Немската дружина в Новата година смело премина, грух-грух! епизод 57

  • 20 204
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 610
Бибе , честито, наздраве!

И айде сега да не засягаме темата за височината, че и там имам много да разкажа за късите крака и закръглените дупета Laughing Наскоро баба ми оприличи малката на мен: "една такава с къси крачета, изкривени навън, с едно дупенце и шкембето напред"  Joy Не го направи с лоша мисъл , но някак не прозвуча красиво   Joy  Joy
Ааа. мистик, разгадахме ги тия 12 килограма! На теб кокалите ти тежат. Laughing Туй не се брои.  hahaha Шегувам се! Аз преди много се дразнех някой като ми кажеше: ти не си дебела защо слабееш? Ха де са сега тия хора пак така да ме попитат  Laughing
Мата, ние сме те виждали, стига си ни плашила, не си страшна  Mr. Green
Майра, аз бих оставила детето на гледачка. Ще можеш 4 часа да дишаш по-свободно! При мен понякога е ужас. Единия реве, другия тропа по вратата, до тоалет не мога да отида, как готвя не ме питай, все единия трябва да нося със себе си. Сега например съм оставила бебето с таткото да спят, последния няма да се зарадва много като го разбуди малкия.

# 46
  • Мнения: 9 052
Риенски, често ти zавиждам zа иzдръжливостта и бодрия дух. В отчЕтната тема пишеха 2 съфорумки на които също свалям шапка по теzи параграфи  Hug Наистина ви се чудя , аz не мога, наптаво се скапвам при натоварване, недоспиване и подобни.

# 47
  • Мнения: 1 584
Биба, честита ти рожденичка! Да ти е жива и здрава и много да те радва!


Майра, аз бих оставила детето на гледачка. Ще можеш 4 часа да дишаш по-свободно! При мен понякога е ужас. Единия реве, другия тропа по вратата, до тоалет не мога да отида, как готвя не ме питай, все единия трябва да нося със себе си. Сега например съм оставила бебето с таткото да спят, последния няма да се зарадва много като го разбуди малкия.

Аз много го мисля, защото ако аз я карам трябва да излизам в 9, за да я оставя там и към 10 ще съм вкъщи. После в 13 трябва да излизам да я прибирам и в 14 пак вкъщи. Много разкарване ми се струва всеки ден за 3ч "свободно време"- и към това добави товарне и разтоварване на Ясмин и на бебе в колата Sad

Тя обаче много се кефи там да играе с децата. От друга страна са и 300е разход, които няма да са ми много излишни на фона на по-малкото пари, които ще взимам. Офф не е лесно Crazy

# 48
  • Мнения: 2 567
Майра, права си, разкарването е доста. Докато навлечеш децата, накатуриш ги в колата...Но аз го правя и трябва да ти кажа, че 3-4 часа се оказаха мнооооого свободно време  Wink Но градината ми е наблизо. Особено, ако имам ксъмета малката и тя да дремне през това време. Върша всичко пъти по-бързо и ефективно така.
Биба, честита рожденичка! Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 4 138
честито на рождненничката. голяма да порастне, здрава и щастлива.
риенски, е как можа сега.........трябваше да кажеш, виждали сме те и те намираме за прекрастна и чудестна.
абе и 55 да стана, нема да стана пак на 22. друг е въпроса дали искам........
а пък аз искам много деца. кефят ме някак си. лудницата определено ми е на сърце. даже отсега съм се замилила как да лъжа социалните догодина за още поне две. че не дават гадовете инак да се осиновява без да се намеси тукашния социаламт и да ме проучва. как ли пък не.
общо искам 5 деца. това ми е програмата минимум. даже едно съм си заплюла вече. на три е и се казва дани. пълен мангал, адски сладък. в един софиийски дом е. сега му проучвам статута....

# 50
  • Мнения: 9 052
мата, едно е да искаш, друго е да можеш. Ти можеш, риенски може ... свалям ви шапка, аz се скапвам много бърzо и хич не съм иzдръжлива и си преценявам , че като поотрасне малкия може и да мога още малко   Wink сега не  Cry

А малкото момченце със сигурност ще е много артистично , в кръвта им е  Wink

# 51
  • Мнения: 2 907
Честит рожден ден на Леа! Да расте здрава и засмяна и много да ядосва мама!

                

Да не би Майра да е бременна?  Shocked Защо всички и казвате, че ще напълнява?

Зима, аз не можах снощи да гледам, легнах уж с кокошките, но детето ми цяла нощ кашля и двете се успокоявахме до 3 сутринта. Ужас, за първи път е болна.
Намекваш, че имаш лично отношение към филма. Ако не е тайна, сподели какво е то.
Питаш как върви диетата. Много добре, бих казала. Освен това днес сме с луната, аз и Котарана  Wink



# 52
  • Мнения: 1 610

риенски, е как можа сега.........трябваше да кажеш, виждали сме те и те намираме за прекрасТна и чудесТна.
Joy Тъй, де, тъй, аз нали това казах  Joy
Мате, трябва да те проучват понеже си самотен родител или понеже си в Германия? Или каква някаква друга глупост?

Аз казвала ли съм ви, че съм много стисната.  Mr. Green  Joy Майра, трябваше с 300тата евро да почнеш. Аз нали нямам такъв разход и съвсем забравих, че трябва и да се плаща. Мдааа, бих я спряла.  Joy

Бодър ми е духа, но не и вида  Laughing . Сега съм репичка - само нощните смени на мъжа ме тормозят, не мога да спя като хората.
Бягам, че един е гладен, а друг има в памперса "пфуй"

# 53
  • Мнения: 2 907
Риенке, коя баба ти заяви това за детето? Твоята майка или свекървата? Малей, ако някой ми каже такова нещо, ще бъда меко казано айнгешнапт  Close
И този аватар май ти се хареса, а?

Кажете сега какво давате на малки деца за хрема и кашлица? Под две години, 12 кила.
Ако трябва ще ида до Германия да го взема, тук сироп и спрей не ни помогнаха, състоянието се влошава.

# 54
  • Мнения: 11 315
Риен, ти не можеш да минеш за стисната. Снощи гледах едни луди, дето всяка седмица бъхтят по 20 км, за да напазаруват по-евтино от Полша с две детски колички, раници и тн.
Паднах да се хиля, щото им се свидят по 1,2 на маймуна за автобуса.
Ако ти направиш нещо подобно с твоя швабошотландец, тогава ела ми се похвали, че си стисната.

Бибе, да ти е жива и здрава вече порасналата фея!  bouquet

Мистик, пак отзад панаира си, като не четеш редовно Wink. Майра е.
За малката вземи прост спрей с морска сол или изотоничен разтвор. За кашлица не ти ли изписа доктора нищо? Така препоръка не давам, трябва доктор да я преслуша - дали е горе около гласните струни, суха и лаеща или е по-надолу влажна и гъста.

# 55
  • Мнения: 1 584
Мистик, не четеш внимателно Wink

Кажете сега какво давате на малки деца за хрема и кашлица? Под две години, 12 кила.
Ако трябва ще ида до Германия да го взема, тук сироп и спрей не ни помогнаха, състоянието се влошава.

За хрема - Отривен за малки деца - можеш и свободно да го купиш от аптеките.
За кашлица - само 1 път е имала - изписа Amboxol мисля се казваше - но то е за мокра кашлица (за отхвачване). Не знам дали можеш да го купиш свободно. Има и Проспан - за него 1 позната ми каза, че си го е купила сама от аптеката.

Най-добре е доктор да изпише обаче!

# 56
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Mистик, за разкъртване на кашлицата на нас са ни изписвали Sinupret. Или пък като започва нещо да е болен, но не е напълно - ни изписват 3 дни да пием IbuHexal - то си е парацетамол направо. Но най-добре док да изпише, аз да ви кажа сама не смея да лекувам - защото като започна да давам лекарства нямам спирка....

Сега сме си поръчали ЦитроПлус - това е еквивалента тук в ДЕ на ЦитроСепт /бг/. Да видим дали ще има някакво по укрепващо действие за големия батко и баща му, който се подвизава няколко дни с една хрема  Twisted Evil и беше навиквам от мен ежедневно  Sunglasses

Падаше ли ви косата след раждането? То и моята падаше първия път, ама сега то бива бива ама толкоз.....

  bouquet

# 57
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Оооо, забравих

Зиме, тенкс за филма  Hug   bouquet Много се изкефихме. Моя мъж нали е видинчанин и аз също познавам добре града и много ни хареса. Искам също да гледам "Трите шивачки", пак нов бг филм - много добри отзиви има.

# 58
  • Мнения: 7 605
4естит рожден ден на принцеса Леа   bouquet  Да е винаги усмихната и да я слуШат мама и тати  Wink

Майра вярно ли?  Shocked  И аz не раzбрах. 4естито, да е лека и беzпроблемна  Hug  Коя г.с. си?

Аз казвала ли съм ви, че съм много стисната.  Mr. Green  Joy

Ти ли? А стига бе  Mr. Green

Зиме, вие с БГ сателит ли сте? Я кажи как и пр.  Wink

Мистик, zа отхра4ване ни дават Проспан, то е Ефойекстракт, продава се свободно в аптеките. За хремата Олинт или Отривен zа Зойглинге, zа да не тръгне към уШите.

Аz да ви се опла4а. Милена от в4ера е с Т, беz други симптоми. В4ера на обяд имаШе 38,5 и я zаведох при педито, който не откри ниЩо. В 17 4аса имаШе над 39° и й дадох Нурофен, преди лягане имаШе 38,3. Заспа бърzи4ко, към полуноЩ я проверих, беШе топли4ка, но не притеснително топла. В 7 4аса тя се събуди и кви4еШе, милата направо гореШе, пак над 39, пак Нурофен. Буzите й са като котлони, ярко 4ервени и горят. Тоzи път Нурофена действа по добре, тя бърzо се успокои и zаспа пак, до 10 4аса бяхме в леглото   Whistling  и се гуШнахме, сега е видимо добре, като иzклю4им буzите. Дали не са наистина zъбите? Остават й последните кътници....  Thinking

# 59
  • Мнения: 2 567
Татяна, Т без други симптоми ми прилича на 3-Tages-Fieber.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт