Помощ имам много пъпки по лицето-как да ги премахна

  • 33 518
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 47 996
при мен акнето и мазната кожа са на хормонална основа, и се повлияват супер от противозачатъчни, а от маски, кремове и лосиони почти няма разлика
при братовчедката след курсове антибиотици, противозачатъчни и какволи не, отиде при кадурина в ма и й изписа едно супер токсично лекарство- роакутан, което е за лечение на тежко акне (момичето действително се обезобрази направо), след приключване на лечението ще се прави евентуално пилинг илилазер за заличаване на белезите по лицето и гърба
някои само с почистване и мазане се оправят
всяка кожа е различна и причините са различни, така че трябва да се намери добър специалист и да се постави правилна диагноза преди изписването на мазилца

# 61
  • Мнения: 7 947
Защо давате по 200 лв.за пилинг.като Акнедерма върши същата работа,само че в домашни условия и е доказано лекарство в борбата с акне,петна и лоша кожа?В темата за борба със стриите съм писала как действа.
А би ли ни препратила на темата, защото не мога да я открия?

# 62
  • Мнения: 7 430
Пипилота, мерси   bouquet
А каква е цената на Акнедерма Thinking и чрез поръчка ли става?

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 13:46 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 63
иди на козметик и ще си решиш проблема

# 64
  • Мнения: 5 647
Защо давате по 200 лв.за пилинг.като Акнедерма върши същата работа,само че в домашни условия и е доказано лекарство в борбата с акне,петна и лоша кожа?В темата за борба със стриите съм писала как действа.
А би ли ни препратила на темата, защото не мога да я открия?

И аз нищо не откривам.

# 65
  • Мнения: 7 430
Защо давате по 200 лв.за пилинг.като Акнедерма върши същата работа,само че в домашни условия и е доказано лекарство в борбата с акне,петна и лоша кожа?В темата за борба със стриите съм писала как действа.
А би ли ни препратила на темата, защото не мога да я открия?

И аз нищо не откривам.

Заповядайте   Wink

# 66
  • Мнения: 5 647
Защо давате по 200 лв.за пилинг.като Акнедерма върши същата работа,само че в домашни условия и е доказано лекарство в борбата с акне,петна и лоша кожа?В темата за борба със стриите съм писала как действа.
А би ли ни препратила на темата, защото не мога да я открия?

И аз нищо не откривам.

Заповядайте   Wink


Мерси!   bouquet

# 67
  • Мнения: 764
Ще напиша наново,което зная за крема Ретин А (българския вариант е Акнедерм).Това е лекарство,което съдържа вит.А под формата на третиноин (ампули вит.А не вършат работа).Използва се за лечение на акне,пигментни петна,заличаване на белези и стрии,като за стрии съдържанието на третиноина трябва да е повече- 0,1 %,а за лице -0,05%.Действието му е такова-излющва горния слой на кожата,тя се бели,има зачервявания,започва възпроизвеждане на колаген,това пък съдейства за изглаждане на бръчките,всичко,което прави един хим.пилинг.отделно пък самия третиноин действа лековито върху самото акне.Аз вече 2-ра зима ползвам Ретин А,но ми го носят от Франция, струва 13,90 евро.Не съм ползвала Акнедерм,но съм гледала съставките,същите са.Прилага се през зимата,пазенето от слънце е задължително.Аз лично го ползвам "за младост" дет' се вика,но поне 3 години си трябва мазане.И друг път съм препоръчвала този крем,но не срещна интерес,не е лошо да го пробвате,но е силничък,има зачервяване и т.н,ползва се внимателно.И ако се обелите добре,после цяло лято крем с фактор,ей... NaughtyВ гугъл също прочетете,щото все пак не съм доктор.

# 68
  • Мнения: 452
мани мани - тоя крем Ретин А едно време го рекламираха по телевизията всеки ден- тогава бях в пубертета с пъпки - купих го струваше около 100 лева- доста височка за времето си цена и хубаво се обмазах .......излязоха ми страшно много пъпки - всеки комедон изби в пъпка ....професорката ми щеше да му убие ,защото точно преди изпит бях заприличала на маймуна ,а специалността ми беше с изяви на сцена ........ужас ........оттогава не ща да чуя за него !

# 69
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз имах такив проблем преди едно година. Първо направих 15 процедури с ултразвук и най различни ампули успокояващи кожата. След това продължих с третиране вечер с Акне аут (зинерит според мен е доста силен и може да ти докара в последствие друг проблем с кожата). Вечер мажех с АКне аут и не слагах нищо друго. Сутрин първо някакъв успокояващ тоник и след това нанасях крем. Аз съм доволна от Колин 5 и от кремовете на Кларанс. Всичките ми се отразяват страхотно на кожата. Важно е  какъв крем ползваш, аз не бих се доверила на такива като Виши, Лореал, Гарние и общо взето такива подобни, които може да намериш в супермаркетите. По едно време си слагах и един детски крем на сина ми (между другите кремове които ползвам) на Бюбхен и също доста ми успокояваше възпалените зони.

# 70
  • Мнения: 764
мани мани - тоя крем Ретин А едно време го рекламираха по телевизията всеки ден- тогава бях в пубертета с пъпки - купих го струваше около 100 лева- доста височка за времето си цена и хубаво се обмазах .......излязоха ми страшно много пъпки - всеки комедон изби в пъпка ....професорката ми щеше да му убие ,защото точно преди изпит бях заприличала на маймуна ,а специалността ми беше с изяви на сцена ........ужас ........оттогава не ща да чуя за него !
Спомням си навремето имаше такъв,аз бях доста малка,мисля,че нямаше реклами тогава,само зная,че продаваха някакъв такъв козметичен крем.Този,който ползвам е на Янсен-Цилаг,медицински е и мисля,че не е същият.

# 71
  • Мнения: 452
абсолютно същия е - от аптека го купих - даже аптекарката много ми го похвали - но той не се маже по цялото лице - понеже предизвиква развитието на комедоните в пъпки ,а само върху пъпката .......ама аз отде да знам ,наплесках се яко навсякъде и .....се обезобразих
скинорена е на същия принцип и той се маже само върху пъпката !

# 72
  • Мнения: 764
абсолютно същия е - от аптека го купих - даже аптекарката много ми го похвали - но той не се маже по цялото лице - понеже предизвиква развитието на комедоните в пъпки ,а само върху пъпката .......ама аз отде да знам ,наплесках се яко навсякъде и .....се обезобразих
скинорена е на същия принцип и той се маже само върху пъпката !
на упътването на Ретин А,което е на френски,пише да се размаже на тънък слой по цялото лице.На мен трънчетата ми ги изсушава и те се обелват.Ти преди колко време си го купувала ?

# 73
  • Мнения: 742
На мен ми помогна Имекс. Препоръча ми го козметик.
Мазах се около 10 дена и за сега нямам проблеми както преди (пу пу) пак имам, но не като беше Flushed.

# 74
  • Мнения: 779
На мен ми помогна Имекс. Препоръча ми го козметик.
Мазах се около 10 дена и за сега нямам проблеми както преди (пу пу) пак имам, но не като беше Flushed.
не мен Имекс не ми помогна..въобще не ми повлия по никакъв на4ин Thinking

Общи условия

Активация на акаунт