Де ми е чука, де ми е пирона...

  • 3 445
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 546
Аз да се отчета  Grinning Имаме напредък!  newsm44 Шпакловани са стените на тоалетната (която е тооолкова тясна, само 88 см!, че само тапети могат да се сложат!) тавана и също, и този на банята, и този на спалнята! Свалени са старите тапети в половината спалня (това е мое дело bowuu ) и утре ще ги досваля, а мъж ми ще шпаклова стените и да са готови за новите тапети! Направо ми просветна!

# 31
  • Мнения: 171
Ами аз така, щото ви слушам... и днес домъкнах дърводелците, дето ми направиха заветния гардероб в коридора... Така и поредната мечта за нещо средно между скрин + нещо с рафтове /еее, там едно пространство има за запълване/  в трапезарията да ми се осъществи. /пробвам от малкото към голямото и едно по едно - нали така?/
Дойдоха момчетата, обясних какво искам, те ми дадоха също много добри идеи как да оберем луфтовете от липсващата поне една права стена наоколо. Нашия дори не разбра за какво иде реч - като отворих уста да обясня, рече "добре де, нали ще го видя"
Уфффф, напредъци  Hug и голямо благодарско към вас  Wink

# 32
  • Мнения: 171
Аз да се отчета  Grinning Имаме напредък!   Направо ми просветна!
Поздрави Балу!  Hug Днес ни е ден явно!  Laughing

# 33
  • Мнения: 274

Виж сИга.... Rolling Eyes  Значи, докато твоя е на работа,взимаш най-големия чук който имаш у вас и почваш да "доукрасвяш" с него пукнатините  дето ги имате  у вас.  Блъскай яко  докато  пукнатините не заприличат на кратери, ама ха ....пукнатини Crossing Arms
 Е тогава вече мисля че твоя няма да има  друг избор, освен да започне  спешено  ремонт... Mr. Green Иначе тази 50 инчова плазма хич не  се връзва на апартамент пълен с пукнатини.... Thinking Друго нИ сЪ сещам /жестока тема/ Mr. Green


Виненка, има къде къде по-приятни начини да накараш мъжа ти да направи нещо. Стига с тези деструктивни идеи. Най-добре е мъжът да бъде стимулиран по някакъв начин и понеже 99% от мъжете в 995 от времето си мислят за секс - отговора с какво идва от самосебе си Simple Smile
МОже даже да се направи нещо като ценоразпис. Примерно: 1. смяна на изгоряла крушка = свирка Simple Smile  2. оправяне на паднали дръжки на шкафовете = масаж с хепи енд 3. дребни ВиК услуги =  стриптийз 4. Едри ВиК услуги = това направо си е за яко чуканес ориенталски елементи. мноо трябва да се кърти при този вид ремонт Simple Smile 5. Цялостен ремонт = секс по избор, пълна програма ...и тн...може да си допълните каквото искате Simple Smile Домовете Ви ще светят....казвам Ви! Simple Smile

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Смяната на изгоряла крушка я мога и сама. Свирка сам не може да си направи. Може да бъде награден, след като смени всички капещи кранчета.
Ключовата дума е "награден", авансовото плащане не го уважавам Crossing Arms

# 35

 Най-добре е мъжът да бъде стимулиран по някакъв начин и понеже 99% от мъжете в 995 от времето си мислят за секс - отговора с какво идва от самосебе си Simple Smile
МОже даже да се направи нещо като ценоразпис. Примерно: 1. смяна на изгоряла крушка = свирка Simple Smile  2. оправяне на паднали дръжки на шкафовете = масаж с хепи енд 3. дребни ВиК услуги =  стриптийз 4. Едри ВиК услуги = това направо си е за яко чуканес ориенталски елементи. мноо трябва да се кърти при този вид ремонт Simple Smile 5. Цялостен ремонт = секс по избор, пълна програма ...и тн...може да си допълните каквото искате Simple Smile Домовете Ви ще светят....казвам Ви! Simple Smile


newsm65
Как пък не!Само това остана... Много ме развесели.
Съгласна съм с ДЕ ВАня  yes

# 36
  • Мнения: 17 546
Най-добре е мъжът да бъде стимулиран по някакъв начин и понеже 99% от мъжете в 995 от времето си мислят за секс - отговора с какво идва от самосебе си Simple Smile
МОже даже да се направи нещо като ценоразпис. Примерно: 1. смяна на изгоряла крушка = свирка Simple Smile  2. оправяне на паднали дръжки на шкафовете = масаж с хепи енд 3. дребни ВиК услуги =  стриптийз 4. Едри ВиК услуги = това направо си е за яко чуканес ориенталски елементи. мноо трябва да се кърти при този вид ремонт Simple Smile 5. Цялостен ремонт = секс по избор, пълна програма ...и тн...може да си допълните каквото искате Simple Smile Домовете Ви ще светят....казвам Ви! Simple Smile
И като го стимулирах снощи, та и от отсрещния блок разбраха - какво? Хвана си дърмите още в 9,30 сутринта да си оправя скъпоценната кола. Днес нямало да прави нищо! Язък ми за вчерашното хвалене и ентусиазъм. Хайде при тази неразбория дано имам настроение довечера в "Двете халби" на рожден ден

# 37
  • Мнения: 274
Най-добре е мъжът да бъде стимулиран по някакъв начин и понеже 99% от мъжете в 995 от времето си мислят за секс - отговора с какво идва от самосебе си Simple Smile
МОже даже да се направи нещо като ценоразпис. Примерно: 1. смяна на изгоряла крушка = свирка Simple Smile  2. оправяне на паднали дръжки на шкафовете = масаж с хепи енд 3. дребни ВиК услуги =  стриптийз 4. Едри ВиК услуги = това направо си е за яко чуканес ориенталски елементи. мноо трябва да се кърти при този вид ремонт Simple Smile 5. Цялостен ремонт = секс по избор, пълна програма ...и тн...може да си допълните каквото искате Simple Smile Домовете Ви ще светят....казвам Ви! Simple Smile
И като го стимулирах снощи, та и от отсрещния блок разбраха - какво? Хвана си дърмите още в 9,30 сутринта да си оправя скъпоценната кола. Днес нямало да прави нищо! Язък ми за вчерашното хвалене и ентусиазъм. Хайде при тази неразбория дано имам настроение довечера в "Двете халби" на рожден ден

ами....ъъъъъ...как да ти кажа.....всъщност, какво трябва да се направи? аз разбирам от всичко и мисля че докато мъжа ти оправя колата, ще мога да оправя всичко което не е наред.....Simple Smile А ако съм достатъчно стимулиран и пари не взимам...Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 674

Виж сИга.... Rolling Eyes  Значи, докато твоя е на работа,взимаш най-големия чук който имаш у вас и почваш да "доукрасвяш" с него пукнатините  дето ги имате  у вас.  Блъскай яко  докато  пукнатините не заприличат на кратери, ама ха ....пукнатини Crossing Arms
 Е тогава вече мисля че твоя няма да има  друг избор, освен да започне  спешено  ремонт... Mr. Green Иначе тази 50 инчова плазма хич не  се връзва на апартамент пълен с пукнатини.... Thinking Друго нИ сЪ сещам /жестока тема/ Mr. Green


Виненка, има къде къде по-приятни начини да накараш мъжа ти да направи нещо. Стига с тези деструктивни идеи. Най-добре е мъжът да бъде стимулиран по някакъв начин и понеже 99% от мъжете в 995 от времето си мислят за секс - отговора с какво идва от самосебе си Simple Smile
МОже даже да се направи нещо като ценоразпис. Примерно: 1. смяна на изгоряла крушка = свирка Simple Smile  2. оправяне на паднали дръжки на шкафовете = масаж с хепи енд 3. дребни ВиК услуги =  стриптийз 4. Едри ВиК услуги = това направо си е за яко чуканес ориенталски елементи. мноо трябва да се кърти при този вид ремонт Simple Smile 5. Цялостен ремонт = секс по избор, пълна програма ...и тн...може да си допълните каквото искате Simple Smile Домовете Ви ще светят....казвам Ви! Simple Smile



Малееей ooooh!  как ти дойде на акъла за този ценоразпис... Joy Joy Joy селинджър...охх....задавих се от смях бе  ... Mr. Green   Joy

# 39
  • Мнения: X
селинджър, добра идея, ама защо така еднопосочно
нека да доразвием идеята ти
напр. кафе сутрин - френска
закуска - масаж
и т.н.
иначе дискриминация, брато
само не е ясно кой ще изкарва пари тогава
то време няма да остава

аз лично за моя си имам начин - за нещо, което знам, че умее, а се скатава, викам майстор и представям сметката на скатаващия се
после даже се сеща сам

но иначе за нещо специално - задължително специалист

# 40
  • Мнения: 17 546
ами....ъъъъъ...как да ти кажа.....всъщност, какво трябва да се направи? аз разбирам от всичко и мисля че докато мъжа ти оправя колата, ще мога да оправя всичко което не е наред.....Simple Smile А ако съм достатъчно стимулиран и пари не взимам...Simple Smile
newsm47 Пиша ти адреса на ЛС ... и пари съм сигурна, че няма да поискаш! rotfImbo thumbsup
Само дето не съм убедена, че ще се навиеш на плащане след като свършиш ремонта, щото ще кажеш, че ще съм много изморена да ти помагам все пак... А започна ли да ти се издължавам предварително и ти ремонт няма да направиш! Tired Mr. Green

# 41
  • Мнения: 274
селинджър, добра идея, ама защо така еднопосочно
нека да доразвием идеята ти
напр. кафе сутрин - френска
закуска - масаж
и т.н.
иначе дискриминация, брато
само не е ясно кой ще изкарва пари тогава
то време няма да остава

аз лично за моя си имам начин - за нещо, което знам, че умее, а се скатава, викам майстор и представям сметката на скатаващия се
после даже се сеща сам

но иначе за нещо специално - задължително специалист

Джоли, съгласен съм и на твоя вариант, само че преди мъжа да направи закуската, жената трябва да обере краставиците..Simple Smile Да е по свежа някак си тази закуска...Simple Smile

За другото съм напълно съгласен - и жена ми така прави - вика майстори, дава ми сметката и от мен франко бецален Simple Smile Другия вариант - аз да викам някой приятел "който много разбира от тези неща" вече отпадна, защото при него изпитите бири са в пъти повече от свършената работа Simple Smile

# 42
  • Мнения: 171

Виненка, има къде къде по-приятни начини да накараш мъжа ти да направи нещо. Стига с тези деструктивни идеи. Най-добре е мъжът да бъде стимулиран по някакъв начин и понеже 99% от мъжете в 995 от времето си мислят за секс - отговора с какво идва от самосебе си Simple Smile
МОже даже да се направи нещо като ценоразпис. Примерно: 1. смяна на изгоряла крушка = свирка Simple Smile  2. оправяне на паднали дръжки на шкафовете = масаж с хепи енд 3. дребни ВиК услуги =  стриптийз 4. Едри ВиК услуги = това направо си е за яко чуканес ориенталски елементи. мноо трябва да се кърти при този вид ремонт Simple Smile 5. Цялостен ремонт = секс по избор, пълна програма ...и тн...може да си допълните каквото искате Simple Smile Домовете Ви ще светят....казвам Ви! Simple Smile
Ами ако сложа и моя ценоразпис тогава за съответното заплащане на услуги от типа готвене, чистене, пране и тн - значи никакво ставане от леглото, братче.
Или това е идеята, та да не мисля за глупости като ремонти?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт