...за пиърсинга, татуто....и още нещо- 2

  • 22 279
  • 321
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 435
Пък аз от много мислене,докато се наканя вече искам на три места. ooooh!

# 256
  • Мнения: 10 758
Пък аз от много мислене,докато се наканя вече искам на три места. ooooh!
ми аре, кво чакаш Whistling

# 257
  • Мнения: 4 435
Викам да започна само с едно,че от раз тройка ще ми дойде много.ще съм като разногледа къде да мажа по-бързо.Абе боли ли като лежиш на нея първите дни?

# 258
  • Мнения: 10 758
Абе боли ли като лежиш на нея първите дни?
Не.
Ама сърби Joy

# 259
  • Мнения: 4 362
Дея, ние с Руска си направихме на плешката.Там не боли.

Решено е отивам  Crossing Arms .На плешката и на кръста ще си направя,само още малко килца да сваля  Blush  Whistling

# 260
  • Мнения: 10 758
Дея, ние с Руска си направихме на плешката.Там не боли.

Решено е отивам  Crossing Arms .На плешката и на кръста ще си направя,само още малко килца да сваля  Blush  Whistling
На плешката не ти трябва да сваляш килца Wink

# 261
  • Мнения: 803
Дея, както Ла Бомба ти е казала вече, на плешката и на кръста не боли.
Аз да си призная, по едно време (докато ми татуираше на кръста), започнах да се унасям Crazy И, не - нямах махмурлук, нито ми беше слагал упойка; де да знам защо така се получи.
А, и нещо много важно! Когато отивате да си правите тату, е хубаво предната вечер да не сте прекалявали с алкохола. Тече повече кръв, ако сте и не е приятно.

# 262
  • Мнения: 803
Абе боли ли като лежиш на нея първите дни?
Не.
Ама сърби Joy

Да, наистина много сърби - особено към 3-4 ден. Адски важно е да не се чешете!!! Защото може да отлюспите някоя коричка и да се получи "дупка" в тату-то. Аз така успях малко да си прецакам плетеницата на глезена. Още зарастваше и аз се джаснах в един стол. Отлюспи се едно парченце и мастилото си замина съответно. Сега си имам малко бяло петънце - не се забелязва, ама си го знам, че е там и ме дразни.

# 263
  • Мнения: 1 885
Интересъва ме колко време се фъфли с обеца на езика?

# 264
  • Мнения: 10 758
Тече повече кръв, ако сте и не е приятно.
Абе зощо при нас с Руска нямаше изобщо кръв newsm78

# 265
  • Мнения: 4 362

На плешката не ти трябва да сваляш килца Wink

Обичам та ,да знаеш   Mr. Green Отивам аз съвсем скоро  Whistling
Ама за кръста също предполагам,понеже мойте сланинки са отстрани  Rolling Eyes

Дея, както Ла Бомба ти е казала вече, на плешката и на кръста не боли.
Аз да си призная, по едно време (докато ми татуираше на кръста), започнах да се унасям Crazy И, не - нямах махмурлук, нито ми беше слагал упойка; де да знам защо така се получи.
А, и нещо много важно! Когато отивате да си правите тату, е хубаво предната вечер да не сте прекалявали с алкохола. Тече повече кръв, ако сте и не е приятно.

Аз не пия,по мъже не ходя,само пуша и вече ме сърби гръбчето,крилца ли ще са,що ли  Whistling Mr. Green
Благодаря ти много! Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 10 758

На плешката не ти трябва да сваляш килца Wink

Обичам та ,да знаеш   Mr. Green Отивам аз съвсем скоро  Whistling
Ама за кръста също предполагам,понеже мойте сланинки са отстрани  Rolling Eyes

Flutter
Ми кво го мислиш тогава.Аз съм те виждала на снимки, и изобщо не ми изглеждаш дебела.

# 267
  • Мнения: 4 435
Абе боли ли като лежиш на нея първите дни?
Не.
Ама сърби Joy

Значи на дупето няма да си правя,че ще е смях голям. Joy

# 268
  • Мнения: 4 362
Ми кво го мислиш тогава.Аз съм те виждала на снимки, и изобщо не ми изглеждаш дебела.


Бе,не го мисля,решено е ,спираше ме само това да не се наруши ,ако отслабна доста  Rolling Eyes Ама щом няма проблем  Grinning
Бе виждала си ме,аз само слабите си снимки показвам  Mr. Green
Няма да показвам,че форума за първи път ще остане празен  Mr. Green Имам си,15 кг,отгоре да ми топлят зимата  Whistling

# 269
  • Мнения: 10 758
Ми кво го мислиш тогава.Аз съм те виждала на снимки, и изобщо не ми изглеждаш дебела.


Бе,не го мисля,решено е ,спираше ме само това да не се наруши ,ако отслабна доста  Rolling Eyes Ама щом няма проблем  Grinning
Бе виждала си ме,аз само слабите си снимки показвам  Mr. Green
Няма да показвам,че форума за първи път ще остане празен  Mr. Green Имам си,15 кг,отгоре да ми топлят зимата  Whistling
Не се притеснявай, моите са 20 Joy

Общи условия

Активация на акаунт