Киселини

  • 7 270
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 461
Имах ужасни киселини през първата ми бременност.
Хапвах ябълка и обикновени бисквити,като ,че ли ме успокояваха ,ни и много често си правих сода бикарбонат с вода или пиех газирана вода.

# 31
  • Мнения: 1 243
На мен нищо не ми действаше нито сода смуках и Талцид и Стопацид ефект нулев,бях с много гадни киселини постояно ми гореше отвътре.

# 32
  • Мнения: 1 674
Никога не съм имала киселини и при 2 бременности, Thinkingмамите тук достатъчно са изписали по темата-пробвай нещо. 

# 33
  • Мнения: 1 080
Чувала съм - СОДА - та че помага!!!

# 34
  • Мнения: 4 621
Имах киселини в последния месец от бременността. Помагаше ми газирана вода Thinking

# 35
  • Мнения: 674
Само газираната вода ми помага.Имам киселини горе долу от 5 месец,като сега ,към края положението
е много по-тежко,но съм свикнала вече  Crazy . Пия само и единствено естествено газирана вода Михалково.
От Кинли ми става още по-гадно.

# 36
  • Мнения: 422
уфффф  ooooh! ужас, и аз имах до миналия месец доста сериозни киселини, но пиивах  газирано по малко , но понякога и то не помагаше , сега нямам  Praynig дано и да нямам повече, че никога не бях имала киселини и беше някакъв ужас ! #2gunfire

# 37
  • Мнения: 174
Сода, кисело мляко, дъвкане на дъвка.
И на мен това ми помагаше

# 38
  • Мнения: 371
На мен ми помага някакво газирано, чувала съм и че помага прясно мляко на малки глътки, но ако тези методи не помагат хапчетата талцид са безвредни при бременност

# 39
  • Мнения: 378
На мен само содичката ми помагаше неприятно,но няма как.

# 40
  • Мнения: 588
Аз имах много киселини и единствено Талцид ми помагаше. Опитай и ти  Wink
И аз ти препоръчвам Талцид - много помага newsm10, преди пиех сода, но Талцида е страшен много бързо действа

# 41
  • Мнения: 2 960
Талцид ...това беше вълшебното хапче ,което ме спасяваше от страОтните киселини ...особено в последния месец ми изгаряше сякаш хранопровода и по гърба ми се разсилаше Shocked ужасТ.Но Талцид ми помогна  bowuu страшно много Peace

# 42
  • Мнения: 645
Аз имах киселини последните два месеца от бременността си, но бяха едва поносими. Имаше случаи, при които стигах до повръщане от киселините. И само сода ми помагаше.

# 43
  • Мнения: 409
Аз имах много киселини и единствено Талцид ми помагаше. Опитай и ти  Wink
И аз ти препоръчвам Талцид - много помага newsm10, преди пиех сода, но Талцида е страшен много бързо действа
Талцид ...това беше вълшебното хапче ,което ме спасяваше от страОтните киселини ...особено в последния месец ми изгаряше сякаш хранопровода и по гърба ми се разсилаше Shocked ужасТ.Но Талцид ми помогна  bowuu страшно много Peace

Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 627
В края на 7-мия месец имах ужасни киселини от които ме спасяваше само повръщането  Sad

Общи условия

Активация на акаунт