сега боядисайте луната червена ." След малко американците "стигнахме, стигнахме , май са ни иzпреварили, боядисали са луната червена.  Ами сега???????" ... zемята след кратко съвещание "Нищо, Нищо, сега вzемете бяла боя и напишете на нея "Always Coca-Cola.""

Toз го знам с вариант Марлборо отпреди 100 г. Явно Кока-кола краде и вицове Joy

Какво друго са откраднали? Пак съм иzпуснала клюката  Laughing айде до скив , zаминавам и дано не ме вали, че нямам чадър  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 610
Реклами краде. От пепси  например. това не е клюка, а събитие от история на рекламата. Да кажат обаче ерудираните.  Wink
Мистик, разбирам как така 38 номер и 12 кила плюс. Например 64 килограма , а искаш да си 52.  Mr. Green Но тук присъстващите хипопотами, включая себе си, ти завиждат благородно за тези 12 + . Wink Един път да ги стигна тези 60, охохо... Flutter
Като гледахте предаването за вилата мечта, забелязахте ли на какво приличаше лицето на "мацката", която имаше намерение да закупи къща с 3 басейна за 5 милиона евро. Кратери и пъпки. Не че аз съм една красавица, но няма да си купя къца за мнайсет милиона, а да приличам на чучело. Иначе се беше окичила с изкуствени цици. ooooh!

# 34
  • Мнения: 3 521
Бе, риен мани я виж какво стана с Майкъл Джексън като реши да си подмени кожата Embarassed...Бих преживяла акнето в името на къща с 3 басейна, а като се замислиш и със сигурност едва ли някой в нейният случай ще каже "Тая за тоя басейн колко к**ци е изяла", нали? Wink

Кога започва ДСДС?

# 35
  • Мнения: 2 907
А Риенке, бъркаш тук. Значи, аз съм височка, издължена, затуй дупето ми влиза в 38. Ама е опънато, не са ми свободни 38. Иначе не съм 60, а 70 кила. Хайде, изплюх камъка. 60 кила за мен са идеалното ми тегло. Под 60 изглеждам опасно зле, като на плаката на Лиска. Но пък на 70 съм якичка и с двойна гуша. И корема да не забравяме, моля  Mr. Green Иначе като съм облечена си е чиста зрителна измама. Ти гола ако ме видиш  ooooh! Рубенс ще се прероди!


ДСДС започва през февруари. Чакам го и тръпна.

# 36
  • Мнения: 4 138
стига с тия 12 кила. моите са 26 повече Sick
за протокола докладвам. пак съм 83,8 #Cussing out
изплюсках едно парче апфелкухен ей ся. мразя се.
ще си сканирам една снимка дето съм на 23. да видите ква бех.........гадже убиец. сега, след 22 години съм само едно дебело прасе. ГрУХХХХХХХХХХ

# 37
  • Мнения: 3 880
Аре стига бе, Мистичната била 70 кила, не го вярвам Wink Тук като ни показваш снимчици първо през фотошопа ли ги минаваш Wink
Аз не мога да разбера защо става така- някои хора тежат 70 кила и не им личи, а аз уж "само" 57, а д-то ми е като бъчвичка newsm78 Confused ама като не съм расла навремето.
И аз се изкушавам да се включа в надпреварата за килата, но ме е страх, че ще се изложа. Утре стават 4 години, откакто килцата трябваше да тръгнат в обратната посока, но уви... нито грам не загубих трайно, та сега за месец-два ли да успея- не вярвам Wink

# 38
  • Мнения: 1 584
и моля не zавиждайте на Майра, след няколко месеца ще носи най_малко 42_ти Heart Eyes

А така няма да се разберем ей - вече не си ми приятелка Naughty Mr. Green

Аз миналия път ги докарах +12 кила (тоест финално 67.5кг) и този път се надявам да не се освинчосам много, че последните 3кг много трудно ги свалих - чак 1г след раждането. Засега държа фронта Wink Че и разходките този път с бебе и 2г дете няма да са дълги както преди май Tired

Иначе килограмите и структурата са много индивидуални - сестра ми е висока колкото мен, с 2 кила беше сега повече, а пък изглежда хърба newsm78

Мамите с 2 деца с малка разлика - за ясла някой се оплака, че не можело да ходи голямото (не помня кой сори Embarassed) а как стои въпроса с тагесмутер? Аз от сега съм в чуденка как да процедирам с Ясмин - дали да я спирам от гледачката като изляза по майчинство или да я оставя да играе там с децата (на 4ч е и ми ще идва бая разкарване всеки ден 9.30 да я карам, 13.30 да я вземам:( )

# 39
  • Мнения: 2 907
Бибе, никога не съм си обработвала снимки, освен червените очи! Освен това нямам Фотошоп.

Аз когато съм 60, ти би ми казала, че съм под 50. От 7годишна тренирах лека атлетика, почти 10 години. Имам развита костна система от много рано. Както знаете скелетите на спортистите тежат повече от тези, които реално никога не са спортували.
Та да се върна на килата. 60 кила за мен е не слабо, а почти граница между кльощавото. На 60 кила носих не 36 номер панталон, а номер XS за големи, сиреч 34 за деца. Сега съм 70, "само" 10 кила ме делят от перфектната фигура. Но две години не мога да ги сваля тези кила. Ту се увеличават, ту ставам 67, после пак същото. Например Сърфлайн като ми беше на гости, тежах тогава 75! Това ми бе рекорда. Много вода изтече оттогава, сега съм малко под 70, ще достискам до целта. Иначе да не се казвам Мистик  Mr. Green

Вижте как изчерпателно съм ви обяснила за моето тегло, хихи.

# 40
  • Мнения: 11 315
Аре ся, на мегдана ша изтипосате мерки и теглилки.
Мистична, стига са прай на дебела, мноу тъ молъ! Naughty
Аз тогава ква съм - 5хл или...  Joy
Или както казват някои - 6 на 35. Или джобно гадже стъкнато в буре. Или триетажна веранда с планински изглед.
По БМИ индекса трябва да съм 62, за да съм в тон с възрастта си, ръста си и килограмите. Имам десетино-двайсе-трийсе отгоре.
Откакто спрях да ми пука за вида ми, панорамите, нормите, дрехите и всичко останало, спрях да качвам и се охранвам като прасе за Задушница и си седя толкова.
Всичко е в главите.
Сус с тез вашите килограми! Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 1 817
Добра ви вечер, мацки!
Който има сателитна тв, да си пусне канал 1 сега, ако иска! Правят представяне на новия български филм "Време за жени".
Айде, аз отивам да гледам премиерата!
До скив  Wink !

# 42
  • Мнения: 3 880
Бибе, никога не съм си обработвала снимки, освен червените очи! Освен това нямам Фотошоп.

Мисти, бъzикам се за фотоШопа, знам че няма да посмееш да ни мамиш дигитално Wink Ама добре си я развила твоята костна система, браво, аз повече на мастната система съм наблегнала Mr. Green Embarassed
Аз Ще се включа като си замине майка ми за БГ, в нейно присъствие не ми се правят диети, че много ме раzмотивира Simple Smile

Който има сателитна тв, да си пусне канал 1 сега, ако иска! Правят представяне на новия български филм "Време за жени".
Айде, аз отивам да гледам премиерата!
Който няма сателитна да гледа на http://www.bgtelevizor.net.
Kakъв е този филм, Зиме, нещо специално ли, че ни каниш така тържествено? Wink

# 43
  • Мнения: 1 817
Да, Бибе, лично отношение Wink !Пък и след като го гледах, ми хареса! Има идея. Peace
На теб честита ти рожденничка! Да е жива, здрава, все така красива и много да ви слуша и радва!!!
  bigdance2 newsm51 Wine Glass newsm59 newsm67  party023

Мацки, как върви диетата? newsm78

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 16:52 от ZiMa

# 44
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Бибееееееееее, да ти е честита, здрава и щастлива девойката!   bigdance2 smile3510
И наздраве Wink

Общи условия

Активация на акаунт