41 Американска тема

  • 13 739
  • 323
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 255
Ако има празнуващи и днес,да им е живо и здраво името!!!

# 301
  • Мнения: 7 091
Пинкито, Анет правилно ти е казала, има значение какви са хемороидите за лечението. Аз мога да препоръчам някои неща, но определено ти трябва преглед от специалист, за да знаеш точно към какви начини на лечение да се обърнеш, ако знаеш- пиши, може да ти помогнем с информация.
Само искам да те успокоя, че няма винаги да са така, както са сега Simple Smile, колкото и ужасно да ти изглежда. И аз бях много уплашена след първото, че няма оправяне, но не е така. Има надежда! Simple Smile
АКо искаш пиши и на лични!

# 302
  • Мнения: 1 783
благодаря за линковете на банките! и втората ли работи с евро? някоя от вас има ли опит с евро в САЩ и съответно превод до България/интересуват ме таксите за превод на 2-3-5 000?/
тити, сега се сетих - не съм никога работила с евро в УСА, ама виж ING, те отскоро започнаха да работят в САЩ, а са холандска банка. но при тях работата е, че нямат банкови офиси, както останлите, всичко е онлайн.

# 303
  • Мнения: 1 783
Имам един въпрос към майките с опит с ушните инфекции - какво мислите за чистенето на ушите? Четох аз че не е хубаво да се чистят, за да предпазват децата от ушни инф. И аз не чистя често, ама вярна ли е работата? Мартин май няма склонност към такива инф., само една е имал, която обаче отне месец да разкараме, точно преди година. Кейси, Тандури?

# 304
  • Мнения: 7 091
Имам един въпрос към майките с опит с ушните инфекции - какво мислите за чистенето на ушите? Четох аз че не е хубаво да се чистят, за да предпазват децата от ушни инф. И аз не чистя често, ама вярна ли е работата? Мартин май няма склонност към такива инф., само една е имал, която обаче отне месец да разкараме, точно преди година. Кейси, Тандури?

Аз чистя, но не надълбоко. Ушната мида и съвсем на входа на ухото.  Peace
Между другото, нещо което оказва влияние при преглед на ухо е това дали са чистени предните 2 дни. Ако да- може да се появи зачервяване, което да подведе лекаря, че има ушна инфекция, затова винаги трябва да казвате кога са чистени последно.

# 305
  • Мнения: 1 783
Абе, да и аз толкова чистя не го оставям с жълто по ушите. Ама понякога като случайно бръкна по-надълбоко едни работи започват да излизат и аз без да искам ги изчиствам... нали съм свиканала така да чистя моите  newsm78 и все се чудя дали е добре, дали не е...

# 306
  • Мнения: 2 563
Абе, да и аз толкова чистя не го оставям с жълто по ушите. Ама понякога като случайно бръкна по-надълбоко едни работи започват да излизат и аз без да искам ги изчиствам... нали съм свиканала така да чистя моите  newsm78 и все се чудя дали е добре, дали не е...

Свеки твърди, че ушите си се чистят сами чрез движението на челюстта. Тоест по някое време излишната ушна кал се показва и може да се почисти.

# 307
  • Мнения: 7 837
И аз чистя само отвън. Чела съм някъде, че именно заради чистенето по-надълбото, се получава обратен ефект на тъпкане навътре и възрастен човек губи около 10% от слуха си, без да го забележи.
Наш приятел разказваше, че когато се качил на самолет за първи път, заради налягането, от ухото му излязло малко топче мръсотия  Rolling Eyes

# 308
  • У дома
  • Мнения: 1 741
За ушите - от тукашен лекар знам, че се честят с кутрето, т.е. докъдето стига малкото пръстче, за да се гарантира, че няма да е на дълбоко. Моят син като го гледаха бабите в БГ ми правеше ушни инфекции и голямо чистене на уши падаше, а като дойдохме тук преди 5 год всичко спря. Мая пък никога не е имала ушна инфекция досега.

Честито на именниците  Heart Eyes

# 309
  • Мнения: 375
Има  ли  детски кухни  в щатите както в Бг?

# 310
  • Мнения: 7 091
Има  ли  детски кухни  в щатите както в Бг?


Не, има достатъчно джънк фууд, с който хранят децата и просто няма нужда.  Rolling Eyes

# 311
  • Мнения: 3 367
..уши не чистя; като ходим на д-р ако им е зор да гледат си ровят те,даже и срам не ме е от какво вадят отвътре,казали са да не бъркам..

# 312
  • Мнения: 1 393
Ха! Тандури, честито ти повишение! Simple Smile
На кой подфорум си Падуан?

...видях на кой, даже имам и подарък (предложение за аватар) за теб: http://www.rgb-t.com/3.html  Simple Smile

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 19:13 от MrsG

# 313
  • Мнения: 1 436
Тандури, честити ти нови звездички  Grinning

С евро не съм работила в САЩ, но знам че преди време се опитвахме да отворим фирмена сметка в евро и доста банки нямаха тази услуга  Crazy.

Мацки, 16та страница сме, кой ще отваря новата тема?

# 314
  • Мнения: 7 091
Ха! Тандури, честито ти повишение! Simple Smile
На кой подфорум си Падуан?

...видях на кой, даже имам и подарък (предложение за аватар) за теб: http://www.rgb-t.com/3.html  Simple Smile



Хехехе, кой пръв забеляза  Laughing Фанелката е супер! Много по темата Wink Hug

Мери за пожеланията момичета!
 Ударете едно рамо със стискане на палци, татито ни има операция в понеделник и много се притеснявам... Cry

Общи условия

Активация на акаунт