Loreal Casting

  • 36 240
  • 171
  •   1
Отговори
# 90
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Imam vapros4e po tozi povod. Kosata mi e dalgai tamnokestenqva iiskam da q napravq svetlokestenqva. edna boq casting dostata4na li 6te e i izob6to 6te me hvane li?

Миии  newsm78 дано види въпроса ти някой фризьор
Зависи колко ти е дълга и гъста косата  Thinking

# 91
  • София
  • Мнения: 5 289
Imam vapros4e po tozi povod. Kosata mi e dalgai tamnokestenqva iiskam da q napravq svetlokestenqva. edna boq casting dostata4na li 6te e i izob6to 6te me hvane li?
Не,нищо няма да направиш с безамонячна боя.

# 92
  • Мнения: 781
Здравейте, ще използвам темата да задам и аз едно въпросче. В момента косата ми е черна/боядисана/, обаче много ми хареса от новите бои на Лореал Кастинг - Сината слива -316номер. Как мислите, ще стане ли нещо ако се боядисам с нея върху черната боя или няма да има никакъв ефект?

# 93
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Здравейте, ще използвам темата да задам и аз едно въпросче. В момента косата ми е черна/боядисана/, обаче много ми хареса от новите бои на Лореал Кастинг - Сината слива -316номер. Как мислите, ще стане ли нещо ако се боядисам с нея върху черната боя или няма да има никакъв ефект?

Едно момиче от другата тема се боядиса с нея и сподели че отенъка бил червен а не лилав
Сега ще ти дам линк 
Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280426.msg7445334#msg7445334

# 94
  • Мнения: 17 409
Ей го момичето Grinning. КОгато пробвах за първи път касиса(от старите), бях боядисана с черна амонячна(но с виолетов оттенък). Стана. МИсля, че ще ти хаване, но има риск да се разочароваш от самия цвят:mrgreen:

# 95
# 96
Zna4i castinga e samo za potamnqvane, za izsvetlqvane ne stava, dori i ako e samo s 1 ton ,taka li?

# 97
  • Мнения: 781
Дренка, то тя моята коса е боядисана синьо-черна, обаче то синия оттенък се измива бързо, сега съм просто черна. Много харесвам точно лилавия оттенък, но не съм открила боя, с която да стане. Сигурно ще пробвам кастинга все пак. За лятото и да червенее, няма да е съвсем зле, ама ще видим. Може и аз после да използвам емотикона Sick

# 98
  • Мнения: 14 500
а къде в нета мога да видя всички цветове?

# 99
  • Мнения: 17 409
МАрчелке, много труден за постигане нюанс! Ако знаеш колко пъти съм се ядосвала и се връщам пак на синьо черното... Става сравнително добре с Индола, номер 1.7(амонячна е обаче). А най- най- хубаво беше Чифели-то, ма го развалиха с новите си формули.
Във форума четох големи хвалби за Yunsey- обаче не смея да го пробвам, щото е с тройка в номера, т.е пак от кафевите нюанси.

# 100
  • Мнения: 1 294
МАрчелке, много труден за постигане нюанс! Ако знаеш колко пъти съм се ядосвала и се връщам пак на синьо черното... Става сравнително добре с Индола, номер 1.7(амонячна е обаче). А най- най- хубаво беше Чифели-то, ма го развалиха с новите си формули.
Във форума четох големи хвалби за Yunsey- обаче не смея да го пробвам, щото е с тройка в номера, т.е пак от кафевите нюанси.

Помня едно време (7-8 години) се боядисвах с Чифели 2-3 пъти - беше някаква доста голяма доза. И си спомням, че постигнах изключително естествен кафяв тон след руси кичури. След известно време пак пробвах веднъж, обаче този път нямаше нищо общо - явно наистина са я развалили, а и вече рядко се среща по магазините, поне аз съм с такива наблюдения Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 781
МАрчелке, много труден за постигане нюанс! Ако знаеш колко пъти съм се ядосвала и се връщам пак на синьо черното... Става сравнително добре с Индола, номер 1.7(амонячна е обаче). А най- най- хубаво беше Чифели-то, ма го развалиха с новите си формули.
Във форума четох големи хвалби за Yunsey- обаче не смея да го пробвам, щото е с тройка в номера, т.е пак от кафевите нюанси.
Мерси много за отговора. Ще ги видя тези бои, мен не ме притеснява, че са амонячни Wink, естествено безамонячна е по-добре, ама в името на лилавото Mr. Green
За Чифелито, аз доста отдавна съм го ползвала 2 пъти, но нещо много бързо се измиваше при мен, иначе е най-голамата като количество боя, която съм виждала.Но и аз отдавна не съм го срещала по магазините.

# 102
  • София
  • Мнения: 10 858
МАрчелке, много труден за постигане нюанс! Ако знаеш колко пъти съм се ядосвала и се връщам пак на синьо черното... Става сравнително добре с Индола, номер 1.7(амонячна е обаче). А най- най- хубаво беше Чифели-то, ма го развалиха с новите си формули.
Във форума четох големи хвалби за Yunsey- обаче не смея да го пробвам, щото е с тройка в номера, т.е пак от кафевите нюанси.
Мерси много за отговора. Ще ги видя тези бои, мен не ме притеснява, че са амонячни Wink, естествено безамонячна е по-добре, ама в името на лилавото Mr. Green
За Чифелито, аз доста отдавна съм го ползвала 2 пъти, но нещо много бързо се измиваше при мен, иначе е най-голамата като количество боя, която съм виждала.Но и аз отдавна не съм го срещала по магазините.

Марчела, аз бях така преди години - черна. И с Кастинга (стария вариант №21) минах на виолетово. Не става от първото боядисване, но ако започнеш да се боядисваш само с виолетова ще стане.  Peace

# 103
някой ще каже ли мнението си за новата лореал кастинг крем глос newsm78 аз си взех номер 316 слива и мисля да я пробвам , надявам се да не уврежда косата, щом е безамонячна. по принцип имам проблем  с косата и я третирам с много продукти за похранване и косопад и не ми се иска да утежнявам положението,но вече бели косми се подават оттук отам и просот няма как ooooh!

# 104
  • Мнения: 781
някой ще каже ли мнението си за новата лореал кастинг крем глос newsm78 аз си взех номер 316 слива и мисля да я пробвам , надявам се да не уврежда косата, щом е безамонячна. по принцип имам проблем  с косата и я третирам с много продукти за похранване и косопад и не ми се иска да утежнявам положението,но вече бели косми се подават оттук отам и просот няма как ooooh!
Аз точно нея пробвах, но червенее и белите коси се измиват доста бързо-до 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт