Може вън да е люта зима,но в душата на МАРТенската мама топличко е за двамина!

  • 12 116
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 037
Забравих да се похваля,че и ние си имаме нови придобивки,ама досега нещо ме примързяваше да снимам Blush Сега ще ги кача в албума Simple Smile
Дея, ще сложа снимка на нашето испанско одеало,за да видиш за какво става въпрос Peace Хубавото е че е с копченца и бебо няма как да остане открит.Незнам само защо на снимката цветовете са някак бледи,а реално са си ок newsm78

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 14:45 от sladka_blondinka

# 226
  • Мнения: 1 369
Дианче,честит рожден ден! Да си жива,здрава и обичана, а през март да гушнеш най-сладкия бебок:)

 Къдричке! Радвам се много,че мързеланката се е размърдала. Докато изчета тия три страници до последния ти пост, направо натръхнах. Аз като препатила, не искам да плаша никого, но ако не усетите бебока по-дълго време, не е зле да идете да ви направят един запис на тонове.
 Моята калпазанка рита и мърда непрестанно, кога по-силно,кога само ме погалва отвътре. Не знам кога спи това дете. Знае,че майка му е луда... Оная вечер се беше позакротила за около час-два. Леко се попритесних...И после се прибра мъжа ми. Още щом взе да приказва, и онуй дребното като се разскача, като взе да се мести, и двамата си сложихме ръцете на корема и леле какво беше вътре... Много се смяхме:)
 Искам вече да съм здрава пък! От снощи пък се боря с хрема. Ужас. Този път е истинска хрема, не е като предишната- само запушен нос. Днес имах малко работа и едвам я свърших, все ми идваше да си духам носа...срамота! Дано утре съм по-добре,че си записах час за кола маска,крайно време е...
 Къде е Дея наистина, и на мен ми липсва... Аааа, появила се е докато пишех:) Браво Hug

# 227
  • София
  • Мнения: 3 123
Къдрич,радвам се ,че беба те е поуспокоила. Hug

Дея,честити покупки!Покажи ,ако можеш кошарката и особено матрачето(ако има такова,че аз пак за него си бая).Аз не виждам смисъл да купуваш нова,щом са ти подарили и е запазена.
 Тези испански одеалца много ми харесват,но тук още не съм видяла такива.Изобщо тук така пакетират всичко,че не мога да разбера кое какво е и не знам как ще купувал чаршафи,одеала и т.н. Close
 Много ми харесаха обиколниците в албума.Аз си мислех,че тук са скъпи-по 35 еврно,а в БГ били 108 лв. ShockedНаправо златни бе.То на мен няма да ми трябват ако вземем от платнените кошарки.

Ники,много време се проточи тая твоя настинка,май ще трябва нещо по-сериозно да си вземеш.

# 228
Zdraveite mam4eta.Az sam FUTURE MAMA no maga mi re6i da izmesti kompa v na6ata staq i sega ne moge da go svarge #Cussing out i sega vi pi6a ot laptopa na sestra mu/sagalqvam za ezika/.
Mnogo se radvam za pokupkite vi-4estito
Krast ne mi ostana dokato vi iz4eta mnogo ste aktivni i me zaredihte s pozitivna energiq.Lipsvahte mi. Hug
Az sa6to 6te si kupq obiknovena vani4ka i postavka za novorodeno ko6arata darga da mi e darvena i po4ti sam si izbrala modela s 6kav za povivane e i e lulka i stava na detsko leglo.Koli4kata sa6to sam si q izbrala na chipolino vip gema s 2ko6a e zimen i leten kato letniq moge da gleda i kam men i napred napravo i struva 417lv.Az sa6to po cqla ve4er sanuvam pokupki koli4kata i ko6arata napravo otka4am.Komplekta za izpisvane az 6te si go sa4etaq haresah edno strahotno kostum4e samo trqbva da si izbera i odealce s cip i kop4eta podhodq6to i za koli4kata i za vka6ti.
A sega s maga mi otivame pak po magazinite da mu pokaga ko6arata i dano da q haresa a i za skrin 6te gledame za6toto tozi koito pora4ahme mu udvoiha cenata neznaino za6to.

# 229
  • Мнения: 83
Благодаря на всички за хубавите пожелания.
Къдричка,аз много често особено ако се претоваря(ако цял ден съм на крак)не го усещам,но вечер като се отпусна и почина ,започва да ритка и малката си залепя ухото до корема ми и като я ритне ,умира да се кикоти Laughing.
Радвам се ,че си го усетила сега и си се поуспокоила малко.
Момичета на вас случва ли ви се да сте -ту ви се спи , ту не ви се спи.Ту съм гладна,ту не,ту съм в настроение ,ту не.Много често не се наспивам ама никак и после...съм в ужасно състояние.Имам моменти ,в които нито седнала нито легнала ,а бе  въобще никак не ми е удобно,дори не се храня много задоволително.
Айде да не ви натоварвам ,а сега ми се обади мъжо да пълня вода ,че 2 дена нямало да има вода в Ямбол #Crazy

# 230
  • Мнения: 4 406
Честито и от мен на Дианка!
за плотовете питаше някой как се зкрепвали- от долната страна имат по 4 бобчета- стопери, които , като го сложиш на ръбовете на легълцето, се падат отвътре и не позволяват да се мести, освен в хоризонтална посока. това за плотовете от 30- 35 лв, които са с мушамяна обвивка.

# 231
  • Мнения: 240
Здравете и от мен. Аз от няколко дни започнах да се заглеждам съвсем сериозно за някои покупки. Първото нещо което си взех са едни много сладурски розови терлички, на които не можах да устоя.
Лошото е, че родителите ми са адски суеверни и така се стряскат... ама на мен много ми се иска да си взема нещо. Леглото си го харесах и го поръчах, но ще ми го донесат в къщи когато вече съм родила поради същата тази причина. За количката обаче не се съгласих и вече съм я поръчала от един немски сайт. Излиза доста по-евтино отколкото от българските магазини, а ще ми я доставят след около 15-20 дни. Качвам няколко снимчице, какво мислите?

# 232
  • Мнения: 107
boomerang - и аз се чувставам така и го отдавам на хормоните и  на това че имаме други деца за които да се грижим и не можем да си починем пълноценно...а на вас преяждат ли ви  се опредлеени неща Thinkingили  не .
Къдричка много се радвам че вече си се успокоила да ти кажа моето бебе е активно предимно вечер през деня много рядко да ми се обади.... ама гледам да не се шашкам много ... Hug...и аз мисля комплекта за изписване да си го направя сама и трябва да обиколя за да видя къде какво има Whistling Айде лека вечер и много бебешки ритници baby_neutral baby_neutral

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 50
Пускам снимка на комплекта за изписването, който аз си спретнах. Само одеалце, портбебе или космонафт остана да купя.
А за креватчето да кажа, че е на две нива. Четох, че някой от мамите се притесняваше като порастне бебо да не падне. Няма начин - доста е дълбоко като се свали на долното ниво.
Къдричка, много се радвам, че бебо се е обадило. Зная какво е да се притесняваш от най-малкото нещо. Аз съм за трети път бременна и май този път му се вижда щастливия край. но това не ми пречи да се шашкам много. Wink

# 234
  • Мнения: 308
   Галюшка, вашето легълце беше Аделина Лукс и казваш, че има две нива. Това, което си избрахме ние е модел Аделина, който става на легло и бюро в по-късен етап, но ми казаха, че е само на едно ниво. Дали са объркали нещо в магазина?

П.П. Ронибони, Били - нали и вие сте с Аделина. Бихте ли споделили, каква е вашата информация.

# 235
  • Мнения: 326
Stambolieva, Аделината е с едно ниво на матрака, въпреки че на мен в магазина първо ми казаха, че е с две. Знам само, че второто ниво се прави много лесно. В смисъл мъжа ми видя как се прави и ще направи и второ ниво на матрака, каза че е елементарно . Освен това някъде четох, че е хубаво матрачето да е съвсем леко наклонено, за да не повръща бебето - така че мъжът ми ще го направи така.

# 236
  • Мнения: 8
Стамболиева, и ние си поръчахме само Аделина. То е само с едно ниво, но е с 9см по-ниско от Аделина лукс. Това се оказа решаващо при мен, защото при Аделина лукс ако е на ниското ниво не мога да стигам до бебето. Решетката ми идва много на високо.

Всичко е въпрос на компромиси  Wink

А току що разбрах че в началота на май ще има 6 неработни дни и съм много щастлива, че ще можем да сме си заедно с таткото  Grinning. Вижте това http://dnes.dir.bg/2008/01/10/news2528221.html

Приятна вечер на всички. Отивам да готвя   chef

П.П. Рони, разкажи как става второто ниво да пробваме и ние да си направим

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 50
Стамболиева, в сайта на фирмата пише че Аделината е с две нива. Говоря за стария модел, докато на мен в Пигис ми казаха че е с едно.

# 238
  • Мнения: 326
Polim, аз не разбирам. То и леглото ни е още в магазина и ще ни го докарат средата на февруари. Но когато гледахме легла с две нива на матрака, първо продавачът каза, че се прави много лесно и мъжът ми като огледа как точно става,  каза че се прави елементарно - цитирам. Като ни докарат легълцето и направим второто ниво, ще направя снимки и ще дам подробно обяснение на начина, по който се прави!  Peace

# 239
  • Мнения: 8
Благодаря, Ронибони, ще очакваме включване  Grinning

Къдричка, радвам се, че дребосъчка се е обадила. Дано не те плаши вече така.

Общи условия

Активация на акаунт