НЗОК и Програма за лечение на безплодието 2008 г.

  • 30 103
  • 482
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде там......
  • Мнения: 477
И аз успях! Вчера! Отидох към 11.30 часа и си взех два номера - за единият трябваше да изчакам двама души, но за другият - 70 Crazy Crazy Shocked Shocked Бях се отчаяла, ама си викам - ако трябва ще припадам, но докато не ги подам, няма да мръдна. Слава-богу, наложи ми се да изчакам само първият номер - около 2 часа. Най-важното е, че вече съм в списъка!

# 76
  • Мнения: 3 010
Момичета а молбата свободен текст какво включва. С две думи някой мо же ли да ми каже какъв текст е написал  Embarassed

# 77
  • Мнения: 7 716
Браво, Галисис, ти направи първата стъпка към така желаното бебе. Още малко остана. Нека късмета да е все с теб. Praynig

# 78
  • Мнения: 140
Здравейте момичета! Аз предполагам че до вторник ще получа резултатите от последните си изследвания и ще мога да подам документи в касата. Притеснявам се само каква е вероятността да не ме одобрят. Аз съм с женски фактор - двустранно запушени тръби. Пожелавам успех на всички вас!

# 79
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Успех, Дженис! Аз си подадох преди два дни документите, но дамата, която ги прие, дори не спомена за вариант да не бъда одобрена. Аз съм със същия проблем като твоя.

# 80
  • Мнения: 7 716
JeniS, ако всички необходими документи си събрала ще те одобрят. Не се притеснявай. Hug

# 81
  • Мнения: 3 010
Момичета и аз утре отивам, дано да няма проблеми по някой документ  Praynig

# 82
  • Мнения: 7 716
Денди, късмет, ще те чакаме с добри новини. Hug

# 83
  • Мнения: 140
Имам всички необходими документи. Единствено ме притеснява изследването на влагалищен секрет, което е от 3-4 месеца... а днес ми е 3-ти ден от кървенето и не мога да направя ново. Не искам и да чакам повече с подаването на документите........ ох, много съм притеснена.

# 84
  • Мнения: 7 716
Няма проблем. Успех.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Изследванията са с валидност 6 месеца,не се тревожи!

# 86
  • Мнения: 140
Благодаря ви момичета! Успех на всички!

# 87
  • Мнения: 30
Цецинка ще ти бъда много благодарна ако ми кажеш кой ти завери документите и какво точно се подава, знам само че трябва да са заверени от клиника одобрена от касата, нещо се омотах по тази тема а и аз съм от Пловдив, ще ми бъде полезна твоята информация.
Мерси предварително  smile3525

# 88
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Момичета, до кога приемат документи в Касата?

# 89
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Момичета, до кога приемат документи в Касата?
няма определен срок.
по принцип до като се запълни бройката.

Общи условия

Активация на акаунт